NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

hosgeldin fundam.. burdada hava bugün bi acayip.. bi günes icini isitiyor.. bi yagmur yagiyor.. anlamadim gittii..

kiz sen simdi civcivlerini görüyormsuun? ben göremiyorum ne senin civcivleri nede kendi kalbimi
senağlama

kızlaarrr merhaba! ne var ne yok? ben iyiyim. dün doktora gittim,tedavi amaçlı ilk defa. yumurta ve rahimde bi problem yok,hormonlarda ve kan sayımında bir problem yok,eşimin spermleri de normal, sadece vakite ihtiyacın var dedi. 1 yıl dolunca yumurtalar hala döllenmemiş olursa rahim filmi çekecez dedi. şimdilik yumurta takibine başlayalım,bi problem yok ama büyütelim çatlatalım bi de öyle bakalım dedi. bi dahaki adet dönemimi bekliyorum. 14 mayıs,ya bebek olacak ya da tedaviye başlayacaz.:icecream:

kızlaarrr merhaba! ne var ne yok? ben iyiyim. dün doktora gittim,tedavi amaçlı ilk defa. yumurta ve rahimde bi problem yok,hormonlarda ve kan sayımında bir problem yok,eşimin spermleri de normal, sadece vakite ihtiyacın var dedi. 1 yıl dolunca yumurtalar hala döllenmemiş olursa rahim filmi çekecez dedi. şimdilik yumurta takibine başlayalım,bi problem yok ama büyütelim çatlatalım bi de öyle bakalım dedi. bi dahaki adet dönemimi bekliyorum. 14 mayıs,ya bebek olacak ya da tedaviye başlayacaz.:icecream:

canım ne güzel bak hibişey çıkmamış...demekki no stre yes bebek....a.s.

hadi canim hakkinda hayirlisi.. insallah tedaviye gerek kalmadan bebein tutunur sana..

hem gözünde aydin bu arada.. tüm testler güzel sonuc vermis..

gerisi Allahin takdiri artik
:1hug:

X