NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

Kızlar,

Benim bu ay tutmadı galiba.22 Nisan da catlatma iğnesi olum 23 Nisanda ilşki oldu.8 gün sonra dün beta hcg 5.69 cıktı bugun yine yaptırdım 4.68 cıktı.Yani beta hcg dusuyor.Ne dersiniz.Adetim 9 mayıs 7 gun var ama umidim 0 gibi.

canım ümüdini kırmak istemem ama çatlatma iğnesi gebelik hormoyerimsenibenu içerdiği için pozitif çıkartıo sonra gittikçe düşüo..

Kızlar,

Benim bu ay tutmadı galiba.22 Nisan da catlatma iğnesi olum 23 Nisanda ilşki oldu.8 gün sonra dün beta hcg 5.69 cıktı bugun yine yaptırdım 4.68 cıktı.Yani beta hcg dusuyor.Ne dersiniz.Adetim 9 mayıs 7 gun var ama umidim 0 gibi.

inşallah hamilesindir canım.ben bu değerlerden anlamıyorum pek.zeyneple,giznur her haltı biliyo onlara soralım bide

kızlar bu hikayeyi ilk okuduğumda çok etkilenmiştim.siz biliyomusunuz bu hikayeyi
Anne ve bebeği

Bebegimi görebilir miyim" dedi yeni anne. Kucağına yumusak bir bohça verildi ve mutlu anne, bebeginin minik yüzünü görmek için kundağını açtı ve şaşkınlıktan adeta nutku tutuldu!
Anne ve bebeğini seyreden doktor hızla arkasını döndü ve camdan bakmaya basladi.
Bebeğin kulakları yoktu...
Muayenelerde, bebeğin duyma yetisinin etkilenmedigi, sadece görünüsü bozan bir kulak yoksunluğu olduğu anlaşıldı.
Aradan yıllar geçti, çocuk büyüdü ve okula basladi. Bir gün okul dönüşü eve koşarak geldi ve kendisini annesinin kollarına attı.
Hıçkırıyordu... Bu onun yaşadığı ilk büyük hayal kırıklığıydı;
Ağlayarak "Büyük bir çocuk bana ucube dedi..."
Küçük çocuk bu kadersizliğiyle büyüdü. Arkadaşları tarafindan seviliyordu ve oldukça da basarili bir ögrenciydi. Sınıf başkanı bile olabilirdi; eğer insanların arasına karışmış olsaydı.
Annesi, her zaman ona
"Genç insanların arasina karışmalısın" diyordu, ancak aynı zamanda yüreginde derin bir acıma ve şefkat hissediyordu.
Delikanlinin babası, aile doktoru ile oğlunun sorunu ile ilgili görüştü;
"Hiçbir şey yapılamaz mı?" diye sordu.
Doktor "Eğer bir çift kulak bulunabilirse, organ nakli yapılabilir" dedi.
Böylece genç bir adam için kulaklarını feda edecek birisi aranmaya başlandı.
Iki yıl geçti bir gün babası
"Hastaneye gidiyorsun oğlum, annen ve ben, sana kulaklarını verecek birini bulduk ancak unutma bu bir sır" dedi.
Operasyon çok başarılı geçti ve adeta yeni bir insan yaratıldı. Yeni görünümüyle psikolojisi de düzelen genç, okulda ve sosyal hayatında büyük başarılar elde etti. Daha sonra evlendi ve diplomat oldu.
Yıllar geçmisti, bir gün babasına gidip sordu:
"Bilmek zorundayım, bana bu kadar iyilik yapan kişi kim? Ben o insan için hiçbir şey yapamadım... Bir şey yapabilecegimi de sanmıyorum" dedi
Babası, "fakat anlaşma kesin, şu anda ögrenemezsin, henüz degil..."
Bu derin sır yillar boyunca gizlendi. Ancak bir gün açıga çıkma zamanı geldi... Hayatının en karanlık günlerinden birinde, annesinin cenazesi başında babasıyla birlikte bekliyordu. Babası yavasça annesinin başına elini uzanttı;
Kızıl kahverengi saçlarını eliyle geriye dogru itti; annesinin kulakları yoktu.
"Annen hiçbir zaman saçın kestirmek zorunda kalmadığı için çok mutlu oldu"
diye fısıldadı babasi
"..ve hiç kimse, annenin daha az güzel olduğunu düşünmedi değil mi?"

Gerçek güzellik fiziksel görünüşe bağlı değildir, ancak kalptedir!
Gerçek mutluluk, gördüğün şeyde değil, asıl görünmeyen yerdedir...
Gerçek sevgi, yapıldığı bilinen şeyde değil, yapıldığı halde bilinmeyen şeydedir!

bende okumustum bu hikayeyi.. ama baya zaman oluyor.. tekrar okumak güzeldi.. ellerine saglik :1hug:

canım çok duygu yüklü bi hikaya ..annerin fedakarlığı hiç bi zaman ödenmez bence .. zaten cennet anaların ayağı altında diye boşuna söylenilmemiş .

ailesine yakın diye buraya taşındık eşim istanbullu. benim ilk tayinim van'a çıkmıştı. orda tanışıp evlendık

sağol canım.ya sizin solda alttakiyerde yetkilerinizde şunlarmı yazıyo
you may post new threads
you may post replies