Nisan ayında tüp bebek

Slm arkadaŞlar nısan 15 te transferımız oldu 3 embrıo yollandı 27sını beklıyoruz.karnım belım kopuyor korkuyorum.doktorumu aradım dınlen ve bol su ıÇ dedı.aynı Şıkayetlerı olan arkadaŞlar varsa yazsınlar

Slm arkadaŞlar nİsan 15 te transferİmİz oldu 3 embrİo yollandı 27sİnİ beklİyoruz.karnım belİm kopuyor korkuyorum.doktorumu aradım dİnlen ve bol su İÇ dedİ.aynı Şİkayetlerİ olan arkadaŞlar varsa yazsınlar

arkadaşım öncelikle hayırlı olsun inşallah hayırlı sonuçlar alırsın.Benimde 8 nisanda transferim olmuştu. ve ben dayanayıp 9. gün kan testi yaptım ve sonuç 56.8 yani hamileyim çıktı ama yine de doktorun dediği günü bekliyorum yani salı günü. inşallah sen ve bütün isteyenlerin yüce ALLAHIM dualarını kabul eder. şikayetlerine gelince benimde karnım ve belim de ağrılar oldu ve belki bana göre belirti ama benim dilimin üzeri beyaz beyaz olmuştu ve göğüslerimde ağrılar vardı ve hala var.ayrıca sigara içiyomuşsun herhalde keşke içmesen daha iyi olur veya çok çok azaltmaya çalış canım inşallah hayırlı haberler verirsin sende buradan:teytey:

:CüvCüv::CüvCüv:
nature 3 inşallah hayırlı haberlerini alırız. ayyuz tebrikler inşallah sağ salim kucağına alırsın :CüvCüv: yalnız kızlar nisan ayı tedavi olacaklar diye zaten başka bir başlık vardı :http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/262731-nisan-ayi-tup-bebek-yaptiracaklar.html

kizlar ben de nisan 13 de transfer yaptirdim 3 tane embriyo 24 de test gunum allah hepimizin yaninda olsun ins bizde gebis kaliriz:CüvCüv:

Ya zamanın durduğu an sanıyorum böyle bişey:KK43: Benim de Ctesi transferim oldu 29 unda test yapılacak. benim zaten tedaviye başladığımdan beri karnımda hep bi ağrı var, göğüslerim de felaket hassas. Ama bu kullandığımız ilaçların yan etkilerinde yazıyor zaten. Üç tane birinci kalite embriyo transfer edildi. Doktorum gebelik şansın %80-85 diyor hatta ikiz gebelik şansın %45 diyor. Ama işte acaba sorusu yokmu!! rahat olmak gerekiyor biliyorum. Keşke elimizde olsa rahat olmak..

aynen öyle insan ne olursa olsun içinde bir şüphe oluyor.bu bizim 2.denenemiz ilkindede embriyolar kompactı yeditepe üniversitesinde yaptırmıştık.ama tutmadı.benden histereskopi istediler.bende prof.özay orala gittim bizim tanıdığımız kendisi.ilk transferimden 9 ay sonra gittim rahimde polip gördü ama adetle düşebilir dedi.gerçektende adetle düştü.ama ben içim rahat olsun diye histeroskopiyi yaptırdım.doktorumdan inanılmaz memnunum.doktor arayan varsa gidebilir.acıbademin laboratuarını kullanıyor biraz pahalı ama acıbademden memnun kaldım arkadaşlar.herkez bebişlerini sağlıkla kucağına alır inşallah.ama genede herkez için allah hayırlısını versin ben hep öyle dua ediyorum

X