İzmir'de en iyi tüp bebek doktoru önerisi?

Ege Üniversitesi - Ferruh Acet

Özel Sağlık Hastanesi - Emre Başer

Ben geçen sene yaptırdım ilk iğneye 3 günlük doza 9 bin vermiştim sonraki 3 iğneye 8bin vermiş sonraki 7bin en son ki doza 6 bin vermiştim toplam sadece iğnelere 30 bin vermiştim ama malesef olmadı doktorumdan memnunum ama baya pahalı oldu 2.tüp bebek 300bini bulur dediği için başka yerleri araştırıyorum 🥺
Canım sen hangi doktora gidiyodun

Çok teşekkür ederim :) şuan sürecin içindemisin? Bide fiyatını sorsam?
Evet ilk tüp bebek denememde pozitif görmüştüm ama kalp atışları durduğu için 8. Haftada kürtaj oldum hemen ilk adetten sonra tekrar transfer oldum yine pozitif Allah'a şükür 7 haftalığım şuan. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Ben geçen sene başlamıştım tedaviye polip vardı başka sorunlar vardı ameliyat vs oldum o yüzden geç başladık transfere geçen sene fiyatı 40 bindi bu sene tabi zam gelmiştir illaki. Ama şunu soyliyim piyasa fiyatlarının altındaydi ben araştırdığımda. En azından bir ön görüşmeye gitmeni tavsiye ederim gerçekten çok özenli Eser Bey embriyolari bile kendisi bizzat takip ediyor laboratuvarda ve gece gündüz ihtiyacın olduğu her an ulaşılabilir bir doktor o açıdan çok rahatım.

Bendede sadece polikistlik over var başka hiç sorunumuz yok 7 senelik evliyim geçen seneye kadar çatlatma klomen femar aşılama denedim olmadı en son tüp bebek dedik oda olmadı 2.si nasipse tekrar başlıcaz 🙏 inşallah hayırlı haberini verirsin kuzum 🙏 ne zaman sonucu öğrenceksin 🙈🤗
Doktorum şu gün bakalım falan demedi ama buradan okuduğum kadarıyla 15. gün idrar testinde çıkıyormuş. Son zamanlar adetim de duzensiz. Normalde 24gunde adet oluyordum. Bugün 25. gün bitti ama işte son zamanlar 28. gün geldiği de oldu o yüzden geciktim diyemiyorum. Yani pazar günü test yapayım diyorum. Adet öncesi koku hassasiyeti falan onlar bende zaten hep oluyor ama bu defa ağzımın tadı bı değişik o biraz umutlandiriyo ama çok yazdım beklemek çok zor. Allah bizi bekletmesin

Canım sen hangi doktora gidiyodun
Ben muğlada oturuyorum canım özel klinikti doktorumun adı ali kavas yumurta toplama ve transferimi izmir irenbede yaptmıştı aslında doktorum çok iyi çok memnunum fakat aşırı pahalı oyüzden şuan yeni doktor araştırıyorum eğer fiyatlar aynıysa ali kavasla devam edicem değilse iyi bir doktor ve embriyolog arıyorum

Doktorum şu gün bakalım falan demedi ama buradan okuduğum kadarıyla 15. gün idrar testinde çıkıyormuş. Son zamanlar adetim de duzensiz. Normalde 24gunde adet oluyordum. Bugün 25. gün bitti ama işte son zamanlar 28. gün geldiği de oldu o yüzden geciktim diyemiyorum. Yani pazar günü test yapayım diyorum. Adet öncesi koku hassasiyeti falan onlar bende zaten hep oluyor ama bu defa ağzımın tadı bı değişik o biraz umutlandiriyo ama çok yazdım beklemek çok zor. Allah bizi bekletmesin
Ayyy hadi inşallah hamilesindir kuzum senin için dua edicem 🤗🙏 beklemek çok zor gerçekten ama inşallah beklemenin karşılığını hayırlısıyla alıcaksın 🙏🙏

Ayyy hadi inşallah hamilesindir kuzum senin için dua edicem 🤗🙏 beklemek çok zor gerçekten ama inşallah beklemenin karşılığını hayırlısıyla alıcaksın 🙏🙏
Çok teşekkür ederim çok tatlısınız. Ağzimda değişik tat var bide bu belirti mi acaba bılginiz var mı

Ben muğlada oturuyorum canım özel klinikti doktorumun adı ali kavas yumurta toplama ve transferimi izmir irenbede yaptmıştı aslında doktorum çok iyi çok memnunum fakat aşırı pahalı oyüzden şuan yeni doktor araştırıyorum eğer fiyatlar aynıysa ali kavasla devam edicem değilse iyi bir doktor ve embriyolog arıyorum
Evet canım epey pahalıymış 2. Tüp bebek süreci için 300 bin çok çok fazla gerçekten. Medikalpoint’te Funda Gödeyi bende çok fazla duydum baya başarılı bi doktor embriyoloğu çok iyiymiş. Mutlaka araştır orayı canım. Bir de Özel sağlık hastanesinde Emre Başer varmış.

Evet canım epey pahalıymış 2. Tüp bebek süreci için 300 bin çok çok fazla gerçekten. Medikalpoint’te Funda Gödeyi bende çok fazla duydum baya başarılı bi doktor embriyoloğu çok iyiymiş. Mutlaka araştır orayı canım. Bir de Özel sağlık hastanesinde Emre Başer varmış.
Ben Emre başerde aldım 2 negatifimi de maalesef.

Kesinlikle dr serife dikayak derim.. o kadar doktorlara gittim onun gibi işini bilen ayni zamanda bir anne bir abla gibi olan kimseyi tanimadim

X