nisan ayında güzel haberi bekleyenler:)

ncncn

uykucu şirin :)
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
382
0
selam arkadaşlar,
nisan ayında bebiş haberini almak isteyenler burda destek olalım birbirimize. benim adet tarihim 11 nisan, bu ay çok umutluydum ama çok karnım ağrıyo göğüslerim de sızlıyo. korkuyorum olmayacak diye. çook sabırsızlandım, çoookkkk :KK76:

inşallah olur bebişin. bizde deniyoruz benimde 15 nisan adet tarihim. hayırlısı bakalım. ilk denemeniz mi?

evet aslında gerçek anlamda ilk denememiz:) bakalım hayırlısı, günler çabucak geçse de bi öğrensem. ama akrnım ağrıdıkça korkuyoruz eşimle :KK43:

benimde 8 nisan
birçok belirti yaşıyorum ama psikolojik olduğunu sanmıyorum bu ay hiç aklıma takmadım zaten belirtilerde dün başladı.
ya mevsimsel bi durum yada gebelik.....
belirtilerimde şöyle karnım ve kasıklarım ağrıyor ara ara sancı giriyor gögüslerim karnım şiş vaziyette bacaklarım çok ağrıyor halsizim yorgunum ve hep uykum var gün içerisinde uyuyup uyuyup kalkıyorum aptala döndüm.
ne yesem çıkaracak gibi oluyorum canım tatlı istiyor yiyorum sonra tatlıdan midem bulanıyor.
belim sırtım her bi yerim ağrıyor üşüyorumda birde vajinam yumuşak kuru olurdu bugünlerde ama peçeteyle sildiğim zaman beyaz akıntı geliyor.
bilmiyorum eşim üşütmüşsündür diyor annemde mevsim geçişlerinde olur böyle diyor ama ben kimseye acaba gebemiyim diyemiyorum evet aynen öyle diyorum.
sizce kızlar gebe olabilirmiyim?:KK71:

ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. belirtilerimde peçeteye gelen bir akıntı vardı. bu ayda aynı şeyi yaşadım. gögüslerim 5 gündür sızlıyor. daha adetime 10 gün var. bilmiyom hayırlısı artık

selam benim tarihte 14 nisan ama şimdiden akıntım var ve karnım da ağrı var galiba olmadı

mrb arkadaşlar benim adet tarihime 9 gün var ama belim ve göğüslerimde ağrı var.umarım hepinizin hamilelik haberini alırım.benim kide dahil.dileklerimiz gerçek olur. ha bide birbirimize dua etmeyi unutmayalım.bunu unutmayalım ki dua en güzel ilaçtır arkadaşlar .esen kalın.:KK16::KK16::KK16:

benim adetime 2 gün var göğüslerim acıo ve sağ kasıımda ara ara ağrı ve kramplar oluo bilemiorum ya bazen hamileyim diorum bazende yok diorum.hee bide göğüs halkasında ki o kabarcıklar oluştu

benımde gecen ay yumurtlama takıbı yapıldı.8martta hastalanmıstım.11 nısandagel bakalım dedı doktor.ıcım ıcıme sıgmıo.bazen sancım oluyo hastalancakmısım gıbı ama sonra gecıyo.

hepimiz için hayırlısı olsun arakdaşlar, ben de kah kesin hamileyim diyorum kah yok diilim diyorum. gelse de vakti anlasam artık. diilsem de umutlanmasam boşuna

Bende bugun doktora gittim bas dönmesi ve halsizlik nedeniyle.. Test yapti negatif cikti ama adetime daha 6 gun var ne dersiniz oyuzden negatif cikmistir deyilmi :KK43:

Bende bugun doktora gittim bas dönmesi ve halsizlik nedeniyle.. Test yapti negatif cikti ama adetime daha 6 gun var ne dersiniz oyuzden negatif cikmistir deyilmi :KK43:

inşallah dediğin gibidir, adetinin geçmesini bekle bakalım. Allah hayırlısını versin hepimize.

kızlar bıse sorcam.demın tuvalete gıttım kılodumda kahve rengı leke vardı.sonra selpakla sılınce azda olsa kan geldı.sımdı baktım azbıse kan var orkıtte devamı olmamıs.ne sancım var ne belım agrıyo.normalde ılk gunlerımde agrım oluyodu.bu ne sımdı anlamadım.

kızlar bıse sorcam.demın tuvalete gıttım kılodumda kahve rengı leke vardı.sonra selpakla sılınce azda olsa kan geldı.sımdı baktım azbıse kan var orkıtte devamı olmamıs.ne sancım var ne belım agrıyo.normalde ılk gunlerımde agrım oluyodu.bu ne sımdı anlamadım.

bekle bakalım, devamı gelir bekle, istemiyosan inşallah gelmez tabii:KK25:

kızlar bugün adet günüm ne gelen var ne giden.
kasıklarım ağrıyor şiştim patlıcak gibiyim vajinamın üstüne bastırınca felaket bi şişlik var karnımda ağrıyor gaz sancım var ara ara giriyor offfffffff.
birkaç gün daha bekleyim adet olmazsam test yapayım.
gaz sancısı gebelik belirtisi olabilirmi?
adetlerim düzenlidir yumurtlama günlerimide değerlendirdim ama bu gaz öldürdü beni.

kızlar bugün adet günüm ne gelen var ne giden.
kasıklarım ağrıyor şiştim patlıcak gibiyim vajinamın üstüne bastırınca felaket bi şişlik var karnımda ağrıyor gaz sancım var ara ara giriyor offfffffff.
birkaç gün daha bekleyim adet olmazsam test yapayım.
gaz sancısı gebelik belirtisi olabilirmi?
adetlerim düzenlidir yumurtlama günlerimide değerlendirdim ama bu gaz öldürdü beni.

umarım hamişisindir caım, zor ama sabret bakalım bikaç gün daha.

kızlar 7 haftalık hamıle bırı olarak sıze bı ıkı belırtı soyleye bılrım oncelıkle ılk bebege karar verdıgımızde 2gunde bır duzenlı calıstık esımle saatlerce ayaklarımı dıktım belımın altına yastık koydum kecı boynuzları ballı cevızler fındıklarla besledım vallahı kocamı yıne husrandı yıne husran 2ay once ıse basladım kafayı yıyecektım evde yoksa ne tarıh hesapladık esımle ne cevız vs yedı o yorgun ben yorgun dogru duzgun ılıskıye bıle gırmedık ama bebekte getırmedım aklıma ve ınanın oay hamıle kaldım sok olduk hıc beklemıyorduk oncelıkle hersey pskolojık sakın kafanıza bısı takmayın yataga bebek yapcaz dıe yatmayın ılk belırtım soyle oldu adetım bıttıkten 10 gun sonra benden cok acık pembe gıbı kan geldı sok oldum adedıme daha 10gun vardı meger ogun bebek tutunmus ordan anlaya bılırsınız mesela sonra adedıme 2gun kala heraykı gıbı goguslerım sıstı kasık agrılarım basladı kahve rengı akıntım gelmeye basladı tamam buayda bebek yok derken 1 2 3 gun bekledım ama hep adet olcam gıbı agrılarım oldu derken 5.gun test yaptırdım hamıle oldugum bellı oldu sunu soyleye bılırımkı mıde bulantısı bas donmesı hep psıkolojık oyle olmasını ıstedıgımız ıcın oyle oldugunu dusunuyoruz 1 2gundur mıde bulantısı bas donmesı sagbtarafımda bırazcık sıslık hıssetmeye basladım cok konustum bılıyorum ama bılgınız olsun dıe soyluyorum tabı her bunye bır dıyıl ama ılk ve enbuyuk belırtı adet gecıkmesı adet gecıkmesı olmadıysa hamıleyım dıyebılecegınız hıc bı belırtı yasamazsınız once bekleyın adet gecıkmesı yasayın zaten drum adetın 6 gun gecınce ıdrarda 4gun gecınce kanda cıkar dedı yanı her kosulda adetınız gecmesı gerekıyo oyuzden ıstemem kapılıpta husrana ugramanızı cunkı bende 9 ay sonra hamıle kaldım darısı basınıza ıns kızlar sakın kafaya takmayın cok uzun yazdım bılıyorum ama sızı cok ıyı anlıyorum beklemek cok zooooorrrr tamam tamam kızmayın sustum :KK20:

X