nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

YeniBahar27

kızım saglıkla gel annem
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
3.839
4
40
hadı bakalım mart ayında tutmayan bebıslerımızın nısana merhaba dıyeceklerı lıstemıze kayıtlarımız baslasın

Son düzenleme:
Ah yarencim olmadi iste benide ekle tatlim rabbim dogru zamani bekliyodur heralde.cunku ben hep allahim hayirli zamanda hayirli bir evlat nasip et diye dua ediyorum rabbim cok buyuk bizide gorucek insallah umudumuzu yitirmeyelim bu ayda beraberiz.birde bisey duydum arkadasimin eltisine doktor soylemis yumurtlama doneminde bir bebek aspirini icip oyle beraber olucakmissin.kani sulandirdigindan daha cok calistiriyormus bilumsel aciklamasi.hemen hamile kalmis.simdi bir kizi var.ben denicem bu ay.cok optum tatlim

merhabalar efenim 7 nisan diye benide ekleyebilirrisiniz lakin bu aydan pek umudum yok ama olsun. isteyen herkese bebiş nasip et yarabbimmmmm.

...........
1)cıcekcık........7.........nısan

2)nagıhan.........13........nısan

3)my_lıttle......14.....nısan

4)PSıLOKUM.....1.....NıSAN

5)eylem eylem .......8 nısan

Son düzenleme:
benide ekleyin kıslar.. 1 nisan.
15 nisan evlilik yıldönümümüz umarım hediyemiz gelir..

merhabaler herkese bende umutlarımı nisana attım bu aydan geçti sanırım.ama şuan gün veremicem çünkü hasta olmadım.ama nisanın sonu gibi düşünüyorum.hayırlısı allahtan.

bende nisana kalanlardanım
ama hepimiz için hayırlısı olsun inş..
öyle çok umutlu değilim açıkçası..
ama bakıyorum yeni arkadaşlar bayağı telaşlı benim önceki hallerimde olduğu gibi..
haklısınız ama kızlar kendinizi üzmemek ve hırpalamamak adına akışına bırakın..
stres,endişeler,düşüceler..
bizi bitiren bunlar..
bırakın olacağı varsa olur..

hepımız aynı dusuncelrı dusunuyoruz ama uygulayamıyoruz f-duygularımız heo on planda oluyo bakalım hepımızın bellı bır donemden sonra akısına bırakacagı gunlerde gelecektır

slm kıslar. bende 2 nisanı umutla bekliyorum. ekleyin beni de. hepiciğinizi opuyorum kader arkadaslarım benim :))

slm kızlar insallah hepimiz en kısa zamanda hamis olup saglıklı bisekilde bebislermize kavusuruz
benimde nisana kaldı ama nisan sonu bu ay regl gecikiti söktürücü kullanıyorum
ben nisan sonları ama tam tarih veremicem düzenim degistigi icin

X