🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Ben de onu diyorum 7 aylık evliyim. Pco olsam çocuk istiyorum sonuçta doktor tedavi vermez miydi. Tedavilik bir şeyin yok dedi
Pco olan herkeste tedavi gerekmiyor ki. Pco var ve pcos var yani sendrom halinde değil demek ki. Vücut dengesi bozulursa sendroma dönebilir, dönmeyedebilir. Benim de sendrom değilmiş tam olarak ama yumurta geç gelişiyor o fa vaktinde gelişse benm de sorunum yok aslında. Bir de tüm yıl değil arada bir de oluyor olabilirmiş mesela. Bazısında yumurta oluşmuyor, bende de çok yumurta var geç gelişiyor vs vs canım. Maşallah sağlıklısın demek ki görüntüde var.

İnşallah öyleyimdir. Rabbim herkese şifa versin kimsenin kucağını boş bırakmasın

Kızlar bir şey soracağım. Şimdi doktor bana dedi ya yumurtlamayla tutunma zamanı eşleşmezse bebek döllense de tutunmaz. O da adetin balından 17-20gün arası falan olurmış en geç. E bu 30-40gün döngüsü olanlar ya da adet günü hamile kalanlar nasıl hamile kalıyor? Neyi kaçırdım da anlamadım acaba çok duydum burda meğer 2 hafta geç yumurtluyormuşum adet 13 gün geçince öğrendim hamile kaldığımı diyenleri. Var mı fikriniz

Bende 5 gün letu kullandım dr tam iğne yazacakken cuma gününe kadar takip istedi. Sonra salı günü gel dedi gittim alttan muayene etti her seferinde üstten görünmüyordu inatçı yumurta ve iğne yazdı tabi bende o heyecanla çıktım. Ve kağıtta yazan saate bakmadım 11 de vur dedi gece 11 sandim salak gibi gece 11 de iğneyi vurdum. Ama şunu da söyleyeyim. Önceki günleri değerlendirdim. Pazar günü salı günü gece ve bugün gece bundan sonra bir dolu bir boş olacak. Salı günü muayene ederken çatlamak üzere vs demedi . İğneyi tam istediği saatte vurmadım ama dün gün boyu ne kasik ağrısı ne akıntı da olmadı sizce tutar mı yoksa bu hatanın bedelini kırmızıyı görerek mi öderim. Ya Allah kahretsin hastaneden çıktım eşim beni aldı ve olay üstüne olay yaşadım gün boyu oruçta vardı tabi hiç kağıda bakmak aklıma gelmedi. Bugün akşama doğru şeffaf sarımsı bir akıntı vardı ama bilmiyorum rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Muhtemelen ideal saati dediği saattir ama bence engel değil. Önrmli olan iğneden sonraki 36. Saat benim anladığım Allah hayırla tamamına erdirsin inş cnm

Amin inşallah canım rabbim hepimizin kucağını doldursun. ya zaten öncesinde de ilişki olmuştu bir yandan bu açıdan biraz içim rahat pcos var bende öyle ilaç almadan normal büyüyüp çatlamaz yumurtalarm
Muhtemelen ideal saati dediği saattir ama bence engel değil. Önrmli olan iğneden sonraki 36. Saat benim anladığım Allah hayırla tamamına erdirsin inş cnm

Anladım canım hadi bakalım Bismillah diyelim hayırlı olsun inş Rabb im güldürsün yüzünü gelişmelerden haberdar et

Anladım canım hadi bakalım Bismillah diyelim hayırlı olsun inş Rabb im güldürsün yüzünü gelişmelerden haberdar et
İnşallah tabiki seve seve dilerim bu yolda emek veren herkes ilk aydan meyvesini alır bu ay ilacı da biraz düzensiz aldım iğne de öyle ilişki doğru ilerliyor ama o da baştan savma yani maksat icerde sıvı olsun diyorum geçen ay resmen her belirtiyi ona bağladım delirmiş gibiydim adam bir hafta gün aşırı dedi ben 12 gün yaptım bu ay böyle yapmicam allahtan günlerim de yoğun geçiyor ramazan oruç namaz kuran derken bir bakıyorum gece yarısı olmuş. Yani gün aşırı olmazsa tedavi olduğumu unutacak dereceye gelmişim

Aslında kafa dağınıklığı çok iyi. Odaklanmamayı başarmak bir lütuf. Onun gerginliği sonucu çok etkiliyor. Hayırlı sonuçlar alırız inş canm

Kızlar günaydın bugün iğnemin 7. Günündeyim artık etkisi geçmeye başladı

Eklentiler

• IMG_20230413_071306.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 36
Hayali çizgilerimle günaydınn

Eklentiler

• 20230413_064808.jpg
    135,9 KB · Görüntüleme: 32
  • 20230413_061954.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 44
Canım zaten biz pkolular zamanında yumurtlayamadigimiz için böyle oluyor. Yumurtaliklar tembellestigi için geç büyüyor geç yumurtluyoruz o yüzden. Ben doktorun dediğine pek anlam veremedim ama bana biraz saçma geldi yumurtlama ve tutunma zamanı. Neden dersen zaten yumurtlama olduğu zaman akintinin olma sebebi rahim ağzındaki sıvının spermi yumurtaya daha hızlı ilerlemesini sağlamak için yumurtlama dönemi bittikten sonra orası kapanıyor ordski kalıntılar bu Sefer akıntı olarak geliyor yani tutunma zamanı saçma geldi bana. Her kadın zaten 14 ünde yumurtlamuyor adetten hemen sonra yumurtlayan da var adet olacağı zaman yumurtlayip geç döllenme yaşayan da var

Evet bence de senin biraz geç olcak bak sana 8. Gün testimi atayım bu kadar ince Bi cizgiyken bile bende 11. Gün anca geçti
Ayy benimki çok koyu buna göre ya ben hamile olduğumu 15. Gün felan öğrenecem o zaman baksanıza kurudukça üstteki gibi olacak neredeyse

Eklentiler

• IMG_20230413_080023.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 42
Ayy benimki çok koyu buna göre ya ben hamile olduğumu 15. Gün felan öğrenecem o zaman baksanıza kurudukça üstteki gibi olacak neredeyse
Hatta bak kuruyunca da böyle oldu ama herkesin bünyesi farklı canım belki Bi anda atacaksın dediğim gibi ben 11 de anca attim bugün 12 testte negatif görmeme rağmen koşa koşa kan veresim var

Eklentiler

• 20230410_101444.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…