Nişan attım 💔

Alıp belediye kumbarsna atarsnsz sizin de ne varsa isteyin. Ayrıca altın takmamaslardir ama takdilarsa bile kanunen almaya hakları yok

Alıp belediye kumbarsna atarsnsz sizin de ne varsa isteyin. Ayrıca altın takmamaslardir ama takdilarsa bile kanunen almaya hakları yok
İki bilezik bir saat bir pırlanta yüzük ve bir de nişan yüzüğü vardı takı olarak hepsini geri verdim.
Benden annesinin tek sözüyle vazgeçen birinin iğnesini bile ben istemezdim zaten. Hiçbir zaman gözüm olmadı öyle şeylerde. İletişim kurmak istemiyorum. Çirkef insanlar zaten bu yüzden hiç muhatap olmak istemem.

Orası da var ama biraz surunselerdi. Neyse sadakan olsun

Kötü bir evliliğin içine sıkışmak ya da boşanmaktansa nişan atmak daha iyidir
Aklı başında bi kıza benziyorsun bugün üzülür yarın unutursun karşına daha iyileri çıkar merak etme, yeter ki bu adamdan olmayacağına tamamen ikna ol gelse de kabul etme

Haklısınız tesellim bu zaten evli değildim sadece nişandı bu da tanımaya dahil diyorum kendi kendime. Ama keşke şu bugün üzülüp yarın unutma olayı biraz hızlansa çünkü bu konu için daha fazla kalbimin acımasını istemiyorum. Hayır gelse bile hayatımda yeri yok. Beni bugün önemsiz bir konu için yarı yolda bırakan evlenince çocuklarımla birlikte yarı yolda bırakır. Yorumunuz için teşekkür ederim. sağlıkla kalın.

Rica ederim sende artık kafana takma emin ol evlenmiş olsan daha mutsuz olacaktın o ana kuzusuyla.

Ben de annesinin tek lafıyla (babam aile tanışmadında onu istemediğini belli etti ve zaten ki istemiyordu ben ailemi karşıma alıp karşı taraftan en baştan sözler alıp her şeyi yapacağını söylediği için bu yola girmiştim) terk edildim sizi çok iyi anlıyorum herkesin imtihanı farklı bizimkide bu

Üzgünüm Rabbim karşınıza en iyisini çıkarsın inşallah. Ailem onu asla istemiyordu hele abim onu hiç sevmiyordu hep bana seni üzecek diyordu. Buna rağmen onlara ben bu adama kefilim dedim diye nişanın olmasına müsade ettiler ve 5 gün sonra beni yarı yolda bıraktı. Ona güvenmiştim verdiği sözlere yapmacık sevgisine inanmıştım bu yüzden kabul etmiştim yapacak bir şey yok. Sevdiklerimi dinlemeliydim ama keşke demek için geç artık. Yolumuza bakacağız

Nişanı siz atmamışsınız onlar atmış. Görünüşe göre Kadın atmamış olsaydı siz hala devam edecektiniz.
Nişanlandık ve nişan olduktan sonra karakterleri gerçek haline gelmeye başladı ben de davranışlarına sitem ettiğim için annesi beni edemeyeceğini anladığı için böyle bir hamle yaptı.
Hayır elbette davranışları bu biçimde devam etseydi bu ilişkinin bitmesini ben sağlardım. Bana yapılan haksızlıklara hayat arkadaşım olacak insanın tepki vermesi bir yana dursun kayıtsız kalıp hiçbir yaşanmışlık yokmuş gibi suçluymuşum gibi yarı yolda bırakmış olmasını hazmedemiyorum. Yani tekrar belirtiyorum onlar atmamış olsaydı bile ben zaten yaptıkları bu davranışları hayatımdaki insanla çözemeyecek duruma gelsem ben atardım.

Allah'ın sevgili kuluymussunuz yolun başında kurtulmuşsunuz ömür törpüsu böyle insanlar evet emeğinize üzülürsünüz ama ya evlenince gerçek yüzlerini gorseydiniz daha kötü olurdu evlilik çok zor ve kimseye yaranamazsın benim şimdiki aklım olsa hiç evlenmezdim.Sevinin bence

Evet evlenene kadar rol yapmaya bana iyi görünmeye devam edebilirlerdi demek ki Allah beni onlardan korudu. Gerçekten insan kimseye yaranamıyor haklısınız. Yorumunuz için teşekkür ederim. sağlıkla kalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…