Nişan attım 💔

poncik kelebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2024
48
57
Merhaba
Psikolojik açıdan olumsuz bir süreç atlatıyorum sizlerle paylaşmak iyi gelir diye düşündüm
Nişanlandıktn 5 gün sonra nişan bozuldu.
Çocuğun annesi genç ve oğluna kelimenin tam anlamıyla tapıyor. Tabii oğlu da annesine. Bu durum iyi düşünmeyi sevdiğim için hiçbir zaman benim için sorun olmamıştı. Söz günümde topuklu ayakkabımdan, düğünümde tutmam gereken halay mendiline kadar her şeyime karışan bir kadındı. Oğlu beni çok seviyordu yani hiç olmazsa bana öyle söylüyor ve hissettiriyordu. Ailem zorlu bir süreç atlattı nişanın hemen ardından onlardan destek göremediğim için sitem ettim haklı olarak ve sitemim sonucunda bi yakınlık bi gönül alma beklerken hakaretlerle karşılaştım annesi sırf bu yüzden nişan atıyoruz dedi. Ve oğlu hiçbir şekilde benim yanımda olmadı. Hemen kestirip attı. Bana bu şekilde haksızlık eden bir insanın hayatımdan çıkmış olması beni üzmedi verdiğim emekler harcadığım zaman beni üzdü bu yüzden çok kötü hissediyor ve sürekli uykusuz geceler geçiriyorum bu süreç daha ne kadar sürer bilemiyorum çok yıpranıyorum. Toparlayabilecek miyim bilmiyorum böyle bir aile için bu kadar çabalamış olmam kendimi kötü hissetmeme sebep oluyor fikirleriniz benim için çok önemli lütfen öneride bulunur musunuz? Teşekkür ederim. Mutlu günleriniz olsun ♥️

Bugün üzülürsünüz, onlara harcadığınız birkaç seneye ahlanırsınız ama bi an gelecek önünüzde o harcadığınız senelerden kat kat fazlasının olduğunu ve o zamanları kurtardığınızı anlayacaksınız. O yüzden şimdi üzüntünüzü yaşayın, istiyorsanız ağlayın ama kurtulduğunuzu anlayacağınız günler yakındır.

Bugün üzülürsünüz, onlara harcadığınız birkaç seneye ahlanırsınız ama bi an gelecek önünüzde o harcadığınız senelerden kat kat fazlasının olduğunu ve o zamanları kurtardığınızı anlayacaksınız. O yüzden şimdi üzüntünüzü yaşayın, istiyorsanız ağlayın ama kurtulduğunuzu anlayacağınız günler yakındır.
Yorumunuz için teşekkür ederim.
İnşallah öyle olur.
İlk defa böyle bir durum yaşadığım için içinde bulunduğum durumun normalliğini sorguluyorum.
Bana canım kadar yakın olan insanın birkaç saat içinde yabancı oluşu haliyle üzüyor beni. Ama evet haklısınız evlenip daha kötü şeyler yaşayabilirdim. ♥️ sağlıkla kalın.

Evlenip boşanmaktan çok daha iyidir. Durumunuz varsa psikolojik destek alın,toparlanmanızı hızlandırır.
Evet haklısınız evlenip boşansam çok daha kötü olurdu bu düşünceyle de kendimi teselli ediyorum. Evet bu kararı da aldım iyileşmek için destek almam gerekiyor. Yorumunuz için teşekkür ederim ♥️ sağlıkla kalın .

Allah kurtarmış. Evlenince bu yaşadıklarınızın çok daha beterini yaşayacaktınız. Şuan çok zor gelecektir ama ileride iyi ki diyeceksiniz.
Ben de öyle düşünüyorum kurtuldum böyle bir aileden diyorum yalnızca emeklerim canımı yakıyor belki de alışkanlıklar. Geçecek inşallah.
Yorumunuz için teşekkür ederim ♥️ sağlıkla kalın .

Merhaba
Psikolojik açıdan olumsuz bir süreç atlatıyorum sizlerle paylaşmak iyi gelir diye düşündüm
Çocuğun annesi genç ve oğluna kelimenin tam anlamıyla tapıyor. Tabii oğlu da annesine. Bu durum iyi düşünmeyi sevdiğim için hiçbir zaman benim için sorun olmamıştı. Söz günümde topuklu ayakkabımdan, düğünümde tutmam gereken halay mendiline kadar her şeyime karışan bir kadındı. Oğlu beni çok seviyordu yani hiç olmazsa bana öyle söylüyor ve hissettiriyordu. Ailem zorlu bir süreç atlattı nişanın hemen ardından onlardan destek göremediğim için sitem ettim haklı olarak ve sitemim sonucunda bi yakınlık bi gönül alma beklerken hakaretlerle karşılaştım annesi sırf bu yüzden nişan atıyoruz dedi. Ve oğlu hiçbir şekilde benim yanımda olmadı. Hemen kestirip attı. Bana bu şekilde haksızlık eden bir insanın hayatımdan çıkmış olması beni üzmedi verdiğim emekler harcadığım zaman beni üzdü bu yüzden çok kötü hissediyor ve sürekli uykusuz geceler geçiriyorum bu süreç daha ne kadar sürer bilemiyorum çok yıpranıyorum. Toparlayabilecek miyim bilmiyorum böyle bir aile için bu kadar çabalamış olmam kendimi kötü hissetmeme sebep oluyor fikirleriniz benim için çok önemli lütfen öneride bulunur musunuz? Teşekkür ederim. Mutlu günleriniz olsun ♥️
Onlar da üzülüyor, gurur yapıyordur şimdi. Nasıl ezemedik, sözümüz altına alamadık, kandıramadık ama diye.. bence onca sevgi, emek, toplumsal baskı gibi sebepleri bahane etmeyip kendini kurtardığın için gurur bile duymalısın kendinle. Zamanla allah kurtarmış diceksin zaten. Onlar da yeni kurban bakacaklar kendilerine malesef, keşke kanmasa bunlara kimse ama

Bende 1 ay önce aile sebebiyle nişan attım. Ama sebep aile gibi görünsede eski nişanlımın bana sahip çıkamayışıydı. Sizi çok iyi anlıyorum ama gün be gün daha iyi olacaksınız. Psikolojik destek iyi gelebilir. İmkan varsa turlara katılıp tebdili mekan yapmakta çok iyi gelecektir. Yada yapabilirim derseniz örgüye başlamakta kafanızı yoracağından iyi gelebilir. Vitamin takviyelerinizi doktor kontrolünde almayı ihmal etmeyin bunlarda çok önemli. Ve en önemlisi siz kıymetlisiniz, giden zamana ve emeğe değil kurtarılan yıllara sevinin ❤️

Onlar da üzülüyor, gurur yapıyordur şimdi. Nasıl ezemedik, sözümüz altına alamadık, kandıramadık ama diye.. bence onca sevgi, emek, toplumsal baskı gibi sebepleri bahane etmeyip kendini kurtardığın için gurur bile duymalısın kendinle. Zamanla allah kurtarmış diceksin zaten. Onlar da yeni kurban bakacaklar kendilerine malesef, keşke kanmasa bunlara kimse ama
Çevrem de bu şekilde düşünüyorlar seni ezmeyi başaramadıkları için geri çekildiler diyorlar. Toplumsal baskı görüyorum maalesef çevremde kötü niyetli insanlar da var kalbimi kırmak için çabalıyorlar çok üzülüyorum ama bu hayat benim onlara kulak tıkamaktan başka bir çarem yok. Sadece yoruyorlar beni. Yüreğim zaten fazlasıyla yorgun. Keşke böyle yapmasalar. Yorumunuz için teşekkür ederim. ♥️ Mutlu günler.

Emek,para tekrar kazanılır .Hayat bitmiyor çoğu kez düşecek aynı güçle tekrar yolunuza devam edeceksiniz.Bu yolda ilk firsatta sizi satan ortada bırakanlar için gece uykusuz kalmaya değmez.İlk darbede yıkılan kağıttan kule yapmışsınız kendinize değer verip degersizler için göz yaşı dökmeyi bıraktığınızda daha güçlü daha mutlu olacaksınız hakettiginiz aşk sizi gelir bulur.

Yol yakınken dönmek iyidir. 35 yıldan sonra 3 çocukla boşanabilirdiniz. Annesiyle mutluluklar dile ve Allaha şükür et. Geçmiş olsun. Allah güzellikler çıkaracaktır karşına..
İnşallah. Evet haklısınız çocuklarım olduktan sonra anneci tavrı devam etseydi annesinin bir sözüyle beni o şekilde de yarı yolda bırakabilirdi.
Yorumunuz için teşekkür ederim. ♥️ mutlu günler.

Emek,para tekrar kazanılır .Hayat bitmiyor çoğu kez düşecek aynı güçle tekrar yolunuza devam edeceksiniz.Bu yolda ilk firsatta sizi satan ortada bırakanlar için gece uykusuz kalmaya değmez.İlk darbede yıkılan kağıttan kule yapmışsınız kendinize değer verip degersizler için göz yaşı dökmeyi bıraktığınızda daha güçlü daha mutlu olacaksınız hakettiginiz aşk sizi gelir bulur.
İçimde sanki aşılmaz bir güvensizlik duygusu var gibi hissediyorum. Yaram taze, canım yanıyor geçecek biliyorum elimde değil üzülüyorum. İnandığım, güvendiğim, hayal kurduğum insan bambaşka biri çıktı. İçimdeki üzüntü bir an önce geçer inşallah. Yorumunuz için teşekkür ederim. ♥️ mutlu günler.

Anneci bir erkek başka kadını sevemez,severse annesine ihanet etmiş olurdu.
Yeni kuracağın hayatta emek vermen kadar normal birşey yok vermemek garip olurdu tıpkı karşı taraf gibi.
Biraz ağla,üzül küfürler et yaşadım bitti de iyi ki evlenip anasına kuma olmadım de
Evet zaten annesine tapıyordu
Annesini sevmesi değer vermesi elbette çok kıymetli saygı duyuyorum. Nişan olana dek annesi ile benim aramda denge kuruyor gibi yapıyordu. Nişandan sonra cepte olduğumu hissetti galiba gerçek kişiliğini yansıtmaya başladı. Annesiyle mutlu olsunlar ne diyeyim. ♥️ yorumunuz için teşekkür ederim. Mutlu günler.

Bende 1 ay önce aile sebebiyle nişan attım. Ama sebep aile gibi görünsede eski nişanlımın bana sahip çıkamayışıydı. Sizi çok iyi anlıyorum ama gün be gün daha iyi olacaksınız. Psikolojik destek iyi gelebilir. İmkan varsa turlara katılıp tebdili mekan yapmakta çok iyi gelecektir. Yada yapabilirim derseniz örgüye başlamakta kafanızı yoracağından iyi gelebilir. Vitamin takviyelerinizi doktor kontrolünde almayı ihmal etmeyin bunlarda çok önemli. Ve en önemlisi siz kıymetlisiniz, giden zamana ve emeğe değil kurtarılan yıllara sevinin ❤️
Kurtulduk diye sevinelim haklısınız.
Elimden geleni yapıyorum bir şeylerle uğraşıyorum sürekli meşgul ediyorum zihnimi ama karanlık çöktümü yalnız kaldım mı başlıyor düşünceler neredeyse bir ay olacak ve bir aydır hiçbir şekilde gece uyuyamadım uyuyunca sürekli kabus görüyor ağlayarak uyanıyorum. İçsel bir çöküntü yaşıyorum. Onun hayatımdan gidişine değil bu üzüntü çok fazla emek verip onu hayatımın merkezine oturtmuş olmamdı problem. Umarım geçer. Rabbim sizin de gönlünüze göre versin inşallah her şeyin en güzeli sizi bulsun çok amin. Yorumunuz için çok teşekkür ederim. ♥️ Musmutlu kalın.

Merhaba
Allah'ın sevdiği kuluymussunuz bence oturup dua edin. İyi ki olmuş deyin siz de bile bile neden lades diyorsnz ki. Kk üye iseniz ana kuzusu erkekler sadece analarını severler bunları okumuş olmalsnz. Geçmiş olsun. Zararnz varsa tazmin edeblrsnz maddi anlamda barodan avukat tutarak.

Merhaba
Kurtuldun şükret. Hatta sadakasini ver.

Allah'ın sevdiği kuluymussunuz bence oturup dua edin. İyi ki olmuş deyin siz de bile bile neden lades diyorsnz ki. Kk üye iseniz ana kuzusu erkekler sadece analarını severler bunları okumuş olmalsnz. Geçmiş olsun. Zararnz varsa tazmin edeblrsnz maddi anlamda barodan avukat tutarak.
Çok olumsuz düşünceler içinde olduğum için nişan atan insanlarda böyle şeyler yaşanıyor mu diye arama yaptım Google’dan ve kadınlar kulübü ile karşılaştım. Üye olup sizlere danışmak istedim.
Hayır işte bu zamana kadar hep bana çok değer veriyor gibi göründü nişandan sonra tamamen değişti başka biri oldu. Annesi inemiz bile varsa göndersin demiş her şeylerini yolladım. Onlardan hiçbir şey talep etmedim alıp ne yapacağım onlar da göndermedi aldığım yüzük dışında hiçbir şey zaten. Yorumunuz için teşekkür ederim. ♥️ sağlıkla kalın.

X