Nisan atan,veya ayrilan arkadaşlar nasil atlattiniz ?

kedikiz1728

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
151
38
30
Son paylasimimi okuyanlar bilir.nikah tarihi alındıktan hemen sonra saçma sapan davranışları olmustu.1 hafta önce bitti hersey.sesi sedası çıkmadı onunda zaten.ben bunca zaman kendi aptallığıma kızıyorum.en son bohcaları yollamak icin iletesim kurdum.orda hala beni sucluyodu.bende,hic kendine bakmiyosun allahından bul dedim.sonra annesi,ogün beni arayıp niye beddua ediyosun dedi.. sanki beni defalarca yarı yolda bırakan oğlu degilmis gibi... sozde kiz cocuklarina cok deger veririz biz demisti.ama ogunden sonra beni hic aramadi bile.oglunun davransilarina ragmen..ama beddua ediyorum diye hesap sorabiliyolar.ben insanların pişkinliklerine hala şaşırıyorum..ablam, Bi an önce bohcalarını yollayın dedi.bizde harekete geçtik.bu kişiye adresini sormustum.acik adresini bilmiyodm.yeni eve taşınınca verirmiş. Arkadaşlar tek umudum kpss.sonrasina bakicam. Şuan başka bisey yapamıyorum arkadaşlarımla konuşmak dışında.kedilerim var.mutlu olmaya çalışıyorum. Ama gözlerim doluyo ara ara.ailem anlamasın diye odama kaçıyorum. Tavsiye alabilirmiyim bu süreç nası geçer? Annesi vatsptan hikayelerine bakiyo bide.ben engel koymadım.annem bosver demisti. ?

Birtanem, canımıniçi, sen bahsettiğin ilişkinin sürekli ayrıl barış, sıkıntılı bir ilişki olduğunu yazmıştın. Cidden evlenip, imza attığında evliliğinin düzgün olacağını mı sandın ya da sanıyorsun? Berbat bir ilişkiyi evliliğe taşımaya kalkmışsınız, haliyle olmamış. Kendin yazmışsın "defalarca yarıyolda bıraktı". Neye gözün doluyor üzülüyorsun?

Böyle karşındaki adam efendidir, kibardır, naziktir, seni anlar sana değer verir, düzgün stabil güzel bir iletişimin vardır, ilişkiniz maddiyattan, ailelerin etkisinden gibi dış şeylerden biter anlarım üzülürsün. Adam düzgün ama yanlış zaman olur ayrılırsın üzülürsün.

Ama şuan yaşadığın ayrılık şükürlük.

Engelle bence. Çünkü ilişkiniz bitmiş.

Komik dizi veya film izleyerek kafa dağıtabilirsin.

Güldür Güldür veya Çghb skeçleri izleyebilirsin.
Onedio vb sohbet, geyik videoları izleyebilirsin.
Eğer imkanın varsa dışarıda bisiklet surebilirsin, hem hava almış olursun, hem hareket etmiş olursun.

Takılan altın pahalı hediyeler vs istenir de bohça isteyeni de ilk defa duydum. Ben olsam göndermezdim çöpe atardım ya da sağdan soldan ufak yırttıp öyle gönderirdim.

3 Ay kalp sancısı 6 ay karin agrisi çekersin ama 2 yıl sonra gerçekten sevildiğinde Allahim beni nasıl bir cehennemden çektin aldın diye şükür namazları kilarsin .. yasını tut acini yasa ve arkana bakma bir ömür ağlamandan iyi olacak

Numaraları silerek başlayabilirsin
Ve sosyal medyadan açıp açıp bakmayarak
Gerekirse engelle...
Kendi canının kıymetini sen bilmezsen kimse bilmez...
Sesi çıkmadı aramadı diye üzülmüşsün ama iyikide çıkmamış, ömür boyu çıkan ses tüketirdi seni..
Sevgi, saygı, aşk, merhamet bu değil...
Birgün gerçek seven, değer veren biri karşına çıkınca anlarsın bunu...
Ruh halini etkiliyorsa müzik dinleme mesela...
Kpss zaten başlı başına vakit ayırılması gereken bir süreç...
Aralara yürüyüş ekle, bi kahve molası ekle mesela...
Anasının, danasının yaptıklarına yapmadıklarına kadar düşüneceğine kendine yatırım yap...

Nikahtan birkaç gün önce ve bir de nikah masasindan kalkan insan tanıyorum, şu an ikisi de çok mutlu başkalarıyla..Olmayınca olmuyor

Bir adim atsa sen kosa kosa gidersin ya neyse.

İletişime sakın siz geçmeyin. Ablanız yapabiliyorsa o halletsin. Tamamen numaraları silin engelleyin hayatınıza hiç girmemiş gibi. Hala hatalarını anlamıyorlarsa bu saatten sonra bir daha hiç anlamazlar.

İnanın üzülebileceğiniz bir insan değildi ama tabiki bir ilişki evlilik arefesinden dönülmüş bir süreçten sonra üzülmeniz çok normal. Üzüleceksiniz bazen ağlayıp bazen güleceksiniz... bunu böyle böyle zamanla aşacaksını. Size en büyük tavsiyem şu olur, sırf bu durumU atlatabilmek için yeni bir ilişkiye başlamayın yeniden en hatanız bu olur kafanızı zamanla toplayacaksınız. İşe girin, arkadaşlarınızla vakit geçirin, ablanız farklı bir şehirde ise onun yanına gidin. KPSS demişsiniz birazcık kafanızı topladıktan sonra disiplinli bir şekilde başlayın hazırlıklarınıza. Ayrıca bu karşı taraftan kim var kim yok ergenler gibi engellemek yerine silin numaralarını geçin gidin arayan msj atan olunca görüldü bile atmadan silip geçin kafanızı bulandırmayın. İnankn günlerce alnınızda iz çıkıp dizlerinizin yada oluncaya kadar şükür namazı kılsanız yine azdır bu kurtuluşunuz için. Umarım bundan sonra herşey çok daha güzel olur sizin için

Ben kolay atlatmıştım, yüzüğü eline verdikten sonra direk hattımı değiştirdim. Alacak verecekle uğraşmadım, annemle annesi iletişimde olup halletmişlerdi. Hediye aldığım şeyleri de koymuş hepsini dağıtmıştım başkalarına.

Burda benim konumu bilenler bilir 1 sene olacak ben de nişana attım biz de nikahtan döndük o zamanlar hiç gelmeyecek gibi gelirdi şimdi atlattım ama zamana bırakmak lazım

Bende geçtiğimiz ocak ayının başında ayrıldım. Gerçekten çok ama çok zor bir süreç. Ben de ilk başlarda çok zorlandım. Ama alışıyor insan. Kaç ay geçti bazen anlık engelini kaldırıp hala bakıyorum:) Ama yine de geri dönmek mi asla diyorum. Çünkü bende onun ailesiyle ve küsüp kaplumbağa gibi kabuğuna çekilen bir insanla yapamam. Zaten işe gidip geliyorum, yoğun bir tempoda çalışıyorum. Çalışmak hatta çok çalışmak iyi geldi bana. Arkadaşlarımla dışarı çıkıyoruz. Konser, tiyatro, yemek veya kahve içmek için. Kendimi ilk günden beri kapatmadım, kapatmıyorum da... Ama sanki havaların ısınması ile birlikte hayatımda yeni bir insanı istiyorum gibi de geliyor bana artık :)
Ha bu arada acı çekerken deli gibi spora verdim kendimi. Ekstra reformer pilatese de başladım. Yemeğime de dikkat ediyorum. Şu anki görüntüm ile de özgüvenim yerine geldi biraz biraz:) Güzel güzel elbiseler aldım. İşe gelirken, dışarı çıkarken giyinip süslenip makyajımı yapıyorum:) Hatta hazırlanırken 90 lar pop dinleyip ayna karşısında hazırlanmak hoşuma gidiyor:) Yani demem o ki her acı geçiyor. Biz sağlıklı olalım, mutlu olalım... Mottomuz şu olsun : Sallanırız ama ASLA yıkılmayız:)

Bende ayrılalı cok olmadı düğüne az bir zaman kalmıştı.Kötü şeyler yaşamama rağmen kendimi suçladıgım anlarımda oldu garip bir süreç.Benim durumumda şiddette olduğu için aklima onu getiriyorum hemen.Yeni numara aldım,işim var çalışıyorum,yalnız kalmamaya çabalıyorum.Hayat devam ediyor.Tecrübe dediğin şey de zaten güle oynaya edinilen bir sey çoğu zaman değil.

Wp hikayeleri ona gizleyebilirsin. Esyaları verdikten sonra komple her yerden engelleyin. Belli bir dönem geciriyorsun bunu yasaman dogal bir durum 3-6-9 ay arası toparlanabiliyor tam bilgi veremeyecegim kisiden kisiye degisiyor. Dogru karar vermissin hepsi gecicek merak etme biraz zaman tani kendini toparlanman icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…