nisan annesiydim ama erken doğum yaptım...

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
1.996
2
merhaba

bende nisan annesiydim fakat perkemsin rahatsızlığı oldu bende...yani yüksek tansiyon idrarda protein attımı yüksek keton kreatein değerleri tavan yapınca sezeryanla bebeğimi aldılar...29 haftalık doğumum 11 şubat bebeğim 1070 gram olarak dünyaya geldi..3 gün nefes problemi yaşadı bebeğim sonra hep kendi nefes aldı maşşalah..şuan bebeğimde bir problem yok şuanlık ama yarın ne olur bilemiyoruz...kilosu 1300 oldu bekliyoruz küvez bakımı yapılıyor...hergün hastaneye süt götürüyorum bebeğimi görüyorum elleyemiyorum sadece bakıyorum aç gözlerini cerenim diyorum ama uyuyor mışıl mışıl:)) uyusunda büyüsün...çok seviyorum inşallah sağlık problemi olmazsa 1600 kiloya ulaşınca verecekler...umarım sağlığıda iyi olur mutlu mesut evimize geliriz inşallah....

ayy cnm çok üzüldük inan
ALLAH bebeğine sağlık sıhhat versin
en kısa zamanda kavuştursun inşallah
dularımız seninle ve minik cerenle

uyusunda çabucak büyüsün Ceren bebek.tez zamanda sağlıkla annesinin kokusunda uyusun inşallah

saol canım benım....inşallah şuanlık bir sorun yok kilo problemi var işde onuda yavaş yavaş alıyoruz bakalım artık ne zaman tamamlarsa kilosunu evimize getirecez...inşallah herşey güzel olacak...

inşallah kızlar uyusunda büyüsün demi hemşirelerde öyle diyor annesi uyusunda büyüsün diyorlar:)) canım kızım benim...

ah canım benım kıyamam ınsallah ceren bebek saglıkla yakında evıne döner canım benım dualarım senınle

canımm aslında hala nisan annesisisin bence bak biz içimizde büyütüoruz bebişleri seninki gözünün önünde büyüyo:) biz kucağımıza alırken sende onu kucağına alıcaksın yakın zamanda. sen bizim nisan annemizsin valla:) kocaman olacak kızın göreceksin:)

canım benim bak ceren güçlü bir kızmış annesi kendi nefes alabiliyomuş ve sütünüde verebiliyosunuz.
sen de bebeğin gibi güçlü ol hep iyi şeyler düşün. Eminim çok sağlıklı bir bebek olarak çok kısa zamanda evinde annesinin kokusunda uyuyacak.HOŞGELDİN CEREN BEBEK.

Canım inşallah sıkı sıkı tutunur bebişin hayata,ben mayıs annesiyim benimde erken doğum tehlikem var,inş. sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza,Rabbim bebişini kucaklayacağın günleride göstersin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benim geçmiş olsun.bak ne güzel bebeğin senin verdiğin sütü içiyor kendi nefes alıyor bak nasılda hemen doktorların dediği kiloya gelecekte annesinin kucagında huzurlu olucak.sen moralini yüksek tut bebeğin için dua et allahım melekleri korur.bak görürsün yakında nasıl yanınızda olucak.senin için meleğin için dua edicem..

canım benim.
inan geçende aklımdaydın ne yaptı acaba diye merak ediyordum seni..
benim yakın bir arkadaşım 28 haftalık doğum yapmak zorunda kaldı seninle aynı nedenden.1100 grm doğdu bebek ama 900 gr a düştü..
2 ay sonra kucağına verdiler.
sen bol bol dua et bitanem Allahın izni ile Cerenin gelecek..

Rabbim korusun cereni ,,Rabbim size bağışlasın,,inş. en kısa zamanda sağlıcakla evine gelir:Saruboceq:

inş en kısa zamanda bebeğine sağlıkla kavuşursun canım allah :Saruboceq:yardımcınız olsun

canım inşallah sağ salim alırsın bebeişini kucağına uyusunda büyüsün melekk:Saruboceq:

ceren bebek en kısa sürede kollarında olucak güzel annesi
rabbim sizlere bağışlasın güzel bebişinizi dularımız seninle

canım en kısa zamanda bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

geçmiş olsun canım. en kısa zamanda sağlıkla, mutlulukla bebişine kavuşursun inşallah..

canım Allah bağışlasın bebeğini umarım hemen ulaşır gereken kiloya sonra sen onu beslersin emzirirsin hemen toparlanır bir an önce bebişine kavuşursun inşallah tatlım

Canım geçmiş olsun, en kısa sürede minik Cerenin kollarında olacağına bende inanıyorum. Çoğu gitmiş azı kalmış, sen moralini yükse tutki senin sütünle o da kısa sürede büyüsün. Çiçek haklı bencede sen bizim için Nisan Annesisin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…