nisan 2009 çift çizgiyi görenler burdan devam edelmmi?

babyroze

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
490
2
47
Evet arkadaşlar herkese merhabe ben nisan 17 de öğrendim hamişliği Allahıma şükürler olsun olmıycak sanıyoduk ama Rabbim nasip etti işte inşallah olmayan herkesede nasip eder . . ilk muayenemizi olduk bile ama daha cok küçükdü keseyi gördük ama bebik henüz gorunmedi . .inşallah bu cumartesi tekrar gidicez Allah onu bize bağışlar inşallah . .

Ben yeni katıldım aranıza.Allah inşaallah herkese hayırlı sağlıklı bir bebek nasip eder. Ben de nisan ayında hamile kaldığımı öğrendim.Bundan önce iki düşüğüm olmuştu. Bakalım inş. Allah tamamına erdirir..

kızlar bende 21 nisanda hamile olduğumu öğrendim yani beklenen adet günümde ve bu hafta sonu ilk muayenemizi olcaz 9 aydır istiyoduk bizde allahım isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu

Canlarım inşallah hadi hepimize bağışlasın Allahım miniklerimizi . .bende buhafta sonu 2 kontrolume gidicem bebeği gorememişti doktorum ilkinde henuz 4 haftalıktı bakalım cumartesi yi sabırsızlıkla bekliyorum . .Gamzecim inşallah sana ve hepimize bağışlar Allah ..

günaydın bayanlar dün akşam hamile olduğumu öğrendim şoktayım şimdi napıcam ben :????

günaydın bayanlar dün akşam hamile olduğumu öğrendim şoktayım şimdi napıcam ben :????

Arkadaşım tebrik ederim gözün aydın çok güzel bi haber bu inşallah bebini sağlıcakla kucağına alırsın . . hem niye ne yapcam ben şimdi yazdın anlamadım beklemiyormuydun istemiyormuydunuz yoksa şaşırdınmı ? :))

Arkadaşım tebrik ederim gözün aydın çok güzel bi haber bu inşallah bebini sağlıcakla kucağına alırsın . . hem niye ne yapcam ben şimdi yazdın anlamadım beklemiyormuydun istemiyormuydunuz yoksa şaşırdınmı ? :))

Çok şaşkınım babyroze, ne istiyordum ne istemiyordum valla acayip bi durum işte.. güzel temennin için teşekkür ederim Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.. benim işte başka yere taşınmadan bebek yapmıycaktım güya, kayınvalide problemi maalesef:KK43: o yüzden napıcam şimdi deyip deyip ağlıyorum.. Allah bize de bir çare verir hayırlısıyla umarım..:CüvCüv:hihoyyytfisfisfis

Çok şaşkınım babyroze, ne istiyordum ne istemiyordum valla acayip bi durum işte.. güzel temennin için teşekkür ederim Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.. benim işte başka yere taşınmadan bebek yapmıycaktım güya, kayınvalide problemi maalesef:KK43: o yüzden napıcam şimdi deyip deyip ağlıyorum.. Allah bize de bir çare verir hayırlısıyla umarım..:CüvCüv:hihoyyytfisfisfis

Arkadaşım çok iyi anlıyorum benim bu tarz bi sorunum yok benim sorunum da eşimin işten cıkarılmış olması ve benim patronumdan ancak 2 ayda bir para alamamam . .Ama buna ragmen cok mutluyuz Rabbim bizi aratmada ugrastırmadan nasip etti oyle düşünüp mutlu olmaya çalışıyorum . .işte bazen maddi manevi koşullar ve şartlar uygun olmuyor . . ama çok çok şükür Allahıma inşallah bizlere bağışlar bebişlerimizi sağlıkla . . bu arada sen daha doktora gitceksin demi ?

evet babyroze tam da sana onu soracaktım, benim doktorum bugün doluymuş, pazartesi müsaitmiş, bende akşam çıkışta testleri biryerde yaptırayım diyorum, pazartesi götürürüm diyorum sen ne dersin, bir de bu test aç mı yapılıyor.. ilk ne yapmalıyım hiç bişey bilmiyorum bana yardımcı olurmusun :)

Meybon sanırım kan testinden bahsediyorsun . .ben sabah gittim ama aç tok bişey farketmiyor sanırım kimse bana bişey sormadı . . sen idrar testimi yaptın evde ?

kızlaarr mrb bende bebişimi cumartesi yani 25inde öğrendim burda sürekli buluşup beraber paylaşarak geçirelim hamişliği tamam mı hepinize hayırlı olsun bende bugün testlerimi yaptırıp yarın doktora gitcem kese ne zaman göründü sizin ilk

evet idrar testi yapyım:) şimdi kan testini yapmam gerek, sonra da doktoruma gidicem sanırım, ay yani insan napcanı bilemiyor, korkuyorum mirmirmirmir

:emir_bebek:

kızlaarr mrb bende bebişimi cumartesi yani 25inde öğrendim burda sürekli buluşup beraber paylaşarak geçirelim hamişliği tamam mı hepinize hayırlı olsun bende bugün testlerimi yaptırıp yarın doktora gitcem kese ne zaman göründü sizin ilk

hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah cssa kardeşim.. allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.. huzurluca.. evlerimize huzur dolsun inşallah :CüvCüv:

kızlarr oraya gitmeyn orası kapanacakmışş yoğunluk oluomuşşş şaşırdımm bizde burada muhabbet edelim

Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir bebek varmış.
Bir gün Tanrı'ya sormuş:

- Tanrım, beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım?
[FONT=Geneva, Arial, Helvetica, san-serif, Verdana][SIZE=-1]

- Tüm meleklerin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Meleğin sana hergün şarkı söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun
sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın.

-Pekiiiii... insanlar bana birşeyler söylediklerinde, dillerini bilmeden söylenenleri nasıl anlayacağım?

- Meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel ve tatlı sözcükleri söyleyecek, sana konuşmayı dikkatle ve sevgiyle öğretecek.

- Peki Tanrım, ben seninle konuşmak
istersem ne yapacağım?

- Meleğin sana ellerini açarak bana dua
etmeyi de öğretecek.

- Dünyada kotü adamlar olduğunu duydum,
beni kim koruyacak?

- Meleğin seni kendi hayatı pahasına dahi
olsa daima koruyacak.

- Fakat ben seni bir daha göremeyeceğim
için çok üzgünüm.

- Meleğin sana sürekli benden söz edecek ve bana gelmenin
yollarını sana öğretecek.