nisa hastanesinin odaları?

mysever

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
541
7
37
arkadaşlar nisa hastanesinin odaları hakkında bilgisi olan varmı normal 225 sezeryan 525 oaln fiyatlar tek kişilik yada çift kişilik odalar içinmi gecerli bide yeni doğan ünitesi varmı

canım o fiyatlar sadece doğum fiyatı..doğumdan sonra odada kaç gün kalacaksan ona göre ekstra ücret ödeniyor..ben 1 gün müşaade altında kalmıştım ssk lı olmama rağmen 400 ytl ekstra oda parası ödemiştim..şimdi doğumuda orda yapıcam kısmetse..ayrıca yeni doğan yoğun bakım ünitesi de var canım..ayrıca odalarda tek kişilik

Son düzenleme:
şikayetlere baktım ..bu tarz şikayetler her hastanede yaşanabiliyor..çok fazla ilgi bekliyorsanız doğum ücretleri 4000 ytl ile 7000 ytl arasında değişen american hospital , acıbadem gibi yerlere gidin derim..ssk nın geçerli olduğu tüm özel hastaneler böyle..malesef burası türkiye ve biz bu ülkede yaşadığımız sürece bunları göreceğiz..

haklısın cnm bu tür şeyler tüm hastanelerde oluyor asiye hanımın çok ii olduğunu duydum ve gecen gün kontrole ona gittim çok memnun kaldım çok sıcak güleryüzlü davrandı bana ve oraya devam etmeyi düşünüyorum

canım o fiyatlar sadece doğum fiyatı..doğumdan sonra odada kaç gün kalacaksan ona göre ekstra ücret ödeniyor..ben 1 gün müşaade altında kalmıştım ssk lı olmama rağmen 400 ytl ekstra oda parası ödemiştim..şimdi doğumuda orda yapıcam kısmetse..ayrıca yeni doğan yoğun bakım ünitesi de var canım..ayrıca odalarda tek kişilik

cnm şimdi hastaneyi aradımda bu fiyatlar paket fiyatmış yatış ve doğumdan sonra bebge yapılanlar ücrete dahilmiş

ayy ciddimisin süper bi haber bu ..ay bende sezeryan olucam ve 1500 ytl den aşağı çıkamam diyodum..ama bende hastaneye sormuştum bunu ,bana öyle söylenmişti ..ama ssk nın yeni düzenlemesinden önceydi belki ondan sonra değişmiştir..
bu arada 1,5 yıldır asiye hanıma gidiyorum..hamile kalmadan öncede sağlık sorunlarım için gidiyordum ve çok memnunum..

X