Nisa Hastanesinde Nuray Hanima Giden Varmi?

ballxixm53

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
1.960
3
42
kızlar nisa hastanesinde nuray hanıma giden varmı nasıl memnunmusunuz ben bi kere gittim tatlı dilli bi dr sizdende bilgiler istiyorum giden varsa

ben nisa hastanesine gidiyorum ama sibel hanıma tüp bebek merkezinde..valla hastanedende doktorumdan da çok memnunum...istersen oraya giden bikaç arkadaşım var,onlardan öğreneyim nuray hanımı....??

ballım nisa hastanesinde doğum yaptım
nuray hanıma eltim bi kere gitti ama benim dr.um asiye hanımdı o kadar tatlı dili bir kadınki insan içine sokası geliyor eğer nisa da devam etmek istersen asiye hanımı tavsiye derim

ben hamile kaldığımda hep asiue hanıma gittim doğumdan sonraki rutin kontrolerimdede asiye hanımı tercih ettim çok memnunum
hastanede çok güzel ve temiz

canım benim komşum gidiyor şu an 5 aylık hamile ama çok memnun olduğunu söylüyorr..ben asiye hanıma gittim 1 kere ama hiç memnun kalmadım tel.de hiç yardımcı olmuyor geçiştiriyorr üztelik acil bi durumda aramıştımm..tekrarda gitmedimm

kızlar nuray hanım dün hastaneden ayrılacağını söyledi yani artık hastanede yok eşinin tayini çıkmış şehirdışına çıkacakmış son 10 günüm kalmıştı bende mürvet hanıma gidecem yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…