Nioli yağı ve vajinal kaşıntı

fraverdenstreet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
11
11
25
Merhaba sevgili dostlar,
Daha önce de buraya yazmıştım. Vajinal kaşıntım hız kesmeden devam ediyor 💪 pek çok kişinin önerdiği nioli yağını bugün aldım. Kullanıp fayda gören varsa tam olarak nasıl kullandığınızı belitebilir misiniz?? Çünkü biraz korkuyorum ya daha kötü olursam diye. Ek olarak probiyotikli fitil ve ağızdan probiyotik kullandım bu süreçte. Açıkçası kuruluk için fayda sağladı ancak kaşıntımı kesmedi. Hijyenime de hayatımda hiç olmadığı kadar dikkat ediyorum. Ona rağmen kaşıntıda hiç azalma yok. Bu konuda tüm önerilerinize açığım aylar oldu ve bıkmış durumdayım.😮‍💨

Merhaba sevgili dostlar,
Daha önce de buraya yazmıştım. Vajinal kaşıntım hız kesmeden devam ediyor 💪 pek çok kişinin önerdiği nioli yağını bugün aldım. Kullanıp fayda gören varsa tam olarak nasıl kullandığınızı belitebilir misiniz?? Çünkü biraz korkuyorum ya daha kötü olursam diye. Ek olarak probiyotikli fitil ve ağızdan probiyotik kullandım bu süreçte. Açıkçası kuruluk için fayda sağladı ancak kaşıntımı kesmedi. Hijyenime de hayatımda hiç olmadığı kadar dikkat ediyorum. Ona rağmen kaşıntıda hiç azalma yok. Bu konuda tüm önerilerinize açığım aylar oldu ve bıkmış durumdayım.😮‍💨
Benimde heryıl çok oluyordu. Hamileliğimde akıntım çok fazlaydı günde 3-4 kez iç çamaşıro değiştirdim o yıl ne bi kaşıntı ne mantar ne sivilce hiç bir şey olmadı. Oysaki koca koca iltihaplı sivilce çıkıyordu

A alevdogal çok geçmiş olsun. Benim yalnızca kaşıntım çok fazla. Son aylarda cok fazla ilaç kullanmak durumunda kaldım ve aşırı kuruluk yaşadım. Ben de sizin gibi 3-4 kez degistirmeyi deneyeyim. Bu sıralar günde 2 kez değiştiriyorum denemekte fayda var. Gebelik durumun ve akıntım yok ama yine de belki bir faydası olabilir.

Merhaba sevgili dostlar,
Benimde 2 yıldır hiç geçmiyor kaşıntım o kadar ilaç bitki kullandım fayda göremedim birkaç aydır nioli yağı kullanıyorum sadece anlık rahatlatıyor ve yaraya sebep oluyor tene temas edince artık ne yapacağımı bilmiyorum şaştım kaldım bende

Benimde 2 yıldır hiç geçmiyor kaşıntım o kadar ilaç bitki kullandım fayda göremedim birkaç aydır nioli yağı kullanıyorum sadece anlık rahatlatıyor ve yaraya sebep oluyor tene temas edince artık ne yapacağımı bilmiyorum şaştım kaldım bende
Nioli yağını bir veya iki damla damlatın ve 15 dk sonra giyin çamaşırınızı 🙏🏻
Hemen giymemek gerekiyor. Ben vajinal akıntı için kullandım işe yaradı
Kaşınma mantardan mı oluyor

X