Nihayet Total facelift

Teşekkürler paylaşımlariniz için.
Alt yuz gidi toparlama için exilis e başladim bakalim..
ameliyatsız çözüm arayıp bir sürü para harcayıp hayal kırıklığı yaşamaktansa biriktirip ameliyat olmak en mantıklısı aslında.
Çok güzel olmuşsunuz. Tadını çıkarın.
Teşekkür ederim.Tabii operasyon risk.Ama ben riski seviyorum herhalde.

Merhaba EsaretinBedeli EsaretinBedeli .Öncelikle paylaşımınız için çok teşekkür ederim.çok yol gösterici..Ameliyatınız çok başarılı olmuş. Yaptırdığınıza değmiş.Zaten güzelmişsiniz ,sadece daha çok daha genç görünüyorsunuz.Ameliyat sonrası süreç. beni çok korkutuyor ki öyle her acıya eyvallah etmem. Çok acı çektiniz mi?ameliyat sonrası süreçte neler hissetiniz,yaşadınız ,anlatabilirmisniz?

Merhaba EsaretinBedeli EsaretinBedeli .Öncelikle paylaşımınız için çok teşekkür ederim.çok yol gösterici..Ameliyatınız çok başarılı olmuş. Yaptırdığınıza değmiş.Zaten güzelmişsiniz ,sadece daha çok daha genç görünüyorsunuz.Ameliyat sonrası süreç. beni çok korkutuyor ki öyle her acıya eyvallah etmem. Çok acı çektiniz mi?ameliyat sonrası süreçte neler hissetiniz,yaşadınız ,anlatabilirmisniz?
Merhaba çok teşekkür ederim 🤗. Nasıl anlatsam( kurban adadım😊)Korku ve bilinmezlik vardı.Ağrıdan ziyade tarif edemeyeceğim bir his.Ama sonuçta doktoruma güvendim ve memnunum.Göze almak diyeceğim ama ciddi bir operasyon,operasyon olacağınız dr işinin ehli olmalı,yoksa sonuç olumsuz olursa( Allah korusun)göze alınamaz.Deli cesareti benim kisi.Ama şu an yaşım 51dediğimde yüzlerde ki ifadeler beni memnun ediyor.iyi ki olmuşum,iyi ki diyorum.İşinin ehli biri, cesaret ve risk.

Merhaba çok teşekkür ederim 🤗. Nasıl anlatsam( kurban adadım😊)Korku ve bilinmezlik vardı.Ağrıdan ziyade tarif edemeyeceğim bir his.Ama sonuçta doktoruma güvendim ve memnunum.Göze almak diyeceğim ama ciddi bir operasyon,operasyon olacağınız dr işinin ehli olmalı,yoksa sonuç olumsuz olursa( Allah korusun)göze alınamaz.Deli cesareti benim kisi.Ama şu an yaşım 51dediğimde yüzlerde ki ifadeler beni memnun ediyor.iyi ki olmuşum,iyi ki diyorum.İşinin ehli biri, cesaret ve risk.
Çok güzel olmuşsun, çok:nazar:. Son kuruşuna kadar değmiş. Param olsa hiç düşünmem ben de yaptırırım.

Maşallah çok iyi görünüyorsunuz ben 32 yaşındayım ay bi burun yaptırdım bu son derken aklıma neler soktunuz şimdi :halay: evlimisiniz eşiniz varsa kıskanır :nazar:

Teşekkür ederim.32 yaş en güzel gençlik yılları,sakın daha düşünmeyin.Evliyim,eşim kıskanç değil🤷

Teşekkür ederim.32 yaş en güzel gençlik yılları,sakın daha düşünmeyin.Evliyim,eşim kıskanç değil🤷

Çok zaman geçmiş üzerinden, belki görürsünüz diye yazmak istedim. Paylaşımlarınız için çok teşekkürler, harika görünüyorsunuz. Yüz tam oturmuştur şimdi. Belki güncel bir fotoğraf eklersiniz.

Herhangi bir dolgu vb. yapılmadı değil mi? Sadece germe..?

Bir de merak ettiğim gülmeniz, konuşmanız, yemek yemeniz rahat mıydı? Demek istediğim toplum içinde yemek, sosyal ortamlarda.. Ne zaman endişesiz yapabildiniz bunları?

X