Nihayet Total facelift

Merhaba, çok güzel olmuşsunuz.
smaslift 'de mutlaka kesi olur sanıyordum.
kulak önünde yok mu dikiş izi?
ya da alnınızda?
IMG_20181111_213745.jpg IMG_20181111_213502.jpg IMG_20181111_213432.jpg IMG_20181111_213336.jpg

Muhtesem oldugun ıcın muhtesem hıssedıyosun guzel arkadasım harikasın cok guzel ıs cıkardı doktorun masallah
Canım bu forumun bana senin gibi birini kazandırması bana en büyük bonus oldu iyi ki varsın.Sende harika olacaksın iyileşmen tamamlanınca.Seni çok seviyorum.

Muhteşem olmanıza katıldığımmi söylemeye geldim
Benden genç duruyorsunuz
Bu aralar örümcek ağı düşünüyorum
Siz denediniz mi ne dersiniz EsaretinBedeli EsaretinBedeli
Teşekkür ederim.Örümcek ağı denemedim ama deneyeni gördüm.En az operasyon kadar acılı sıkıntılı bir durum ama sonucu tatminkar değil.Yaşınız kaç?

Merhaba
Harika görünüyorsunuz.Maşaallah size. Ameliyat sonrası çok ağrı acı oldu mu? İnsan içine kaç günde çıkılabiliyor. Sevgiler
Merhaba teşekkür ederim.Acı ağrı dan ziyade ajitasyon var 2hafta diyebilirim kişiden kişiye değişir

ayy harika olmuşsunuz deymiş verdiğiniz paraya.... doktorunuzu ayrı tebrik etmek lazım... boyun germe de yapıyor mu doktor? sadece yüzünüzümü yaptı? tekrar geçmiş olsun..

ayy harika olmuşsunuz deymiş verdiğiniz paraya.... doktorunuzu ayrı tebrik etmek lazım... boyun germe de yapıyor mu doktor? sadece yüzünüzümü yaptı? tekrar geçmiş olsun..
Teşekkür ederim samimi yorumunuz için.Evet boynumuda gerdi ama kesisiz nasıl derseniz bilmiyorum.Şu an kesi izlerim bile yok kulak kenarında hepsi iyileşti şükür.

X