Nihayet oldu.HAMİLEYİM

çesa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2008
44
0
46
3 yıl bekledikten sonra nihaye hamileyim.2 aşılıma yaptırdın olmadı.artık üçüncüyü yapmadan tüp bebek yaptırmayı planlıyordum.iznimi ayarlar ayarlamaz yaptıracaktım.fakat gerek kalmadı.kendiliğinden oldu.şunu anladım ki vakti gelince oluyor ve beyinde bitiyor çoğu şey.darısı tüm istiyenlere .hepiniz için dua edeceğim.Allah hepimizin yardımcısı olsun:nazar::teytey:

canım tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim ol dedikten sonra önüne hiçbişey gecmez darısı bütün isteyenlerin başına inşallah

3 yıl bekledikten sonra nihaye hamileyim.2 aşılıma yaptırdın olmadı.artık üçüncüyü yapmadan tüp bebek yaptırmayı planlıyordum.iznimi ayarlar ayarlamaz yaptıracaktım.fakat gerek kalmadı.kendiliğinden oldu.şunu anladım ki vakti gelince oluyor ve beyinde bitiyor çoğu şey.darısı tüm istiyenlere .hepiniz için dua edeceğim.Allah hepimizin yardımcısı olsun:nazar::teytey:

:emir_bebek::CüvCüv:canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı tüm isteyenlerin başına tabi benimdehihoyyyt

tebrik ederim cnm allah olmaaynlarada nasip etsin cnm sağlıcakla kucağına al

Tebrik ediyorum a.s.
Darısı hepimizin başına olsun işallah :Saruboceq:

hepiniz tez zamanda inşallah.moralinizi yüksek tutun lütfen bu çok önemli

İnşalla sağlıklı sıhhatli alırsın kucağına. Darısı tüm isteyenlerin başına..

azmin sonu zaferdir iste buna denir:lepi:seni ve esini tebrik ederima.s

hayirli hamilelik ve hayirli evlat dunyaya getirmeni dilerim:Saruboceq:

Rabbim sağlıkla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin.Darısı tüm isteyenlerin başına hayırlısı ile....

canım allah tamamına erdirsin inşallah. allah kucağına almayı nasip etsin

tebrikler canim ALLAHkucagina almayi nasb etsin tum olmayanlarada nasip etsin :ecrin_bebek:bana da bana da:CüvCüv:

gözün aydın hayırlı olsun allah tamamına erdirsin darısı bana ve benim gibi bebek isteyenlerinde başına . sorununuz neydi onu yazmamışsın merak ettim:eek:

tw
tebrikler canım.allah tamamına erdirsin darısı da bana hem de tüm isteyen arkadaşlara olsun.

tebrikler canım.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

allah anali babali buyutsun canim..rabbim her isteyene yasatsin!!!hayirli bi evlat olur ins..

X