nihayet hamileyim

dasy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
192
1
merhaba 1.5 seneden sonra nihayet hamile olduğumu öğrendim.cok guzel bir duygu ama insan bir türlü inanamıyo.hıc bır sebebı olmamasına rağmen gebelık olusmuyodu hatta ıkı tane aşılama yaptırdım tutmadı.sonuna kendi kendıne oldu.Bu msjı okuyan arkadaşlarımdan bir isteğim var.lütfen bebeğim için bildiğiniz duaları edin.Şimdiden çok teşşekkür ederim.Allah isteyen herkese nasip etsin

tebrik ederim canım
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

Şeniz
:sm_cool::sm_cool:Çok güzel haber :sm_cool::sm_cool:
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin Hayırlısıyla sağlıklı kucağına al
:hooray: :hooray:

Bizler içinde bol bol duanı esirgeme..:Saruboceq:

Tebriklerr canımm.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh

tebrik ederim canım.
Allahım tatmamına erdirsin inşallah:Saruboceq:
biz senin için dua ediyoruz,sende tüm isteyen arkadaşlarım için dua et olurmu:teselli:

allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.....
allahım biz isteyenlerede yardımetsin.......

allah analı babalı büyütmek nasip eder inşallah...:Saruboceq:
tebrik ederim...
darısı benim gibi olmayanların başına....:Saruboceq:

tebrikler canım rabbim tamamına erdirsin inşallah....

gözün aydın canım..rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına almayı nasip etsin..amiiiinnn

tebrik ederim canım Allah tamamına erdrsin darısı bizlere inşallah

Gözünaydın, tebrikler arkadaşım...Dualarımız seninle ama sen de dualarını bizlerden esirme tamam mı...Allah analı babalı büyütsün canım...

allahım karnında o minicik mercimeciğin hayatını uzun etsin ve sevgini daima kalbinde hissetsin şuan senin onu hissettiğin gibi.......ve sende dua et bana 4 senedir bebişim olmuyor bende anne olabileyim hamilelerin duası kabul olur

Canım benim yaa tebrik ederim Allahım inşallah hayırlısıyla,sağlıkla kucağına almayı nasip etsin AMİN.. Bizede umut oldun bir kere daha gördük zamanı gelince bebeğimizin geldiğini Allahım ol derse oluyor.. Benimde 15 ay oldu gelmedi çok zor ama napalım

tebrik ederin canım.Allah tamamına erdirsin.Nasıl öğrendin kendin mi test yaptın yoksa kan testi mi yaptırdın?

Tebrik ederim canım...allah elinde göstersin...bende 2 ay önce karar verdim ama bakalım allah nasip edecek mi?

canım tebriklerrr rabbim sağlıklı sıhatli bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallahhh canımmm dualarım seninle sende bizleri dualarında unutma canım rabbim bizlerede bu duyguyu yaşatmayı nasip etsinnn inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…