nihayet gelebildim..

yade06

annesinin miniki yusufum
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
475
20
slm arkadaşlar doğum iznim artık bitti ve iş başı yapabildim evd enet olmadığından heberlerinizi alamadım inşallah hepiniz iyisinizdir.oğlum 31 ekimde sezeryanla dünyaya geldi3,600 gr çok zor bir doğum geçirdim suni sancı ardından acil sezeryana alındım ameliyatta mide kanaması geçirdim.ayrıca bebeğim kakasını yapmışdı ama çk şükür şimdi iyizz. rabbim hepimizin bebişlerini bizlere bağışlasın sizleri çk özledimm...

hayırlı olsun canım..yumarım ıydır bebişin..
bız hepimiz cok ıyıyızz sukur:1hug:

hoşgeldin yadecim.oğlusun sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür sürsün inşallah.
bebişe kim bakii?

hoşgeldin canım geçmiş olsun ayrıcaa umarım bebişinde sende iisinizdir..

hoşgeldin yadecim.oğlusun sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür sürsün inşallah.
bebişe kim bakii?

sağol canım seninkide inşallah...bebeğe annem bakıyor şimdilik mama + süt alıyor ben gidene kadar.. öyle idare ediyoruz şimdilik ama çk tatlııı celencim rabbim herkese versin

sağol canım seninkide inşallah...bebeğe annem bakıyor şimdilik mama + süt alıyor ben gidene kadar.. öyle idare ediyoruz şimdilik ama çk tatlııı celencim rabbim herkese versin

suan hamile misin?:1shok::1shok:
cizelgen varda 2 haftalık yazıo

slm arkadaşlar doğum iznim artık bitti ve iş başı yapabildim evd enet olmadığından heberlerinizi alamadım inşallah hepiniz iyisinizdir.oğlum 31 ekimde sezeryanla dünyaya geldi3,600 gr çok zor bir doğum geçirdim suni sancı ardından acil sezeryana alındım ameliyatta mide kanaması geçirdim.ayrıca bebeğim kakasını yapmışdı ama çk şükür şimdi iyizz. rabbim hepimizin bebişlerini bizlere bağışlasın sizleri çk özledimm...

hosgeldın canım ıyı olmanıza cok sevındım artık gorusuruz ısede baslamıssın optummm senıııı:ecrin_bebek:

canım ne tesadüf ikimizde aynı gün doğum yapmışız:dance:benim direk sezeryan oldu 1 gün önce kontrolde oğluşum ters dönmüştü 31 ekim sabahı acilen 7 de sezeryana aldı yoksa mekonyum zehirlenmesini bende yaşardım senin gibi.allah hepimize iyi günlerini göstersin yavrularımızın benimki diş çıkardı bu arada:dance:darısı başınıza.
kocaman öpüyoruz siziiiiiiiiiiiiii:1hug:

X