Nihayet! diyemedim :(...Kesem çok küçük:(..

bencede canım stres yapma kese küçük olduğu için görünmemiştir benim hamileliğimde de öyle olmuştu dr um kese var ama boş gibi demişti 1 hafta sonra görebildik...
hayırlı haberler alırsın inşallah...

canım nasıl oldun merak ettım senı ıns guzel heberlerını beklıyoruz hakkımızda hayırlısı olsun canımmm

Kızlar merhabalar!!O doktora gitmedim,başka bir doktora gittim,Prof.muş!Vajinadan baktı ve kesen var dedi,ama normalde 5 haftalık hamiş olman gerekirken kese 4 haftalık gözüküyor dedi!Benim azar azar hergün kanamam devam ediyordu,doktor bunun için ilaca gerek yok zaten düşecekse önüne geçemeyiz ya düşer yada kalır sen kendini üzme dedi!Bakalım 2 hafta sonra tekrar gideceğim ve o zaman herşey belli olacak!Ya kalp atışlarını duyacağım ya da çalışmalara kaldığımız yerden devam edeceğiz senağlama Kesemin oluşması bile benim için bir mucizeydi aslında,Allahıma şükürler olsun dedim ve hakkımda hayırlısını istedim!Umarım rabbim hiçbirimizin kucağını boş bıakmaz a.s.

İnşallah iki haftaya kesen kendini toparlar, bu günden 8 ay sonra da bebeğini kucağına alırsın canım :1hug:

Sağol canım!Bekar görünüyorsun,umarım evlenince hiç bizim çektiklerimizi çekmeden hamiş oluverirsin :))) :1hug:

sakın hemen almalarına izin verme kuzenimin bebeğini boş gebelik diye almaya kalkan kör olmalı şimdi 2 yaşında maşallah birkaç doktor kontrolü yaptırmalısın bence

[QUOTE="eessrraa";2993114]sakın hemen almalarına izin verme kuzenimin bebeğini boş gebelik diye almaya kalkan kör olmalı şimdi 2 yaşında maşallah birkaç doktor kontrolü yaptırmalısın bence[/QUOTE]

sağol canım!Bende hemen pes etmemeye kararlıyım :) İşallah 1 hafta sonra duyarım kalp atışlarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…