Neydik Ne Olduk Resimleriyle Nisan Anneleri :)

vallaha herkes doğumdan sonra gzelleşmişşşşşşşşşşşşşşş
ana olduk biz ana
bazen bende isyan ediyom hele kıyafetlere sığmayınca ama sonra oğluma bi bakıyom
nur topu gibi maşallah bbğim oldu sağlıklı allaha şükür kilo ne ki diyom
kendimi teselli ediyom belki ama bu sene olmazsada seney yaz eski kıyafetlerimi giyeceğim diye söz verdim kendime şimdi de oğluşumun gelişimi söz konusu yapacak bişey yok

canım bende bir fark göremedim maşallah

aynen öyle canım

yaaa çok kıskandım hatta kıskançlıktan çatladımmmmmmmafoldumben
hepiniz süper görünüyorsunuzzzzzalkisalkisalkis

kıslaarr selam bende 2008 nisan annesiyim..bence hepiniz çok iyi görünüorsunuz hiç de çok fazla fazlalınız yok.zaten çok yenisiniz zamanla verilir kilolar.ben kendimin 3 resmini attım 1. hamilelik öncesi 2.doğum sonrası yani 2008 temmuz ayı kızım 3-4 aylıkken sizlerin şimdiki hali gibi.3.de şimdiki halim geçen sene doğumdan önce 55 doğum sonrası 66 şimdide 58 kiloyum...szilerde 1 yıl içinde zamanla eski formunuza dönceksiniz..

Eklentiler

• $GetAttachmentCAORQGFD.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 48
  • $HPIM0491.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 66
  • $HPIM1457.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 63
kızım delfinin geçen sene temmuz ayındaki hali ve bu ayki hali en iyi kiloyu kızım vermiş sanırımkaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $DELFİNİM.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 72
  • $HPIM0889.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 60
  • $HPIM1398.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 64

canım 2.resminde sadece yüzün göründüğü için sanki içbişey fark etmemiş gibi geldi bana yani eskisi gibisin fazlalaığın yok gibi duruyor

bu resimleri görünce umutlandım hadi inşallah

bursasu boydan fotom yok
63 kiloyla hamile kalmıştım 65im şuan
2 kilo fazlam var.oda göbektir kesin

superogo ne güel bi kız o öyle maşallah sanda kıznada Allah nazardan saklasın ikinizide

kızlar bakıyorumda hepiniz çok güzelsiniz.özellikle sultan yani bursasu yüzün çok güzelleşmiş bana benziyosun biraz .kilo olarakta aynı sayılırz 8 kilo fazlam var hala.hiçbişey olmuyo eskilerden.Hamileliğimin başlarında bi kot almıştım sürekli onu giyiyorum.üzerinede uzun tshortler.ben 58 le başladım hamileliğe enson tartıldığımda doğumdan önce 79 falandım ama doğuma giderken kesin 80 olmuşumdur korkumdan tartılmadım son hafta.şimdi 65 kiloyum.umarım hepimiz çabucak veririz kiloları.şimdilik emzirdiğim için rejim yapmıyorum tabi harekette yok.hadi allah kolaylık versin hepimize

Ha bu arada ben bu kilo kompleksi yüzünden hiç alışverişe çıkmıyorum yaa.Neye baksam olmuyo bende sinirden almıyorum nasıl olsa vericem kiloları diye.sizde nasıl bu alışveriş durumu.

Ha bu arada ben bu kilo kompleksi yüzünden hiç alışverişe çıkmıyorum yaa.Neye baksam olmuyo bende sinirden almıyorum nasıl olsa vericem kiloları diye.sizde nasıl bu alışveriş durumu.

teşekkür ederim :kedi:

alışverş durumu aynen senin gini benimde cnm

hey maşallah! O ne boğumlar öyle annesiii? Kaç kilo doğurdun sen bu kızı, neyle besledin :))

3170 doğdu cnm ama sütüm yaradı ayda 1.5 kilo aldı şu an çok hareketli ve yerinde durmadığı için zayıfladı ama iyi oldu bebekken yakışıorda büyüdüğünde kilo iyi olmuor..

canım 2.resminde sadece yüzün göründüğü için sanki içbişey fark etmemiş gibi geldi bana yani eskisi gibisin fazlalaığın yok gibi duruyor

bu resimleri görünce umutlandım hadi inşallah

birde emzirince daha çabuk kilo verilior doğumdan sonra 1 yıl içinde ancak vücut kendine gelior..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…