Neydik Ne Olduk Resimleriyle Nisan Anneleri :)

bursasu

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
9.481
2
kızlar şubat annelerinde gördüm doğumdan önceki ve sonraki hallerini koymuşlar
bizde koyalım belki gaza geliriz kaydirigubbakcemile3

acı ama gerçek bir topic :):lepi:
konuyu ben açtığıma göre ilk resmide ben ekliyorum
hadi kızlar pamuk eller mousa :))

bu bir zamanlarki halim senağlama
göbeğe dikkat ahhahh valla çok üzüldüm bu resmi görüncemafoldumben

burda yeni hamileyim

doğumdan sonra hiç foto çekilmemişim nereme çekincektim zaten bi bu foto var içler acısı bir fizik
mafoldumben

canım bence doğumdan sonra daha bi güzelleşmişsin
ayrıca bebeğin küçük olmasına rağmen fizikte yerinde çok ciddiyimsositososito

canım bence doğumdan sonra daha bi güzelleşmişsin
ayrıca bebeğin küçük olmasına rağmen fizikte yerinde çok ciddiyimsositososito

teşekkür ederim
yok canım ya fizik uçtu gitti inanman için göbeğimi çıplak olarak koymam gerek hehehe ama yinede saol :1hug:

bursasu harbiden canım ya pek fazlalığın yok ayrıca yine çok güzelsin emin ol..bende aynı şekilde resimlere bakınca içim bi tuhaf oluyor ama çok tatlı sağlıklı bebeklerimiz var onlara bakıp avunalım..

ama artık bu göbeği hayatta açamam çatlak çatlak çok iğrençççççççç......

:a015::a015::a015:

Eklentiler

• $IMGP0449.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 92
  • $DSC01918.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 102
oturduğum yerden bile göbek mevcut zaten benim totom büyümemişti şimdide yok ama boyda çektireyimde koyayım en kısa zmanda

valla kızlar ikinizde zaten güzelmişsiniz daha güzel olmuşsunuz bizdeki sorun bence yorgunluk hepimizin yüzünde o var bence

bence bursasu ve rumelili ikinizde bence gayet iyisiniz daha 3 ay oldu rahim tam toplandığında hiç bişeyiniz kalmaz bide kucağınızda tatlı bebişleriniz yanınıza kar kalacak süpersiniz bence.

bu doğumdan önceki halim

bu da sonraki halim fazlalık 1 kilom kadı (((((((((((((((((((

oturduğum yerden bile göbek mevcut zaten benim totom büyümemişti şimdide yok ama boyda çektireyimde koyayım en kısa zmanda
cnm bencede sende kilo yok sadece göbiş var

bence bursasu ve rumelili ikinizde bence gayet iyisiniz daha 3 ay oldu rahim tam toplandığında hiç bişeyiniz kalmaz bide kucağınızda tatlı bebişleriniz yanınıza kar kalacak süpersiniz bence.

Bence de hiç dert etmenize gerek yok.İkinizde kısa sürede eski halinize dönersiniz.

saolun kızlar insan eski halin bilince bide şimdi aynada görünce farkı en ii kendisi anlıyor

bu doğumdan önceki halim

bu da sonraki halim fazlalık 1 kilom kadı (((((((((((((((((((

cnm kilo kalamamış evet göbiştemi kalmadı

sadece sezeryanın olduğu ince bı sarkık kaldı canım ben çok korse taktığım için bide doğumdan sonra karnıma kum torbası koydular sanırım ondan fazla kalmadı

kızlar bence hepiniz süper gözüküyorsunuz.. az bişe göbek var onlarıda hepbirlikte vericez inşallah:)

ooof bak şimdi kilo kompleksim depreşti yine sizler iyisiniz de ben bu konuda fazla düşünmemeye çalışıyordum pek iyi olmadı benim için ((( ben evlendiğimde 52 kiloydum şimdi 62 :çok üzgünüm: ok hadi 52 olmayayımda bi 5-6 kilo versem yeter ama nasıılll zaten hamilelikten önce 56 -57 dim.hiç hareket edemiyorum ki kızım gündüz azıcık uyusa etrafı toparlayıp yemek yapabiliyorum anca valla evden çıkamamaktan kilo aldım ben

:a015::a015::a015:

bak bak rumeliliye bak kız sen aynısın ilk resmi süslü püslüde ondan doğum sonrası özensiz resmi koymuşun bi kere haksızlık etme kendine hala aynısın bence azcık göbek olcak tosuncuklar cıktı azcıkizi olsun yakında oda gider

Kızlar süpersiniz,çok daha güzelleşmişsiniz emin olun,sultan evt,biraz kilo var,ama daha da güzel olmuşsun canım ,inan.
Rumelili sen de son foto makyajsız fönsüz olduğu için bakımsız duruyor ama onun dışında canım sende de birşey kalmamış ne güzell
Seher sna birşey demiyorum,eski formuna da kavuşmuşsun zaten!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…