neri:Sadece 20 Dakika

eva__

<3 Tek Başına <3
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
169
0
Ewet sadece 20 dakika ile güzel bacaklara sahip olabilirsinz.Benim basenlerim normale göre daha kalın.Bu nedenden dolayı hergün bisiklet sürmeye karar verdim.Başlayalı tam 5 gün oldu ve gerçektende büyük bir değişim var.Hergün tam olarak olarak 20 ile 30 dakika arasında bisiklet sürüyorum..Bu kremlerle yahutta bitkisel şeylerle olucak gibi değil.Birde bunun yanı sıra yediklerinize normalden daha çok dikkat edin ve sonuçları görün...hihoyyyt

canım bunun için zaman ve yer gerekli keşke vakit bulubilsek en fazla yapabildiğim 2 durak önce inip yürümek e bunada şükür

hmm güzel :) yazları sürekli bisiklet süren biriym bacaklarımın güzelliği bundan olsa gerek =)

ya bende zayıflama bisikleti war ama üşengeçliğimden binemiorm:) bi de popomu çok acıtıo ya yastık koyuom oturma yerine yine de acıtıooo

Bizdede öyle (normal bisiklet değil) gerçekten çok etkili oluyor. Ne yapıN edin bence yapın.Kolay gelsin

Birde oturarak değilde ayakta yapın o çok daha faydalı oluyor

ben sürmeye başladım tekrar bisiklet gerçekten bacaklarımın arkasının çalıştığını hissediyorum gerçekten işe yarıcak galiba daha 3-4 gün oldu ama hemen farkediyorum bu arada tavsiyem çok yüklenerek bisiklet binmeyin bence bu sefer bacaklarınızın önü kaslanır erkek bacağı gibi olur bu yüzden ben 40 dakka yavaş-orta düzeyde sürüyorum

ıyigeceler arkadaşlar benim alt bacaklarım inanılmaz kalın hatta üstüm ince alt taraf kalın basen problemim yok kalçalarımdan falan memnunum ama bacaklarım çok kalın bu kalınlık ayak bileklerinden başlıyor.bende de bisiklet var ayakta sürmem işe yarar mı?

en üşendiğim spor türü:) inceltiyo mu yoksa o bölgedeki yağları/ yağlı görüntüyü mü yok ediyo bisiklet?? gerçi ikisine de ihtiyacım var ama incelmesini çok isterim tabi=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…