Nereyi aramam gerek?

kurklukadin

Samimiyetsiz samimiyetler…
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
1.895
2.228
Selam kızlar
Daha önceden konu açmıştım,evde böcek görüyorum diye.Evin her yerini aramama rağmen kaynağını bulamamıştım.
Çok ufak böcekler,susam şeklinde.Evimde bozulan erzağım,baharatım vs yok.
Bugün evi ilaçladım ve dış camlarda,dış mermerlerde o böceği gördüm.Evin etrafı ağaçlık,ceviz ağacı var.Cevizlerin hepsi çürümüş.Yani anlayacağınız o böcekler dışarıdan geliyor.Apartman grubuna da yazdım,çoğu kişide aynı sorun varmış ama gelin görün ki yapabilecekleri bir şey yokmuş.Ya ben çok paniğim,ya da millet çok rahat.
Neyse şimdi bu ağaçları budamaları,ilaçlamaları için nereyi aramam gerekiyor?

Belediye?

Bizim evin yanında cami avlusunda bi çam ağacı var. Çatımıza zarar veriyor her sene yaptırıyoruz, bu sene o ağaç yoluyla geldiklerini düşündüğüm fareler yakaladım evde. Böceği çöpü bitmiyor. Neyse ilçe belediyenin temizlik birimiyle görüşmem gerektiği söylendi budama için. Fen işleri bölümü altında çalışıyorlar öyle biliyorum yani. Bu ağaçlar bahçeye mi kalıyor yoksa kaldırıma falan mı? Özel mülk içindeyse ilgilenmezler diye tahmin ediyorum mülk sahibinin yükümlülüğü olur bu durumda.

Karşı binayla mesafemiz çok yakın,karşı binaya ait aslında o ağaçlar.Kaldırımda değil ama ben dördüncü katta olmama rağmen yaprakları camım değiyor

Karşı binayla mesafemiz çok yakın,karşı binaya ait aslında o ağaçlar.Kaldırımda değil ama ben dördüncü katta olmama rağmen yaprakları camım değiyor
Karşı binanın sahibini tanıyor musunuz? Çünkü özel mülke müdahale etmezler. Belki mülk sahibi başvurursa olabilir onu bilmiyorum.

Ozel bir yerle anlasip ilaclama vs yaptiracaksiniz. Bende budama yaptiracagim bu ay
Ama benden başka rahatsız olan yok apartmanda,gerçekten çok ilginç.Havalar soğuyunca zaten giderler diyorlar.Benim midem bulanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…