Neocate yeşil kaka yapar mı ?

azrambenim

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
82
7
arkadaşlar merhaba kızım şuan 8 aylık fakat . aydan sonra arada bir yeşil kaka yapıp sancısı olurdu gaz derdik sonra doktor süt alerjisi testi yaptı fakat negatif çıktı negatif olmasına ragmen yinede neocate mama verdi mamayı kullanamaya başladığımızda 3 aylıktı zaten sancılarımız azalmıştı ama bunu gaz sancılarının 3. aydan sonra geçmesinemi yoksa mamayamı bağlamalıydık pek bilmiyorum inanın ama bu mamadan sonra kızım leş gibi kokan cıvık yemyeşil ama deişik bir yeşil kaka yapmaya başladı bi ara amip oldu amip için flagy şurup verdi doktor flagy kullanınca kaka rengi sarı oluyo bir iki gün ama sonra yine yeşil oluyo zaten flagy kullanmasına rağmen yine yeşile dönüyor doktor ise rahatsızlık vermiyorsa huzuru iyiyse takmayın diyor ama ben bir anne olarak bu pis kokulu yeşil kakayı çok kafama takıyorum bütün testler temiz hiçbirşey yok bu konu hakkında tecrübesi bilgisi olan annelere sesleniyorum lütfen bana yardım edin tecrübeleriniz paylaşın şimdiden teşekkürler

İnanın aynı sorunu yasıyrz bebegm 7aylık 1ay önce basladk neocate mamaya yesil ve kötü kokulu yapıyr 4gundr flagyl basladık düzelmezse kolonoskopi yapacak dr.

arkadaşlar merhaba kızım şuan 8 aylık fakat . aydan sonra arada bir yeşil kaka yapıp sancısı olurdu gaz derdik sonra doktor süt alerjisi testi yaptı fakat negatif çıktı negatif olmasına ragmen yinede neocate mama verdi mamayı kullanamaya başladığımızda 3 aylıktı zaten sancılarımız azalmıştı ama bunu gaz sancılarının 3. aydan sonra geçmesinemi yoksa mamayamı bağlamalıydık pek bilmiyorum inanın ama bu mamadan sonra kızım leş gibi kokan cıvık yemyeşil ama deişik bir yeşil kaka yapmaya başladı bi ara amip oldu amip için flagy şurup verdi doktor flagy kullanınca kaka rengi sarı oluyo bir iki gün ama sonra yine yeşil oluyo zaten flagy kullanmasına rağmen yine yeşile dönüyor doktor ise rahatsızlık vermiyorsa huzuru iyiyse takmayın diyor ama ben bir anne olarak bu pis kokulu yeşil kakayı çok kafama takıyorum bütün testler temiz hiçbirşey yok bu konu hakkında tecrübesi bilgisi olan anneere sesleniyorum lütfen bana yardım edin tecrübeleriniz paylaşın şimdiden teşekkürler

Biz pregomin as kullaniyoruz. Koyu yesil hatta siyaha yakin kakasi oluyor ve felaket kokuyor. Ben de mamadan oldugunu dusunup doktora sorma geregi duymadim. Bu yazdiklarinizida gorunce emin oldum. Yavrularimiz hayirlisiyla kutulurlar alerjidende bu kotu kokulu mamalari yemek zorunda kalmazlar :KK43:(

Biz pregomin as kullaniyoruz. Koyu yesil hatta siyaha yakin kakasi oluyor ve felaket kokuyor. Ben de mamadan oldugunu dusunup doktora sorma geregi duymadim. Bu yazdiklarinizida gorunce emin oldum. Yavrularimiz hayirlisiyla kutulurlar alerjidende bu kotu kokulu mamalari yemek zorunda kalmazlar :KK43:(

Amin en kısa sürede ins. :KK43:

X