neler oluyor bana:((((((

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar biliyorsunuz bu ay günde 1 tane klomen kullandım fakat hiç yumurtam olmadı 13. gün ultrason muayenesinde küçücük bir yumurtaya dahi rastlamadık ama:

bugün 19. günüm iki gündür kasıklarımda acayip bir şişlik ve basınç var akıntım yoğunlaştı şeffaf renk ama sünmüyor sürekli yoğun bir su gibi ıslaklık var kafama takılıyor acaba ben geçmi yumurtluyorum dr. gitmemde imkansız tekrar ultrasona baktırmak için....

dr. aradım oda olabilir ama bu saatten sonra olan yumurta bizim işimize yaramaz herşey zamanında dedi ama mucizeler devam ediyor dedi ya bizim işimiz bu kadardamı umutsuz vaka yani işimiz mucizeleremi kaldı niye böyle söylüyor ikide bir anlayamadım zaten karneme de kocaman bir şekilde infertilite yazmış o yazıyı gördükçe moralim bozuluyor ben kısırmıyım ya senağlamasenağlamasenağlama

ya bir şey yada soracağım eğer benim geçte olsa yumurtlamazsam bir yumurtam yoksa ben ne zaman adet olurum bu ay klomen kullandım geçmi gelir yoksa erkenmi ben biran önce adet olup yeni bir ayın umudunu yaşamak istiyorum ya birde bu ay gecikmesiyle uğraşamam....:a015:

canım öncelikle geçmiş olsun... ne kadar süredir bebek için uğraşıyorsun bilmiyorum ama seni çok iyi anlıyorum canım.. sana nacizane tavsiyem bu kadar kafa yorma.. ben 5 yılın ardından anladım ki ne kadar kafa yorsam ne kadar uğraşsam hep bir engel çıktı.. ya yumurtam gelişmedi yada eşimin spermlerinde sorun çıktı.. hep bir taraftan yaparken diğer taraf yıkıldı.. ha uğraşlar sonunda hamile kalmadımı kaldım! fakat hepsini kaybettim biliyorsun.. hep duyduğumuz ama yapılması çok zor diyip denemeye bile kalkmadığımız bir şey var beynimizi boşatmak bu kadar kafaya takmamak... mucize mucize diyoruz ya işte mucizeler o zamanlarda bizi buluyor. lütfen rahat ol.. ayrıca karnene infertilite yazmasınında iyi tarafını düşün, dr kolaylık sağlamak istemiş bi sürü işlemden kurtarmış seni. unutmaki her şeyin bir çaresi var ölümden başka... a.s.

kesiinlikle katılıyorum cnm söylediklerine çok haklısın

Öncelikle şunu belirteyim karneyi kesinlikle kafana takma canım onu sadece birşey belirtmiş olmak için yazıyorlar mecburi birşey yani nasıl oluyor diyeceksin bende doktora gittiğimde işte birtakım ilaç ve fitil yazmıştı teşhisede hamilelik yazmıştı halbuki ben hamile değildim anlatabildimmi . Sakın sakın üzülme hatta hamilelik topiklerinden uzak dur stress kadınların üreme organlarını çok etkiliyor. İyi düşüneceksin iyi olacaksın. Bende sana benzer bir durumdayım. Kafanı başka şeylere ver başka çaresi yok...Sevgiler ))))))

bence kafana çok takma bu ayda düzenli birlikte olun zaten klomifene cevap vermediyse overlerin gonadotropin dediğimiz gonal-f yada puregon başlarlar muhtemelen.....çokta stres yapma bazen klomene cevap vermeyebiliyor hayırlısı olsun

canım benim doktorumda karneme infertilite yazmıştı çok üzülmüştüm doktoruma bu yazıyı buraya yazdınız ben şimdi kısırmıyım dediğimde hayır tabikide kısır değilsin demişti hastanede işlerini daha çabuk halletmen için demişti o yüzden o yazılanlara aldanma rahat ol...

canım hiç üzülme niye 19.günde işe yaramasınki.geç döllenenler nasıl oluyor işte böyle..benim doktorun 24.güne kadar çeğırıp beni bakıyordu..o zaman bile çatlatma iğnesi vurundum..hatta sordum doktoruma 24 günde filan büyümesi gebelik şansını düşürürmü diye.doktorum azda olsa düşürüyor ama hamile kalınabilir dedi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…