Negatif ( Benim durumum karışık )

ilsec

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2010
267
45
Arkadaşlar size genel bilgilerimi vermek istiyorum.Bu güne kadar hep doğal yöntemlerle korundum ilaç vb ürünler kullanmadım.Buna rağmen adetlerimde bir düzensizlik söz konusu.
Son 2 adet tarihim şunlar:
24 NİSAN 2011
6 HAZİRAN 2011
Mayıs ayı hiç yok Ama genel istatistiğim 35 gün sürüyor.Bir uzmana gittim vajinal ultrason baktı ve herşeyin normal olduğunu söyledi.Bu ay hiç korunmadık ve hemen hergün ilişkiye girdim,ilişki sonrası pozisyonuma dikkat ettim.Şuanda adetime 3 gün var.Bir haftadır bende aşırı tuvalatete çıkma ihtiyacı,özellikle sabahları kasık ağrısı,mide yanması vb. özellikler var.Bunlar psikolojik de olabilir bilemiyorum ama öyle olmamasını temenni ediyorum.Bugün adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım ve sonuç 1.2 çıktı yani negatif Acaba ben kan testini erken mi yaptırdım ümitsizliğe kapılmak için erken mi? Deneyimli arkadaşlarımız bilgilendirirse sevinirim.Teşekkürler.

Son düzenleme:
Menstruel siklusun 35 gün olduğu için beta hcg ölçümünü beklenen adet tarihinde veya sonrasında yaparsan daha sağlıklı sonuc alırsın, yani suan test sonucun negatif ama sen erken baktirmissin, bikac gün daha beklememizin, Allah gönlüne göre versin inşallah hamilesindir

35 günde bir regl olduğuna göre muhtemelen geç yumurtluyorsun ben az daha bekle derim değer yükselebilir hamileysen ama şuda var dr. muayne etti demişsin rahim kalınlığı hakkında bilgi verdimi regl olacaksan incelmesi gerekiyor.Umarım hamilesindir

öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Doktor muayene yaptı ama sadece vajinal ultrason baktı ve her şey normal dedi. Bunun haricinde rahim ile ilgili bir şey söylemedi. Muayeneyi zaten 1 ay önce yaptırmıştım, yani bugünkü olay ile birebir bağlantılı bir durum değil. İnşallah dediğiniz gibi erken olduğundan negatif çıkmıştır. Peki arkadaşlar gebeliğin tamamen negatif olduğu durumda değer kaç çıkar? 1.2'den düşük mü, aynı mı? Bazı arkadaşlar 0,5 gibi değerler çıktı diyorlar.

canım benin kan testlerimde hep 0,1 den küçük çıktı...inşallah yükselir seninki...

Peki yarın yeniden kan testi yaptırsam mı, sonuç değişir mi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…