Nefes alamıyorum

Diyorum ama korku salinca işte engel olamıyorum . işimi bırakmak zorunda kaldım zaten çok stresliydi birde erkek arkadaşım terk etti 5 yıllık ilişkim bitti . herşey üst üste geldi .bir anda vurdu beni ama hala acaba bir şey mi var atlanıyor mu diye düşünüyorum evet takıyorum çünkü korkuyorum şuan Çorum dayim kız kardeşimin yanında dönüş yapicam fakat otobüse nasıl bineceğim bilmiyorum 10 saat yol.en sevdiğim şeyler korkularim oldu.
Sizinki kesin psikolojik çünkü kendimden biliyorum. O düşünceye engel olamamanızı da anlıyorum

Yapar ancak sizinki tamamen psikolojik. Bu süreçten ben de geçtim sürekli acabalarla yaşamıştım ilk 2 ay..
Şöyle rahatlatın kendinizi mesela otobüse bineceksiniz diye korkuyorsunuz ama otobüse binememe diye fiziksel bir hastalık yok, sizinkisi acaba otobüste bir şey mi olur korkusu burdan bile psikolojik olduğunu anlayıp kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Şöyle rahatlatın kendinizi mesela otobüse bineceksiniz diye korkuyorsunuz ama otobüse binememe diye fiziksel bir hastalık yok, sizinkisi acaba otobüste bir şey mi olur korkusu burdan bile psikolojik olduğunu anlayıp kendinizi rahatlatabilirsiniz.
Rahatlıyorum meditasyon yapıyorum ama yok gece çok oluyor beynim sussa herşey düzelecek sanki .

X