Nedensiz Hamile Kalamama Sorununda Clife Macun Kullanan var mı ?

kgm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
1.007
544
32
Merhabalar ,
Biz eşimle 5 yıl çocuk istemedik, 1 buçuk yıldır istiyoruz ama olmuyor. Hormon testleri, hsg, muayeneler, eşimin testleri normal. Görünürde bir sıkıntımız yok. Bi kaç ay klomen denedik olmadı. Geçen ay Clife aldım ilk kez onu kullandım, regl oldum sonrasında. bu ay yine kullanıyorum henüz reglim bitmedi ama.. Bu macunla alakalı çok olumlu yorumlar okudum. Benimle benzer durumda olup bu macunun etkisini gören var mı ? Geçen ay çok umutluydum hayal kırıklığı oldu bende biraz :KK43:

Merhaba ben kullandim ancak fayda gormedim.
Arifoglundan aldigim immunat markasinin biberiye civan percemi hayit ekstrati ile hamile kaldim allahin izniyle 😍

Merhaba ben kullandim ancak fayda gormedim.
Arifoglundan aldigim immunat markasinin biberiye civan percemi hayit ekstrati ile hamile kaldim allahin izniyle 😍
Clife baya yaygın birşey içeriği de aslında gerçekten faydalı bitkiler diye aldım, heryere güvenemeyiz kii, sizin de sebebpsiz mi olmuyordu, ne kadar süre olmadı?

Clife baya yaygın birşey içeriği de aslında gerçekten faydalı bitkiler diye aldım, heryere güvenemeyiz kii, sizin de sebebpsiz mi olmuyordu, ne kadar süre olmadı?
5 senedir olmuyordu. C life i deneyin eger 3 4 ay cevap alamazsaniz benim dedigimi mutlaka deneyin. Siradan bir marka degil merak etmeyin

Bunu kullanarak fayda gören, benimle benzer durumda kimse yok mu?

Merhaba immunatk kaç gün kullandınız? Yumurtlama zamanında da kullandınız mı
Merhaba ben 3 ay kullandim. Regl donemi baslayip yumurtlama zamani biraktim. Tsh degerimi yukseltmisti 3 civari ciktigi icin birakmistim. Sonraki ay hamile oldugumu ogrendim

X