Neden hic cevrem yok dostum yok

optimist9696

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2017
91
17
28
Herkese merhaba uni okuyorum benim soeunum su ki hayatım boyunca hiç arkadaşım olmadı bende mi sorun var bilmiyorum zaten lise hayatım berbat geçti hep mobing yaşadım.uniye gidiyorum ama çok yanlizim tek başıma yemek yemeye gidiyorum yurtta dahi bi arkadaşım yok odada tek oturuyorum daha şehri bile gezmedim sınıfta konuştuğum 3 kız var ama onlarda bana değer vermiyor kendi aralarında takılıyorlar böyle olunca ağır bunalıma giriyorum hiç bir ortam hiç bir insan bana hitap etmiyor gibi geliyor. Sorunun kıyafet dış görünüşte olduğunu düşündüm alisveris yaptım yine aynı bakıyorum da sınıftaki kızlar ya da lise arkadaşlarımın baya arkadaşları var bi foto atiyotlar beğeni üstüne beğeni sürekli gezip eğleniyorlar benim beni soracak ariyacak bir dostum bile yok ya

Sence niye yok?
Ilkokul ortaokul lise unv.arkadaslarim hala arkadaslarim.
Gezeceksiniz eglenceksiniz güleceksiniz dagitacaksiniz aglayacaksiniz en guzel donemlerdesiniz.
Kendini biraz sorgula neden yok arkadasim diye.olmamasi normal degil çünkü

Eğer kusursuz insan ararsan dostsuz kalırsın derdi babam. İnsanlarla bazı huyların örtüşmeyebilir bunu sorun etmemelisin. Özgüven eksikliği sezdim sanki sende. Bence kendin gibi ol kötü düşüncelerden kurtar kendini eğlenmeyi öğren geçtiğini göreceksin.

İnsanlarla kaynaşmakta iletişim kurmakta mı zorluk çekiyorsun? Eğer çekingen biriysen arkadaş edinirken diğer insanlardan daha çok zorlanırsın. Sınıfta konuştuğun kızlar kendi aralarında daha yakınlarsa sebebi belki senin farkında olmadan uzak durman olabilir. Arkadaşlarını çeşitli aktivitelere çağırabilirsin. Sinemaya gitmek ister misiniz şöyle şöyle bi film varmış diye anlatırsın. Başka bir gün çıkıp kahve içmeye çağırırsın bu şekilde arkadaşlığınız güçlenir zamanla. Kızlarla daha çok vakit geçir. Sen onları çağırdığın için onlar da seni çağırır çıkacakları zaman.

Bir de neyi yanlış yapıyorum diye oturup düşünmelisin biraz. Belki de çok dürüstsün ya da çok kapalı kutusun ne bileyim. Sorununu kendin bulup bunu çözmen gerek.

büyük ihtimal sizden kaynaklanıyor.
özgüvenli ,neşeli, konuşacak şeyleri olan, gülen, pozitif, girişken olan herkesin arkadaşı olur.
Biraz sosyal olmakla ve insanlara merhaba diyip sohbet açmakla işe başlayabilirsiniz.

Arkadaşı olmayan birinin sorunu kendisindedir.
İnsanların sizden rahatsız olduğu yönünüzü törpüleyin.

Bunu
denedim hep cagiran taraf ben oluyorum

Yalnız DEĞİLSİN. Ben üni bile okumuyorum sadece açıktan, sosyal hayatım nerdeyse sıfır hep ailemleyim. Günüm hep işte geçiyo ve hiç arkadaşım yok bakıyorum herkes birbiriyle samimi, sosyal medyalardan takipler beğeniler, dedikodular sırlar, yakınlar bayağı, benim bi arkadaşım yok herkesle merhaba merhabayım. Eksiğim falan da yok ama bilmiyorum benle samimi olmuyor kimse, bi iki konuşup dediğin gibi birbirleriyle sohbete devam ediyolar bu çok kötü hissettiriyor. İnsanları anlayamıyorum ya da kendimde mi sorun var diye bakıyorum hayır yok.acı ama gerçek bazen yalnız, sevgilisiz, arkadaşsız olursun ben de kendimi buna alıştırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…