Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O
Aslında herkes hamile değil, siz şimdi istediğiniz için Algida secicilik diye bir şey var dikkatinizi hamileler çekiyor. Tüp bebe merkezlerinde de çok fazla kişi var muayene sirasi var çok zor randevu alınan merkez var. Yani çocuğu olan kadar olmayan kişi sayısı da fazla
Öyle vallah maalesef neyi istersek o göze geliyor İşte .. 10 dk önce bir hamilelik haberi daha aldım 😅😅😅

O
Aslında herkes hamile değil, siz şimdi istediğiniz için Algida secicilik diye bir şey var dikkatinizi hamileler çekiyor. Tüp bebe merkezlerinde de çok fazla kişi var muayene sirasi var çok zor randevu alınan merkez var. Yani çocuğu olan kadar olmayan kişi sayısı da fazla
Öyle vallah maalesef neyi istersek o göze geliyor İşte .. 10 dk önce bir hamilelik haberi daha aldım 😅😅😅

Al benden de o kadar. Bir yıl oldu hala gelen yok çok üzülüyorum sanırım en sonunda ben de rahim filmi çektireceğim. O da çok pahalıymış 1000 tl inşallah bu ay olur da gerek kalmaz
Çoğu kişi rahim filmi üzeri hamile oluyor bütün kanalları açıyorlarmış ya ama İşte benim derdim sadece hersey yolunda mı diye baktırmak ..çektir vallah cnm burda özelde 400 tl hem zararı yok yararı var diyor doktorlar

Peki oldu mu sizin çocuğunuz .. allahım cok kötü bireeymiş ya. Ben hiç böyle hayal etmemiştim

Merhaba arkadaslar Cocuk bizde cok ıstıyoruz benden sonra evlenen arkadasım evliliğin 6. Ayında hamıle kaldı su an dogum yaptı bır haftalık bebek ve eli ayagına dolasrı emın olın biz daha isteklıyoz sabırlıyız Allah zamanını biliyor kaldırabılecegmz zaman da olsın ınsallaj 🥰🥰🥰

Merhaba arkadaslar Cocuk bizde cok ıstıyoruz benden sonra evlenen arkadasım evliliğin 6. Ayında hamıle kaldı su an dogum yaptı bır haftalık bebek ve eli ayagına dolasrı emın olın biz daha isteklıyoz sabırlıyız Allah zamanını biliyor kaldırabılecegmz zaman da olsın ınsallaj 🥰🥰🥰
Öyle ya aslında çocuk olunca da aman bumuydu derdim dicez belki de ama İşte istiyoruz ve illa olacak ya 😅😅 nasip bakalım cnm

Öyle ya aslında çocuk olunca da aman bumuydu derdim dicez belki de ama İşte istiyoruz ve illa olacak ya 😅😅 nasip bakalım cnm
Bende yemekhane kuyruğunda bıle birilerinin hamıle oldugunu ogreniyorum eskisi gıbı takmadığımı dusunuyorm ocak ayında da hamıle kalmazsam ovulasyon testi oda olmazsa rahim filmi kendime boyle Boyle dönemler koydum hayırlısı :))

Bende yemekhane kuyruğunda bıle birilerinin hamıle oldugunu ogreniyorum eskisi gıbı takmadığımı dusunuyorm ocak ayında da hamıle kalmazsam ovulasyon testi oda olmazsa rahim filmi kendime boyle Boyle dönemler koydum hayırlısı :))
😅😅😅 allah ım herkes hamile ya benim hayatımda 😅 aynen cnm bak bakalım olmassa sonu rahim filmi inşallah gerek kalmaz tabi

Şu ilk geceden hamile kalanları ayakta alkışlıyorum, halayda mı karar veriyorsunuz arkadaş?
Bende 1 buçuk sene bekleyişin ardından doktor kontrolünde normal yoldan çocuğumuzun asla olmayacağını ögrendim. Tüp bebekle hamileyim. Şimdi de devam etmez korkusu var delice bir şekilde. Kalp atışını duyamadık daha, sevinemiyorum bile hamile olduğuma onu duymadan. Doktor erken diyor ama gel de İnan.
Allahım bütün isteyenlere nasip etsin inşallah.

Bende hic bir tane bile yok sorunda o ben ikinciyi ücüncüye hamile kalanları izliyorum 😂 yanlış anlaşılma oldu sanırım 😂
He pardon cnm yanlış anladım 😅😅 benle evlenen bir arkadasım var ikinciyi doğurmak artık sanırım bizde iş yok 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Şu ilk geceden hamile kalanları ayakta alkışlıyorum, halayda mı karar veriyorsunuz arkadaş?
Bende 1 buçuk sene bekleyişin ardından doktor kontrolünde normal yoldan çocuğumuzun asla olmayacağını ögrendim. Tüp bebekle hamileyim. Şimdi de devam etmez korkusu var delice bir şekilde. Kalp atışını duyamadık daha, sevinemiyorum bile hamile olduğuma onu duymadan. Doktor erken diyor ama gel de İnan.
Allahım bütün isteyenlere nasip etsin inşallah.
Canım o kadar tüp bebek isteyen ve hamile kalamayan var ki maşallah tutmuş cok şükür inşallah kalp atışını da duyarsınız yakında içini ferah tut ☺️☺️ Bnde 1 buçuk seneden sonra rahim filmi çektirmeye karar verdim bakalım nasip ne oluyor

Canım o kadar tüp bebek isteyen ve hamile kalamayan var ki maşallah tutmuş cok şükür inşallah kalp atışını da duyarsınız yakında içini ferah tut ☺☺ Bnde 1 buçuk seneden sonra rahim filmi çektirmeye karar verdim bakalım nasip ne oluyor
Ay inşallah. Allahım nerde isteyen varsa hepsine nasip etsin bu duyguyu inşallah. Sen de güzel sonuçlar al inşallah rahim filminden. Hayırlısıyla da bebeğine kavuş :)

Hamileliği ileri zamanlarda planlayanlar önce hamilelik için engel var mı diye(kadın da erkek de) muayene olmalı yoksa o kadar zaman bekleyip hadi olsun dediğinizde aslında zaten olmayacagini öğrenirseniz daha sıkıntılı olur çünkü tedavi için vakit kaybetmiş olursunuz. ben de öylesine muayeneye gittim kist çıktı ameliyat oldum tekrar biraz zaman geçti rahim filmi cektireyim dedim yine sorun yok hep olur olur diye geçti bu zaman en sonunda eşim muayeneye gidince sayı ve morfoloji sorunumuz olduğunu öğrendik tüp bebekle uğraşıyoruz tabi 4bucuk sene bu arada bitti bile

Ay inşallah. Allahım nerde isteyen varsa hepsine nasip etsin bu duyguyu inşallah. Sen de güzel sonuçlar al inşallah rahim filminden. Hayırlısıyla da bebeğine kavuş :)
Amin canım hepimiz kavuşuruz inşallah dua bizden kabul etmek allah tan 🤲🤲🤲☺️

Ben de 15 aylık evliyim, 8 aydır deniyoruz olmuyor. Keşke evlenir evlenmez deneseymişiz hata yapmışız hemen olacak sandık.
Çok zor bir sınavmış gerçekten.
Allah yardım etsin herkese 🙏🏻

X