Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaslar benim bugun adet olmam gerekiyodu ama olmadım daha fakat kasiklarımda ağrılar var ve diger aylardan degisik olarak ozellikle bu sağ kasıgım cok acıyo. Dun test yapmıstım negatifti zaten. Ama bu acıma neden olur
Canım eşin zar zor gidiyo diyosun ama ilaçları kullanan bayanlar onu napcaz .İnşallah gebeliğin olurda .bide şöyle bişey var ilaçların yan etkisi var bunların acısı birkaç yıl sonra bile çıkıyor.ben neler çektim.aylarca ağrılardan uyuyamadım gitmediğim doktor kalmadı ağrımdan dolayı ve saçlarım döküldü.eşini ikna et canım biz bayanların fedakarlığına sınır yok.

Canım eşin zar zor gidiyo diyosun ama ilaçları kullanan bayanlar onu napcaz .İnşallah gebeliğin olurda .bide şöyle bişey var ilaçların yan etkisi var bunların acısı birkaç yıl sonra bile çıkıyor.ben neler çektim.aylarca ağrılardan uyuyamadım gitmediğim doktor kalmadı ağrımdan dolayı ve saçlarım döküldü.eşini ikna et canım biz bayanların fedakarlığına sınır yok.
Ben simdiye kadar tedavi amacli bi ilac kullanmadim sadece trioit ilaci ve inofolik kullaniyorum ama umurta gelistirici ilaca yeni baslıcaz

Arkadaslar benim bugun adet olmam gerekiyodu ama olmadım daha fakat kasiklarımda ağrılar var ve diger aylardan degisik olarak ozellikle bu sağ kasıgım cok acıyo. Dun test yapmıstım negatifti zaten. Ama bu acıma neden olur
Canım bazen 5 gün bile gecikebilir kasığında Ağrı varsa inşallah enfeksiyon değildir kokulu akıntın var mıydı ??

Ben de bir tek ben mi böyleyim diye düşünmekten kafayı yemek üzereyim 😐Hamile haberi alinca ağlar dururum. Bir kaç günü zehir ederim kendime taa ki unutana kadar 😔 Allah'ım diyorum bu içimdeki kıskançlık değil bunu çok iyi biliyorum ama nasıl bu hale geldim anlamıyorum. içimdeki haset ise al onu içimden nolur ama değil işte değil biliyorum :KK43: Başkalarının mutluluğu her zaman benim mutluluğum, acısı benim acım olmuştur şimdi neden güzel bir haber aldığımda ağlıyorum kendimi taniyamiyorum :KK43: Her şeye ağlar oldum gözlerim hep dolu dolu biri dokunsa bir şey söylese oturup saatlerce ağlayabilirim :KK43: çok kırılgan çok duygusal çok sinirli biri oldum çıktım ya :KK43: Allah gönlümüze ferahlık versin ne diyim ♥️

Ben de bir tek ben mi böyleyim diye düşünmekten kafayı yemek üzereyim 😐Hamile haberi alinca ağlar dururum. Bir kaç günü zehir ederim kendime taa ki unutana kadar 😔 Allah'ım diyorum bu içimdeki kıskançlık değil bunu çok iyi biliyorum ama nasıl bu hale geldim anlamıyorum. içimdeki haset ise al onu içimden nolur ama değil işte değil biliyorum :KK43: Başkalarının mutluluğu her zaman benim mutluluğum, acısı benim acım olmuştur şimdi neden güzel bir haber aldığımda ağlıyorum kendimi taniyamiyorum :KK43: Her şeye ağlar oldum gözlerim hep dolu dolu biri dokunsa bir şey söylese oturup saatlerce ağlayabilirim :KK43: çok kırılgan çok duygusal çok sinirli biri oldum çıktım ya :KK43: Allah gönlümüze ferahlık versin ne diyim ♥
Hepimiz böyleyiz canım benim merak etme allahım tez zamanda sağlıklı bebişlerle doldursun kucaklarımızı inşallah

Ben de bir tek ben mi böyleyim diye düşünmekten kafayı yemek üzereyim 😐Hamile haberi alinca ağlar dururum. Bir kaç günü zehir ederim kendime taa ki unutana kadar 😔 Allah'ım diyorum bu içimdeki kıskançlık değil bunu çok iyi biliyorum ama nasıl bu hale geldim anlamıyorum. içimdeki haset ise al onu içimden nolur ama değil işte değil biliyorum :KK43: Başkalarının mutluluğu her zaman benim mutluluğum, acısı benim acım olmuştur şimdi neden güzel bir haber aldığımda ağlıyorum kendimi taniyamiyorum :KK43: Her şeye ağlar oldum gözlerim hep dolu dolu biri dokunsa bir şey söylese oturup saatlerce ağlayabilirim :KK43: çok kırılgan çok duygusal çok sinirli biri oldum çıktım ya :KK43: Allah gönlümüze ferahlık versin ne diyim ♥
Canım İnan üzülerek okudum yazdıklarını evet belki cok istiyoruz evladımız olsun ama nasip değil miş demekki daha .. beklicez mecbur illa bizde anne olucaz canımızdan can olacak ama şimdi değilmiş 😒 bu yazıyı yazmadan önce bile Doğum yapan bir arkadaşımın fotosuna baktım bebeğiyle cekmiş derin bir iç çekmekten başka bişey gelmiyor elden .. olacak elbet 🙏🙏

Allah ım sen bebek hasreti çeken tüm kadınlara ve baba olmak isteyen tüm erkeklere bu kutsal duyguyu tatdır rabbim 🙏🙏❣️ Hepimize nasip olsun inşallah hayırlı sağlıklı evlat ❣️❣️🙏

Allah ım sen bebek hasreti çeken tüm kadınlara ve baba olmak isteyen tüm erkeklere bu kutsal duyguyu tatdır rabbim 🙏🙏❣ Hepimize nasip olsun inşallah hayırlı sağlıklı evlat ❣❣🙏
İnsan bazen esi ıcın bıle cok istiyor bır bebek sahibi olmayı 7 tane yegenım var 3 yegen de onda var hepsi ile ilgilenirken gözlerinin içi gülüyor dıyorm bir de kendi bebegı olsa kım bilir nasıl davranır :KK43:

İnsan bazen esi ıcın bıle cok istiyor bır bebek sahibi olmayı 7 tane yegenım var 3 yegen de onda var hepsi ile ilgilenirken gözlerinin içi gülüyor dıyorm bir de kendi bebegı olsa kım bilir nasıl davranır :KK43:
Tabi canım bizler nasıl anne olmak için can atıyorsak eşlerimiz de baba olmak istiyor .. sadece biz daha çok duygusal davranıyoruz . İnşallahh nasip olur bize ve tüm isteyenlere ❣️🙏🙏

Canım İnan üzülerek okudum yazdıklarını evet belki cok istiyoruz evladımız olsun ama nasip değil miş demekki daha .. beklicez mecbur illa bizde anne olucaz canımızdan can olacak ama şimdi değilmiş 😒 bu yazıyı yazmadan önce bile Doğum yapan bir arkadaşımın fotosuna baktım bebeğiyle cekmiş derin bir iç çekmekten başka bişey gelmiyor elden .. olacak elbet 🙏🙏
İnşallah canım benim o iç çekmeler yok mu hem çok mutlu oluyorum hem boğazım düğüm düğüm tuhaf bir his içindeyim 😐 İnşallah hepimiz ettiğimiz duanın içinde buluruz kendimizi bir an evvel en güzeliyle en iyisiyle inşallah ♥️

Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓
Doktora gittiniz mi belki tuplerinizde kapalılık falan vardır

İnşallah canım benim o iç çekmeler yok mu hem çok mutlu oluyorum hem boğazım düğüm düğüm tuhaf bir his içindeyim 😐 İnşallah hepimiz ettiğimiz duanın içinde buluruz kendimizi bir an evvel en güzeliyle en iyisiyle inşallah ♥
Amin canım benim inşalalhh 🙏🙏❣️ Rabbim bu kadar bekletiyorsa inşalalh güzel bir nasibimiz olur bizim de 🙏

X