neden hamile kalamıyorummmmm

canım sana öyle çok erken evliliğinin tadını çıkar falan demicem olabilir sizin hayatınız bu kendinizi hazır hissediyor olabilirsiniz zaten çok istiyorsanızda yapın derim ben.:KK49:
bak bana 3.5 yıl oldu hala bi umut bekliyorum 1 yıl doktora gitmedim gittikten sonra hiçbir sorun olmadığını öğrendim tek sebebim tte hormonum yüksekliği ama pco olmadığı için doktorum o da sebep değil diyor.
:KK59:şimdi sen şu da yapayım bunu da yapayım deyip kendini yorma bırak şu stresi sen sadece şunu yap kaç günde bi adet oluyorsun onu bi hesapla adetinin 10.ile 16.günleri arasında 2 günde bir şu şekilde 10.günü 12.14.ve 16.günleri ilişkiye girin kayganlaştırıcı gibi yada oral sexten uzak durun eşin senin bacaklarını kendi omuzuna alsın o şekilde yapın sonra bu esnada belinin altında yastık olsun öylece ayaklarını bi yere dayayarak dikerek en az 20 dk en fazla 1 saat yat.:kk77:
ilişkiden önce eşin sert bi kahve içebilir sende kafaya takma zevkine bak.:KK68:
hee bi kaç ay böyle denersin olmazsa direk doktora bilmeden kür falan yapma ben bi ara yumurtam çatlamıyor galiba diyerekten incir kürü yapmayı düşündüm yumurtlama takibinde yumurtamın her ay çatladğını öğrendim doktoruma incir küründen bahsettim sakın o tür şeylerden uzak dur tertemiz yumurtalıkların başına iş alırsın kistler oluşturursun dedi.:KK53:
sadece alttan bakıp bi kere hormon testi yaptırıp bir sperm analiziyle bir şeyiniz yok denmez canım kimbilir olmamasının altında ne yatıyor dediğim gibi bunları dene olmazsa iyice araştırılması için üreme endokrinolojisi bölümüne gider allahın izniyle bebeğine kavuşursun.:KK19:
ama gönül isterki bu ay bu büyük şerefe inş nail olursun.

ilginiz için teşk ediyorum çok sağolun inşallah sizinde dualarınız kabul olur sizin için dua edeceğim...
gerçekten biraz pskolojik bi etki oldu bende çevremde hamileyim haberlerini alıp bende olmaması etkiliyor acaba demeye başlıyor insan...
zaten temmuzda evlendim 15 ydi ilişkiye tam anlamıyla girmeye başlamamız 2 ayı buldu ondan sonra düzenli olarakta giremedik yok bayram ramazan kurban bayramı derken tam anlamıyla planlı bişey yapamadık sadece geçen ay ve bu ay gün hesabına göre yaptık ve sizin uyarılarınızı dikkate alarak yaptık bakalım sonuç ne oğuracak ayrıca bu gün benim ovulasyon günüm inşallah olur hayırlısı ile.hepinize tekrar tşk ediyorum...

2 yıldır bende bebek istiyorum soğan kürü incir kürü eşime keçiboynuzu her ay yumurtlama günü hesaplama yataktan kalkmama ama olmadı şu spermlerin geri çıkması bendede oluyor bir şekilde baya bi geri geliyor kalması için ne yapmak lazım onuda bilmiyorum yaşım 35 kafama nasıl takmayayım ki her an aklımda bütün yazıları okuyorum acaba yapmadığım uygulamadığım bir şeyler varmı diye kafayı yiyecem, hayırlısı olsun kendinize iyi bakın kızlar

inş miskokolu gebe kalırsın uzun süre beklemek gerçekten zor ama bana bu 3.5 yıl şunu öğretti stres yapmıyorum ayy olcakmı olmazsa ne olur bu tür şeylerim yok artık oluruna bıraktım ister olur ister olmaz diyorum hiçbir ilişkimde aklımın ucuna gelmiyor artık gün falanda hesaplamıyorum allah verecekse eğer yumurtlama günü falan hikaye.

bu gün doktora gideceğim bakalım hayırlısı ha 1 haftalık yada 2-3 günlük hamilelik hemen belli olurmu kan tahlilinde bilen varmı...

hayatım bende 8 aylık evliyim bizde mayısta ewlendik.3. aydan sonra bebiş istemeye başladık,ama olmuyor...bu ayda olmadı.6. denememize gircez.bende artık her regl olduğumda ağlıyorum.bu ay şu ovulasyon testlerinide denicem olmazsa ne yapayım bırakıcam artık yeter,yoruldum.doktorada gittim bişeyin yok dedi.bide eşim gitcek bakalım inşallah ondada birşey yoktur.

inşallah sende hamilesindir.biliyorum beklemek çok sıkıyor artık.seni anlıyorum tatlım.kafana takma diyolar ama bu kadar çok isterken unutamıyorum bir türlü.:KK43:

arkadaşlar bende yaklaşık 7 8 ay denedim olmadı adet günümde 2 3 4 gün geçiyordu umutlanıyordum sonrası hüsran doktora gittim herşey normal çıktı eşimdede normaldi son olarak rahim filmi çekecem dedi doktor ondada birşey yoksa psikolojik dedi rahim filmimde rahmimde perde varmış meğer ben hamile kalıyormuşum bebek oraya sığamadığı için düşüyormuş doktor sen anlamazsın düşürdüğünü sadece o ay adetin daha çok olur dedi ben ameliyat oldum sonra hemen hamile kaldım şimdide kaşıntı şikayetiyle gittim doktora çikolata kisti çıktı 3.98 cm doktor kalabilirsen hemen hamile kal dedi ben bu ay ümitliydim ama olmadı bakalım herşeyin hayırlısı Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

birdew ilişki sırasında spermler geri akıyor.normalmi sizce

spermlerin geri gelmesi ile çocuk olmama arasında bir bağlantı yok. Gebeliği sağlayan spermlerdir. Spermler de mikroskobik canlılardır. Yolu bulur, yumurtayı döllerler. yani sadece bir tanesi yumurtayi döllüyor geride kalanlar ölüyorlar ve geri cikiyorlar... normal yani

ilginiz için teşk ediyorum bu ovulasyon testi nedir nasıl yapılır ve nerden alabilirim ilk defa duyduğum bişey kusura bakma...

eczaneden alabilirsin... ayni idrar testi gibi...

bu gün doktora gideceğim bakalım hayırlısı ha 1 haftalık yada 2-3 günlük hamilelik hemen belli olurmu kan tahlilinde bilen varmı...

adetten 4 gün önce belli oluyormus kanda diye biliyorum:26:

Bence kur falan hepsi bahane,o bebegin zamani varsa istedigin kadar kur uygula olmazsa olmuyor..kur uyguladim oldu diyenlerinkide sebep diye dusunuyorum...Allah verdigi zaman olur:KK66:

Rabbim herkeze hayirli,saglikli evlatlar nasip etsin...

herkese teşekkür ediyorum dün doktora gittim baktı herşey normal ultrason çekti normal sorun yok dedi bakalım hayırlıs artık dua etmekten başka çaremiz yok zaman herşeyin ilacı...

kızlar dün test yaptırdım ve artık bende hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
Allah a şükürler olsun inşallah olmayanlarada nasip eder Allah ım....:96::KK16::KK16::KK16:

Bence kur falan hepsi bahane,o bebegin zamani varsa istedigin kadar kur uygula olmazsa olmuyor..kur uyguladim oldu diyenlerinkide sebep diye dusunuyorum...Allah verdigi zaman olur:KK66:

Rabbim herkeze hayirli,saglikli evlatlar nasip etsin...

herkese teşekkür ediyorum dün doktora gittim baktı herşey normal ultrason çekti normal sorun yok dedi bakalım hayırlıs artık dua etmekten başka çaremiz yok zaman herşeyin ilacı...

kızlar dün test yaptırdım ve artık bende hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
Allah a şükürler olsun inşallah olmayanlarada nasip eder Allah ım....:96::KK16::KK16::KK16:

çok sevindim bende 7 aylık evliyim bi an bu yazıyı ben mi yazdım diye düşündüm aynı şeyleri düşünmüşüz spermlerin geri gelmesi falan.nedense bnmde olmuyor die kendimi yiyip bitiriyorum.erken diyenler oluyor ama biz istiyoruz.kısmet diyorum artık :KK43: senn adına sevindim cnm sağlıkla doğur büyüt inş.hayırlı olsun

X