neden hamile kalamıyorummmmm

miskokulu

Canım ailem
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2010
200
24
ben 7 aylık evliyim.

ama hamile kalamıyorum.

doktora gittim.

hiç bir sorun yok dedi.

eşimdede yok.

ama olmuyor.

acaba ilişkiye girerken bişeylerimi yanlış yapıyoruz..

.doktor bana sorunun yok çocuğun gelişimi için folik asit diye bir ilaç verdi.

başkada bişey demedi.

sizden tecrübelerinizi,

bilginizi ve önerilerinizi bekliyorum.:KK16:

daha 7 aylık hamilesin niye kendini sıkıp çocuğum olmuyor diye stres yapıyorsunki.doktorda sorun yok demiş.belki yumurtlama zamanına denk getiremiyorsundur ilişkiyi.yumurtlama dönemini hesapla o günlerde gün aşırı ilişkiye girin olur elbett

Yumurtlama zamanında ilişkiye girmiyor olabilirsin. Bunun için ovulasyon testi kullanmanı öneririm bu şekilde yumurtlama günlerini tam tespit edebilirsin. Spermlerin bir kısmının geri gelmesi çok normal gitmesi gereken gidiyor merak etme. Benim dr. um ilişikden sonra en az 1 saat yat dedi. Bir de pree seed diye bir ürün olacaktı sperm dostu diye geçiyor onu da inceleyebilirsin. İnşallan en kısa zamanda hamile kalırsın.

psikolojını sdce hamılelliğe yönlendirirsen olmaz kfanı dagıt brz bşka şeyler dşün kndine yeni hobiler edin bak sna o zmn süpriz ypacaktır çoçuk:93:

ben 7 aylık evliyim.

ama hamile kalamıyorum.

doktora gittim.

hiç bir sorun yok dedi.

eşimdede yok.

ama olmuyor.

başkada bişey demedi.

sizden tecrübelerinizi,

canım ben 3 aylık evliyken gittim doktora çocugum olmuyo diye doktor dalga geçmişti.. banada folik plus vermişti 2 hafta falan kullandım hamıle kaldım ama bizde ilişkiye giriyor hemen kalkıyordum ben ee spermler gitmiyordu sonra eşin ayaklarından kaldırsın dedıler gerçektende faydası var bence yaptıktan sonra tamamen ayaklarımı yukarıya kaldırıyordu eşim 5dk falan beklıyorduk oylelikle hemen hamile kaldım dene bence:KK49:

Yumurtlama zamanında ilişkiye girmiyor olabilirsin. Bunun için ovulasyon testi kullanmanı öneririm bu şekilde yumurtlama günlerini tam tespit edebilirsin. Spermlerin bir kısmının geri gelmesi çok normal gitmesi gereken gidiyor merak etme. Benim dr. um ilişikden sonra en az 1 saat yat dedi. Bir de pree seed diye bir ürün olacaktı sperm dostu diye geçiyor onu da inceleyebilirsin. İnşallan en kısa zamanda hamile kalırsın.

ilginiz için teşk ediyorum bu ovulasyon testi nedir nasıl yapılır ve nerden alabilirim ilk defa duyduğum bişey kusura bakma...

hemen hamile kalinmazki zaten)))) bende 6.ayda hamile kaldim. 5 ay cocugum olmayacak diye dusunup agladigim oldu))) simdi hatirlayip guluyorum. kardesimde 7.ayda hamile kaldi. az kaldi inshaallah))) sabret biraz.

ilginiz için teşk ediyorum bu ovulasyon testi nedir nasıl yapılır ve nerden alabilirim ilk defa duyduğum bişey kusura bakma...

canım ben de senin gibi düşünüyordum 6 ay boyunca olmamıştı.kontrole gittiğimde bir sorun yok denilmişti.bende bu siteden öğrendiğim sogan kürünü denedim.15 gün boyunca yaptım.rahimi temizliyor.gerçekten cok yararı oldu.kürüm bitti 2 gün sonra hamile oldugumu öğrendim:)he birde yumurtlama testide aldım o ay intenetten.her gün yapıp yumurtlama günümü de öğrendim.o günlerde daha dikkatli davrandım.gerçekten inan soğan kürü+yumurtlama testi=hamilelik.iyi bir sonuç alacağına inanıyorum.

o soğan kürü nasıl yapılıyor canım tarif edermisinz

ben adetimin bittiği günden itibaren 15 gün boyunca yaptım.sabah akşam ac karna bir tane kuru soganı ortadan ikiye böl 1.5 bardak suyun içinde 5 dk kaynat.suyunu bir bardaga koy iç.ama sabah 1 tane akşam 1 tane ayrı ayrı.taze olcak.aç karna olmasına dikkat et.15 gün boyunca yap bunu.tadı cok kötü ama ben burnumu tkayıp 2 yudumda içiyordum.ardından hemen çikolata alıyodum tadı gtsin diye.kesin yap derim ben.gercekten yardımcı.

ben 7 aylık evliyim.

ama hamile kalamıyorum.

doktora gittim.

hiç bir sorun yok dedi.

eşimdede yok.

ama olmuyor.

başkada bişey demedi.

sizden tecrübelerinizi,

dur kız daha 7 aylık evliymişin dur bakalım daha girme hemen strese bende senin gibiydim 15 aylık evliyim hiç korunmadım ama hamile kalamadım çok taktım kafama :KK17:ama sonuç süper hamileyimmmmm:KK49:darısı tüm olmayanlara:92:

psikolojını sdce hamılelliğe yönlendirirsen olmaz kfanı dagıt brz bşka şeyler dşün kndine yeni hobiler edin bak sna o zmn süpriz ypacaktır çoçuk:93:

çok haklısın civ civv ben çok taktım her ay hüsran her ay hüsran ağla üzül :KK19:sonra dedim aman napayım olmassa olmas tek çocuğu olmayan ben değilimya dedim çıkardım aklımdan sonra bende bi göğüs sızlaması gittim doktora test yaptı hamilesin dedi şok oldum kaldım ölee :emir_bebek::nazar: rabbim herkeslere nasip etsin:KK54:

hamile kalmak için acele etme canım daha çok yenisin psikolojik olarak rahat olmalısın ama soğan kürünü bende duymuştum denemende fayda var zararsız birşey zaten allah yardımcın olsun allah isteyen herkese nasip etsin

canım sana öyle çok erken evliliğinin tadını çıkar falan demicem olabilir sizin hayatınız bu kendinizi hazır hissediyor olabilirsiniz zaten çok istiyorsanızda yapın derim ben.:KK49:
bak bana 3.5 yıl oldu hala bi umut bekliyorum 1 yıl doktora gitmedim gittikten sonra hiçbir sorun olmadığını öğrendim tek sebebim tte hormonum yüksekliği ama pco olmadığı için doktorum o da sebep değil diyor.
:KK59:şimdi sen şu da yapayım bunu da yapayım deyip kendini yorma bırak şu stresi sen sadece şunu yap kaç günde bi adet oluyorsun onu bi hesapla adetinin 10.ile 16.günleri arasında 2 günde bir şu şekilde 10.günü 12.14.ve 16.günleri ilişkiye girin kayganlaştırıcı gibi yada oral sexten uzak durun eşin senin bacaklarını kendi omuzuna alsın o şekilde yapın sonra bu esnada belinin altında yastık olsun öylece ayaklarını bi yere dayayarak dikerek en az 20 dk en fazla 1 saat yat.:kk77:
ilişkiden önce eşin sert bi kahve içebilir sende kafaya takma zevkine bak.:KK68:
hee bi kaç ay böyle denersin olmazsa direk doktora bilmeden kür falan yapma ben bi ara yumurtam çatlamıyor galiba diyerekten incir kürü yapmayı düşündüm yumurtlama takibinde yumurtamın her ay çatladğını öğrendim doktoruma incir küründen bahsettim sakın o tür şeylerden uzak dur tertemiz yumurtalıkların başına iş alırsın kistler oluşturursun dedi.:KK53:
sadece alttan bakıp bi kere hormon testi yaptırıp bir sperm analiziyle bir şeyiniz yok denmez canım kimbilir olmamasının altında ne yatıyor dediğim gibi bunları dene olmazsa iyice araştırılması için üreme endokrinolojisi bölümüne gider allahın izniyle bebeğine kavuşursun.:KK19:
ama gönül isterki bu ay bu büyük şerefe inş nail olursun.

X