Neden hâla canım yanıyor ?..Bir akıl verin

Senin yaşadığın şey sadece boşanma travması canım.
Ayrılık acısı değil.

Seni konularından hatırlıyorum, hayatında kendin için yapacağın en iyi şeyi yaptın boşanmakla, o adamdan ne köy olurdu ne kasaba.

cnm allah yardimcin olsun kolay degil benim tavsiyem onu hatirlatacak herseyden uzak dur

mutlaka geçecektir bu günlerin.
elbette çok zor dönemler geçiriyorsun,içinin cız etmesi gayet doğal.
neden böyle hissediyorum değilde,bi dönem demek ki böyle hissediyor insan,bu gayet normal,çoğu kişinin yaşadıklarını bende yaşıyorum ama atlatıcam,yakında kendiliğinden silinecek bu kayıtlar,yüreğimdeki ağırlık diyerek kendine sürekli telkinde bulun.
zaman geçtikçe bi bakacaksın sen farkında olmadan yeni ufuklara yelken açmışsın.a.s.

tek başina atlatabileceğinden emin değilsen de psikolojik destek alabilirsin arkadaşların dediği gibi. önce bi psikolog ile görüş belki seni psikiyatriste yönlendirmez,durumunu değerlendirerek ilaç almadan sadece terapilerle atlatmanı sağlayabilir.

kaydirigubbakcemile5
HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOLUN
HEPİNİZİN BAYRAMI KUTLU OLSUN
UMARIM ESKİSİ GİBİ OLURUM
ESKİ GÜNLERDEKİ GİBİ
O SALAĞI TANIMADIĞIM GÜNLERDEKİ GİBİ
MUTLU NEŞELİ OLURUM
İNANIN ÖYLE ÇOOOK İSTİYORUMMMMMKİ.....kaydirigubbakcemile3

çok eşekkürler, senin de bayramın kutlu olsun kelebeğima.s.

karar vermek başarmanın yarısıdır, "çok kararlı gördüm seni"yerimseniben

selam kızlar geçen sene bu zaman evli olarak yeni yıla girmenin hayalini kuruyordum şimdi ise canım yanıyor boşanmış olarak gireceğim gerçi mahkeme hala sürüyor
geçen yıl neye seviniyordum şimdi ise neye üzülüyorum?
ben boşanmak için evlenmemişdim ama şimdiye dönmek lazım
yaşanmamış yeni bir yıl geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…