Neden hâla canım yanıyor ?..Bir akıl verin

kelebek07

fark var benimle senin ar
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
249
1
41
slm benim az çok yaşadıklarımı biliyorsunuz:1no2:
doğru bir karar verdim ve eşimden ayrıldım
bazen mutlu çift- yada el ele gezen birilerini göreyim
yine canım yanıyor
acaba sabretsemiydim düzelirmiydi diyorum hala
bana kızmayın yaşadıklarını aklına getir diyeceksiniz
öyle bir an geliyorki neden böyleyim neden bu hale geldim geldik diyorum
canım yanıyor kızlar
nasıl bu durumdan kurtulacam
eşimle aram asla düzelmez gelse bile eskisi gibi olamaz bunu biliyorum
ama nasıl nezaman gececek bunlar
bir sene oluyor ayrıları

onun senin için ne zaman önemsiz olduğuna kendini inandırırsan o zaman geçer bu acın sancın :nazar: zaman herşeyin ilacıdır kaydirigubbakcemile2

benim için önemsiz şuan burda olsa yüzüne bakmam çok üzdü kırdı beni
ama dediğim gibi birini mutlu bir çift görünce canım yanıyor

Canım tabiki üzüleceksin eşinden ayrılmak tabiki kötü olmalı ama sen bence bundan sonra daha da güçlü olacaksın. Bu tür şeyler gördüğünde aklına eşinle yaşadığın kötü anları onun sana yaptığı kötülükleri düşün ve haline şükret.

cnm sen kendini yalnız hissediyorsun.sanırım yaşadığın eşine özlem değilde.yanında sevgini hayatı paylaşacabileceğin bir nefes.ama daha çok yeni bir sene olmuş boşanalı.önünde uzun yıllar var.eminim sevdiğine değecek seni seven değer veren biri çıkıcak karşına.üstelik sanmaki her elele gezen çiftlerin hayatında herşey normal.kimbilir onlardada neler var.sabır biraz cnm:teselli:

evet üzülürsün özenirsin belkii,ama yaşadıklarını tekrardan yaşamayacağını da düşünürsen çok mutlu olursun benceyerimseniben
şimdi alışma aşamasındasın kendini böyle düşüncelerle boğarak yıpratma,
hayatın böylşe daha güzel olduğuna daha azacı verdiğine adapte et derim ben:nazar:

Bir sene cok az bir süre, nezamanmi gecer, bence hic, zamanla azalir sadece.
Kac senelik evliydin neler yasadin konunu bilmiyorum ama senin hayatinda yasadigin önemli bir dönemdi onu unutman hayatinda hic olmamis gibi olmaz. Birde 3 sene sonra ayrilanlar bir depresyona giriyorlarmis diyorlar hem kendimden hemde cevremden böyle oldugunu gördüm.
Senin sevgiye ilgiye ihtiyacin var o yüzden baskalarini öyle görünce, eski esin aklina geliyor, yani aslinda esini özlemiyorsun. Bende öyle diyordum neden oldu neden geldik bu duruma biraz daha zaman ver kendine, zamanla böyle düsünmiceksin. Keskelerle yasama , yasandi ve bitti diye düsün. Yeni bir sayfa ac hayatinda.kaydirigubbakcemile5

canım görüyoruz işte çevremizden on değil yirmi kere versen o şansı düzelen kaç kişi gördünki...
elbette için acayacak kolay değil şüphesiz ama o taze olan yaran zamanla kabuk bağlayıpta kendiliğinden düştümü ne acı kalır ortada nede pişmanlık duygusu...
senin yaşadığın bence boşluk şuan duygularına değil mantığına sığın tatlım.......

canımsın ya geçecek tatlım geçecek
inan bana geçecek süre veremem ama bir gün geriye baktığın zaman "aaaa nasıl da boşuna kahretmişim kıymışım zamanıma" diyeceksin.

senin geçtiğin yollardan geçmiş bir kadın olarak sana garanti veriyorum geçecek!

Seni çok iyi anlıyorum.. bende mesela alışveriş merkezlerinde yada buna benzer yerlerde.. çocuğuyla gezen çiftleri görünce çok tuhaf oluyorum. Ama eski eşime veya o yuvaya duyduğum bir iç çekiş değil bu.....o tamamen silik bende... canımı acıtan şu sadece:nazar: keşke benimde mutlu bir yuvam olsaydı.. Keşke benim için doğru olan biriyle yapsaydım evliliğimi diye içimi çekerim.... Of varya şu an acayip canım acıdı işte... yaramı sızlattın kızzzzz:nazar:

boşanmak bence büyük bi yıkım..
zor bi karar ve zorluklarıda bittiğinde devam eder.
sevgililik değil çünkü...
daha ağır yaşanıyo ayrılık acısı..
alışkanlıklar..
ama zamanla atlatacaksındır..dönem dönem kendini böyle hissetmen çok normal cnm..

tatlım eğer kendini toparlamakta zorlanıyorsan psikolojik destek almanı tavsiye ederim...

itiraf edeyim ben aldım, canım çok yanıyor, bütün hücrelerimin tek tek yanışını hissediyordum, işe yaradı.

Canım benim, şu sıralar buraya bir konu açsaydım eğer, senin yazdıklarından tek kelime eksik değil fazla yazardım emin ol. Sanki aynaya baktım yazdıklarını okuyunca.
Şimdi yazdıklarımı aslında sana değil kendime yazacağım belki o nedenle.
Başkalarına baktığında gördüğün aile saadetinin gerçek olduğuna inanıyormusun aslında? kim mutluki? kimin aslında görünenden farklı dertleri yokki . O senin gördüğün kadınların kaçı senin yerinde olmak istiyordur kimbilir? Sen de zamanında mutlu gibi görünen ama mutlu olmayan anlar yaşadınki? Ve aslında eskiye döndüğünde öyle mutlu olmayacağına eminsin biliyorum. Ben Allaha kaç gece yavardım; Allahım beni al ve üç yıl öncesine götür bütün yaşananları da hafızamdan sil ne olur diye. Ama olmuyor ve olmayacak da. Hayat ; bu yaşananlarla bir gerçek. Senin çocuğun varmı bilmiyorum, yoksa daha şanslısın, varsa benim gibi daha zor yaşayacakların.. Varsa onun için uğraş. O mutlu oldukça sen de mutlu olacaksın, ben öyle oluyorum çünkü.. Ve geçmişe kader diyorum artık sadece. Böyleymiş kaderim... Ve diyorumki, belki o alınyazım değildi... ama alınyazım değildiyse neden verildi diyorum bazen.. sonrasında isyana yer yok diyorum .. vs vs vs... anlayacağın herkes senin gibi karışık duygular içinde, yalnız değilsin.. ama arkadaşım herşey zamanla hafifliyor.. zaman herşeyin ilacı derlerdi bana. ilaç olmadı bana zaman ama eroin gibi bişey oldu. iyileştirici değil ama yaşadığın acıya a bulutların üstünde bakar bi duruma getirdi beni.. bazen hala kurşun gibi vuruyor, bazen bir skeç izliyormuşum gibi güldürüyor... ama en önemlisi öyle ya da böyle hayat devam ediyor. çevrene bak gökyüzüne kaldır yüzünü aradığın huzur orada...

Bir sene cok az bir süre, nezamanmi gecer, bence hic, zamanla azalir sadece.
Kac senelik evliydin neler yasadin konunu bilmiyorum ama senin hayatinda yasadigin önemli bir dönemdi onu unutman hayatinda hic olmamis gibi olmaz. Birde 3 sene sonra ayrilanlar bir depresyona giriyorlarmis diyorlar hem kendimden hemde cevremden böyle oldugunu gördüm.
Senin sevgiye ilgiye ihtiyacin var o yüzden baskalarini öyle görünce, eski esin aklina geliyor, yani aslinda esini özlemiyorsun. Bende öyle diyordum neden oldu neden geldik bu duruma biraz daha zaman ver kendine, zamanla böyle düsünmiceksin. Keskelerle yasama , yasandi ve bitti diye düsün. Yeni bir sayfa ac hayatinda.kaydirigubbakcemile5

senağlama 4sene tanışdık bunun içinde 2 yıl nişanlılık dönemi var
evlenelide 3 ay oldu 3 ay sonra ayrıldım.
7 aydır ayrıyız mahkeme sürüyor :1no2:

canımsın ya geçecek tatlım geçecek
inan bana geçecek süre veremem ama bir gün geriye baktığın zaman "aaaa nasıl da boşuna kahretmişim kıymışım zamanıma" diyeceksin.

senin geçtiğin yollardan geçmiş bir kadın olarak sana garanti veriyorum geçecek!

gerçekten mi?
sendemi evlendin boşandın?
bu ikinci evliliğin mi?senin gamyoncuiremsu

Seni çok iyi anlıyorum.. bende mesela alışveriş merkezlerinde yada buna benzer yerlerde.. çocuğuyla gezen çiftleri görünce çok tuhaf oluyorum. Ama eski eşime veya o yuvaya duyduğum bir iç çekiş değil bu.....o tamamen silik bende... canımı acıtan şu sadece:nazar: keşke benimde mutlu bir yuvam olsaydı.. Keşke benim için doğru olan biriyle yapsaydım evliliğimi diye içimi çekerim.... Of varya şu an acayip canım acıdı işte... yaramı sızlattın kızzzzz:nazar:

senağlamaben de mis enin dediğin gibi olcak hiç geçmişyecekmi bu acı yaaa
arkadaşlar
bende neden onla evlendim diyorum aynen sen gibi

tatlım eğer kendini toparlamakta zorlanıyorsan psikolojik destek almanı tavsiye ederim...

itiraf edeyim ben aldım, canım çok yanıyor, bütün hücrelerimin tek tek yanışını hissediyordum, işe yaradı.

:eek: psikolojık destek olarak ilaç mı alıyorsun
ne yapıyorsun

Zaman en iyi ilaçtir...
aklina bazi aliskanliklar geliyordur ve her zaman Neden sorusu geliyordur o yuzden yipraniyorsun
ama denedin olmadi
seni çok uzdu
yasadiklarini biliyorsun
çok sukur ki ayaktasin, ailen yaninda...artik kabullen...kabullen ki hayatin daha kolaylassin
gune gulerek basla ki hayat sana gulsun
eger tekrar olsaydi, onca ay suskun kalacagina gelir alirdi seni
artik o defteri kapat, yepyeni bir sayfa aç
tekrar hayatina devam et, tipki o yokken eskiden yaptigin gibi
sagliginiza, bugunuze sukret
rabbim acini hafifletecektir...zamanla sabiri verecektir
:teselli:

X