neden evlendiniz?

eşimle beş yıllık bi birliktelikten sonra evlendim üç yıllık evliyiz henüz bebek yok yağan yağmura aynı camdan bakabilmek için ve her doğan güne birlikte günaydın demek için evlendik .Çok farklı değil ama çok güzel oldğunu paylaşmak istedim.Herkesin sevdiği kişiyle yaşlanmasını diliyorum.

Geleceğe yatırım yapmak için evlendim.Yaşlanınca yanımda bir arkadaşımın olması ve ziyaretime gelen çocuklarımın olması için evlendim.Onları çoook seviyorum.

tatlicadiarzuevde kalmamak icin daha baska ne olabilirjeyyarjeyyarjeyyarjeyyar

baktım yakışıklı bayağıda uzun jeyyar e benide çok sevio evleneyim dedim.iyikide demişim

çok sevdim de ondan evlendim..
bizde 8.yılımızdayız..
Allah 80.yıllarımızı gösterir inşallah..

coluk,cocuga karisayim,anne olayim,etrafimda kuzucuklarim olsun diye evlendim ama sonuc husraaaan oldu maalesef...

Sevdiğim ve onunla yaşlanmak istediğim için evlendim.
İyikide evlenmişim, hayatımdaki belkide en doğru kararım oldu; çok mutluyum...

ah ah o salaklığı nasıl yaptın nasıl inandım yalanlarına eşime inandığım için sewdiğim için bi ewim bi ailem olsun bernimde ewim olsun bebeğim olsun ne büyük hayallerim wardı ama hepsi 3 ayın içinde bitti hakkımda hayırlı sı buymuş başka bahara mutlu olmam zor olsada

iyi biri olduğunu düşündüğüm için evlendimm yani düğünüm olmadı daha ama :teytey::teytey:

Eşim benim tüm sırlarımı paylaştığım, erkek arkadaşım için omzunda ağladığım tek dostumdu... En çaresiz zamanlarımda hep ama hep yanıma koştu... Senin gibi insan baş üstünde taşınmalı,kendine biraz kıymet ver derdi... Onu dinlemeyip büyük hata yaptığım bir zaman, beni kurtardı içinde bulunduğum bir durumdan ve benimle EVLEN dedi... Seni kimsenin sevemeyeceği kadar seviyorum dedi... Allah'a binlerce kere şükürler olsun evliyiz ve 4,5 ay sonra da bebişimiz geliyor.... SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIIIIMMMM...a.s.

cıtkır şanslıyımışsın allah mutlulugunuzu ve herkesın mutlulugunu bozmasın hayırlısıyla ınşaallah.mutlsuz olanlarda mutlulugu yakın zamanda yakalar uzun yıllar mutlu mutlu hayırlısıyla yaşarlar ınşaallah.bende sevdım sevdık evlendık mutluyum ya ne dıyım her zaman mutlu olmuyoruz kı oyle bır yaşam halı almışımkı mutlu oldugum anlarda bu mutluluk fazla surmeyecek veya fazla yaşamayacagım dye duşunmeden edemıyorum kımbılır belkıde karşılaşmayacagım şeylerle karşılaştıgım ıcındır neyse herkese sevgıler

Sağol hayatım güzel dileklerin için...a.s. Kimin hayatında zorluklar yok ki yada korkular, endişeler... Sabır ve dua herşeyin en güzel ilacı bence... Sevgiyle kal...

ben 2002 de evlendim 5 sene sürdü şimdi ayrıldım o beş sene bana 10 sene gibiydi bir oğlum var 3 yaşında 3 aydır eşimden ayrıyız ve eşim hiç aramıyor bir kere aradı oda oğlunla konuştu vede bilmiyorum ama barışmayı istiyor ve şunuda söyliyim bizm evliliyimiz onun beni tutmaması ailesine ezdirmesi ne yapıcam bilmiyorum bana akıl verinbenneyaptımkijeyyar:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canim öncelikle aramiza hosgeldin yeni üyesin galibaa.s.

Esini senden baska kimse daha iyi taniyamaz, barismayi istiyorsa demekki hala icinde birseyler var sana karsi lakin bu nedir Sevgimi? Aliskanlikmi? Cocugu icinmi? Rahatlikmi?? Bu sorulari hem kendine hemde ona sor ve cok iyi düsünüp tasindiktan sonra kararini ver derim.

Normalde evliliyim iyi gidiyordu dis etkenlerden yani ailesi yüzünden ayrildim diyorsan bence dahada iyi düsün ayrilma kararini esine seninle barisirsam hersey cok farkli olmasi lazim beni ailene ezdirmiceksin ve hakli oldugum yerlerde beni savunacaksin de.

Umarim hakkinda hayirlisi olura.s.

çok sevdiğim için,aşık olduğum için,yüreğime söz geçiremediğim için...
bir anda bütün hayallerim,bütün umutlarım,gecem,gündüzüm,tüm dünyam o olmuştu ve artık vazgeçemiyordum...
yani klasik kadın gerçeği,yüreğime söz geçiremedim evlendim

yanımdayken onu özlediğimi farkettiğimde, uyumayıp benim uyumamı seyrettiğini gördüğümde ,
beni benden daha iyi tanıdığını anladığım zaman işte bu dedim aşkım 8 sene geçti ama hala aşığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…