Neden böyle ya🥺🥺

kubragc

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
83
15
29
ben adete 6gun varken gebelik testi yaptım çift çizgi yani silik çıkmisti hatta burda paylaştım gebesin kannver dediler ben birazdaha bekliyim dedim erken gebelik testi yaptım şimdide negatif çıktı neden böyle oldu bilen varmı hangisi doğru

Kimyasal olmuş olabilir, testlerden biri bozuk olabilir

Çatlatma iğnesi falan yaptırdınız mı ? Pozitif çıkan hangi markaydı negatif çıkan hangi markaydı test kaynaklı da olabilir kimyasal da olabilir.

Ben aylarca erken gebelik testi, kaset testler yaptım hep pozitif çıktı ama adet günümde adet oldum. Doktoruma bu durumu anlatınca bazı testler istedi kan pıhtılaşması çıktı. Aslında hamile kalıyormuşum ama bebek tutunamıyormuş. Takip edip bir doktora bu durumu anlatmak lazımmış bende ya test yanlış yada kimyasal gebeliktir diyordum ama öyle değilmiş

Yaptırmadım canım bilmiyorum
Canım benim de kan pıhtılaşmam var o zaman bir doktora takibini çok iyi yaptırman lazım mesela ben şuan ecopırın kullanıyorum. Daha önce hamile kaldım hamileliğin daha başında hemen 4000 lik iğneye başlamıştım ama farklı sorunlar olduğu için bebeğimi kaybettim. Hamile kalır kalmaz da iğneye başlatırlar seni de. Şuan sana normal süreçte de kan sulandırıcı vermeleri gerekiyor.

Ya bı şey soracagim ben de düşük yaptım ama bana hiçbir test falan yapmadılar bir daha başıma gelir diye çok korkuyorum

Bende ecopirin içiyorum şu an çok şükür herşey yolunda

Ya bı şey soracagim ben de düşük yaptım ama bana hiçbir test falan yapmadılar bir daha başıma gelir diye çok korkuyorum
Şöyle canım zaten tek düşükte pıhtılaşma testi yapılmıyor maalesef ki üç düşük zorunluğu var benim ailemde pıhtılaşma öyküsü kalp hastalığı çok fazla var. Ben bebek için zaten tedavi görüyordum özele gittiğim halde doktoruma yalvardım bana pıhtılaşma testi yapın bende bozukluk olabilir dedim tamam hamile kal sonra bakarız dedi. Hamile kaldım bakcaz mı dedim bakmaya gerek yok hamilelikte sonuç yanlış gösterir 4000 lik iğneye başlatıcam seni dedi. Başladım ama rahimde yapışıkşık olduğu için kanamam başladı kanamam çoktu beni kurtarmak için iğneyi kestiler. Bebeğim 17 gün dayanabildi öldü. Düşükten sonra pıhtılaşma testini özelde yaptırdım Pıhtılaşma genleri o kadar çeşitli ki benim 4 genim bozuk çıktı öyle diyim hatta bir tanesi vücudumun folat üretmesini engelliyormuş. Yani 1 sene aldığım folik asit çöp hiç vücudumda yokmuş. Şimdi hem folat kullanıyorum folik asit değil hem de ecopırın kullanıyorum ve pozitifi görür görmez de 6000 lik iğneye başlanacak. Mutlaka pıhtılaşma testini yaptır. Özelde yaptıracak durumun yoksa devlette üç düşüğüm var de yaptır

Ya çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda alırsın bebeğini kucağına özelde fiyat nedir acaba bilgi verebilir misin

Ya çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda alırsın bebeğini kucağına özelde fiyat nedir acaba bilgi verebilir misin
Benim durumum tam cinnetlikti sinir mi olursun güler misin bilmem doktorum özelde verme pahalı bu testler şehir hastanesine git dedi. Elime yapılacak testlerin ismini verdi. Şehir hastanesinde stajyer iki doktor vardı biz bu testleri bilmiyoruz dediler zor bela 10 tane testi bulmuşlar onları işaretledir kan verdim eşime de dedim bunlar kesin eksik istedi tüp az içime öyle doğuyor sonuçlar da geç çıkıyor zaten iki hafta sonra sonuçlar bi çıktı testi eksik almışlar . Başlarım böyle işe dedim özel genetik kan alan yerler var doktorum oraya yönlendirdi kalan eksik testleri 6 lı panel olarak 3000 TL ye yaptırdım. Hepsi toplam kaç olurdu bilmiyorum o yüzden. O süreçte de bir çok genetik kan alan yerleri aradım herkes kafasına göre fiyat veriyor 6 diyen mi 9 diyen mi 8 diyen mi o yüzden tek tek arayıp fiyat al istersen

Testi çok erken yapıyorsunuz regli gününüzü bekleyin. Kan kesin sonuç olur bazen testler bozuk çıkabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…