Neden böyle oluyor :(

ewet canım sol tarafmda kucuk bi kıstm warmış..o yuzden ara ara kanamam ve agrım oluyor..

merhaba bende senin gibi korunmadan 4 ay geçirdim ama bebek olmuyordu bir türlü. sonra baktım çok takıntı yapıyorum. strese girdim.. bıraktım. herşey olacağına varır. arkadaşımda 9 ay korunmadı b ve sonunda bebeği oldu. stress yapma. bu çok etkiliyor. bide üzüm çekirdeği ekstresi al biraz pekmemze bir kaşık koy ye hergün. ben öyle yaptım.besinlerime dikkat ettim. sonra neden bebeğim olmuyor demeyi bıraktım ve 4 ay sonra hamile kaldım. rahat tut kafanı.

bır senelik evliyim 3ayımda düşügüm oldu ondan sonra bende sızın gibi her ay bir ümit bekledım olmadı tedavıye basladım subatta asılma olacaktı ama sıstım cıktı doktorum dogumkontrol hapı verdı 7gun ıctım sonra sogan kurunu duyunca bıraktım sogan kuru yaptım ılacı bıraktıgım icin 16subatta tekrar kanamam oldu herşeyi mahvettim dıye düşünürken hamıleyım 6haftalık stres yapmayın ben cok yaptım olmadı bu ay hıc beklemıyodum ama oldu

kisttim yazacaktım

arkadaşlar benimde 11 ay oldu.bekliyoruz.herşeyimiz çok şükür normal.ama bende bir türlü rahat olamıyorum.geçen ay kimyasal gebelik yaşadım bu ay umutlanmıştım ama olmadı malesef.bence zamanı var arkadaşlar hayırlı bir zamanı var kesinlikle inş bu zaman uzak değildir.ben bu ay doktora gideceğim tekrar doktor ilaç tedavisine başlayacağız dedi.aslında ilaca ihtiyaç duyacak bir sorunum yok bilmiyorum kafam karışık ilaç kullansammı kullanmasammı.

Cnm hıc sıkma canını
Ayrıca esının testlerını kesınlıkle ıhmal etme
Cunkuı 9 aysa eger ve cok ıstedıgın ıcın ıyı brı doktora gorunmende fayda var
ama umarım gerek kalmadan hamıs haberlerını alırız

kızlar hepinize çok çok teşekkur ederim gercekten cok moral verdınız bana..her ay diorm kendı kendıme zaten acelemız yok daha yenı ewlıyız bu kadar sıkıntı yapmaya gerek yok falan..ama gel gör kı adet gunlerım geldıqınde hele hele gecıkme olduqunda eşimdede bendede bı hewes oluo..yoksa herseyın hayırlısı Rabbım en hayırlı zamanda nasıp edıcektır dıyoruz ikimizede..moral bozmamaya çalışıorz..en yakın zamanda gıdıp testlerımızı yaptırıcas..inşallah hiç bı sorun cıkmaz öle beklemeye başlarız hamiş olmayı :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…