neden böyle oldum

K

kSo

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kSo
arkadaşlar ben hamileyim gebelimde canımı sıkan şeyler yaşadım birazda kafaya takan bir tip olduğumdan en ufak şeyi bile büyüttüm
ALLAH'ın izniyle aralıkta doğum yapacağım ama hiç bişey almak içimden gelmiyor hep kötü bişey olacak korkusu var en baştaki hevesimin yerini kaygılarım aldı
arkadaşlar ne yapmalıyım:uhm:

• Konu Sahibi kSo
canım benimde ilk 4 5 ay hiç istemedi bişeyler almak ama daha sonra geçiyor
aslında hala hemen bişeyler alayım hevesi de yok ama kızımı çok istiyorum
öyle istememezliğimde yok ama bende anlam veremedim sanırım henüz alışamadık o yüzden
ama bir an önce gelse diyorum artık

• Konu Sahibi kSo

canım bende kızımı çok istiyorum ama yıprandım o benim hayatımın anlamı oldu şimdiden
ALLAH herkeze sağlıklı sıhatli bebeklerine kavuşmak nasip etsin diliyorum

• Konu Sahibi kSo
neyse artık bir süre daha böyle idare edeceğiz inşallah düzeliriz
ama karamsar olma sürekli onu sev sen kıyafet nedir ki nasıl olsa alınır boşveer
allah yardımcımız olsun

• Konu Sahibi kSo
bitanem hamileliğin verdiği psikoloji tüm anneleri etkiliyor duygusal psikolojik anlamda daha çok hassaslaşıyoruz içinde canını taşıyorsun düşünsene onu allahın izniyle kucağına alacaksın kıyafete filan gelince boşver bebişinin sağlıklı olması önemli doğumuna az kalmış canım dualarım seninle inan doğunca anlayacaksın hayatın mucizesini

• Konu Sahibi kSo
ayy canım benım yaaa
neden öyle düşünüyorsun dua ediyorum senin için bak
bebişini eline alıcaksın Allah ın izniyle
güzel günlerin olucak
güzel şeyler düşün biraz ya hemen de karamsarlığa kapılıyorsun ama:teselli:

• Konu Sahibi kSo
bende ilk bebeğimi kaybettiğimde 14 haftalıktı..
çok şey aldım..çok şey aldık..
bu bebeğimde de yemin ettim hiç bir şey almayacağıma..herkese de söyledim almayın son ana kadar diye.
aynı tedirginlik bende de var.sanki bu da nasip olmayacakmış gibi geliyor..
inşallah Allahımın izniyle hepimiz kucağımıza alırız yavrularımızı

• Konu Sahibi kSo
ben de aynı şekilde hiç biişi almaya hevesli değilim ama nanem sağ olsun kadıncağız bii heveslendiki emzik bile almış ama hepsini toplattırdım anneme bari gözümün önünde olmasın diye hele bi kızımı kucağıma alayım ozaman her yere saçıcam kıyafetrlerini doya doya yaşıcam sevincimi.

• Konu Sahibi kSo
kızlar sağolun anladım içinde olduğum durum ortak

canım senin ki daha zor rabbim inşallah hayırlısıyla kucağına almayı
nasip eder sana da hepimize Şenizde

en basından berı bende de aynı durum vardı
hatta annem aldıklarını gosterse veya soylese bıle aglamaya baslıyordum
nefesım falan kesılıyordu
esımın yaklasımı, ıhtıyaclarımıza gore alısverıs yapma dusuncesı vs derken bebek ıcın degıl de benım ıcın olan alısverısle basladık ıse 26.haftamızda
pompası, gogus pedı falan derken heveslendım magazada en fazla alabıldıgım bebek ıcın body oldu
hala nefesım kesılıyor elıme alıp bakamıyorum ama buyuk olcude yendım esım sayesınde onun yaklasımı cok cok onemlı
sımdı esım bu hafta devam edıcez alısverıse dıyor ama ayaklarım agrıyor dıyorum o mınık takımları falan tutmak bıle benı urkutuyor nedense

eeee hadi ama atın şu karamsarlığı üzerinizden ..bebeklerinize ciciler alın ..insan o kadar mutlu oluyorki..neden gözünüz görmek istemiyor anlamıyorum..ben her aldığıma saatlerce bakarım , herkese gösteririm.pozitif düşünün öyle olsun, içinizden kötü bişey olacak korkusunu atın ..böyle hamilelik mi geçer allah aşkına, tadını çıkarsanıza..

düşük yaşayanlarda olur bence bu psikoloji genelde.
benim de ilk 3 ay acaip vardı.
her an bişey olacak gibi geliyordu.
ama karamsarlıktan farklı bir şeydi bu..

şimdi geçti cok şükür.
Ama bu illa bir şeyler alıcaz anlamına da gelmiyor bence.
hem ondan kolay ne var ki??

benim de bazen saniyelik yanianlık endişelerim oluyor.
ama ne olduğunu ben de tam anlayamıyorum.
Sonra yerini şüküre bırakıyor.

Geçer bence ve zaten geçmek zorunda..
iyimser olmak durumundayız....

aynı duygular bende de var zaman zaman.daha önce 4.aylık hamileyken kaybetmiştim bebeğimi.ister ister etkileniyosunuz.ve suan bebişime hiç bir şey almış değilim.ihşallah ileri zamanlarda geçeçektir.eminim.bence sende rahatlayacaksın.sanırım zaman a ihtiyac var.Aman sağlıklı olsunlarda her şey gelir geçer dimi kızlarrrrrrrrrr....

ilk dört ay kanamalı geçiren ve sürekli yatmak zorunda olan ve şu anda da erken doğum tehlikesi olan biri olarak konuşuyorum, bebişime bişeyler aldıkça mutlu oluyorum , ona daha çok bağlanıyorum..sizleride anlıyorum ama böyle geçmez hamilelik..mutlu olun kötü düşünmeyin..ben bu halimle hep gülüyorum ve geleceği günü sabırsızlıkla bekliyorum..

canim benim sen su anda hamilelikten olsa gerek duygularin karisti...bana da öyle olmustu ilk baslarda...ama simdi gunler gecsin de bebegime kavusayim diyorum....canim bebegin ve sen saglikliysan iyiysen gerisi gelir zaten bosver elbise sonra da alinir....ben de hicbisey almadim....Sadece melegimin gelecegi gunu dusunup onu bir an once kucagima almayi istiyorum...Allah im yardimcin olsun ve tum hamislerin de tabi ki..sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…