Neden, biri, biriyle uğraşmaktan ,zevk alır ve bunu resmen, takıntı yapar neden?.?

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.873
40.715
neden biri biriyle 1 senedir uğraşır ve buna devam eder.
nedir bu hırs. ortada ona karşı yapılmış bir şey yokken takar ve uğraşır. gerçekten çok sıkıldım bundan.
nedir bu .anlayamıyorum.
neyin alıp verememesi. neyin. neden kaçtıkça uzak durdukça devamlı laf sokmak için önüne çıkılır ve laf sokulur .bu ona ne verir
gerçekten merak ediyorum.
.

bunun sebebi kesinlikle güven eksikliği ve kıskançlıktır canım..:nazar:
malesef bazı insanlar böyleee:KK43:((şakkıdı
hayır bende anlamam bu yersiz hırs ne kazandırıyor kendilerine:sm_confused:

biri biriyle neden uğraşır :uhm:
takıntı haline getirir :uhm:

bence sebebi o kadar sığ bi hayatı vardır ki eğlenceyi birilerine dalaşmakta bulur...

bırak eğlensinler kimse onlar :teytey:

diyorum tamam bak sakin, neyse galiba artık devam etmeyecek.
haydaa ,bir bakıyorum birden yine saldırı. bu nasıl bir kişiliktir anlamam mümkün değil.

diyorum tamam bak sakin, neyse galiba artık devam etmeyecek.
haydaa ,bir bakıyorum birden yine saldırı. bu nasıl bir kişiliktir anlamam mümkün değil.

sakin ol ya, kimden bahsediyorsun, bir arkadaş, bir akraba, bir üye, vs.. vs..yasakkelime

bence yapacağı başka işi olmayan,düşünecek başka bir şey bulamayan bir insan bir şeyi ya da birini kafaya takar, hırsı bitmez

seni rahatsız ettiğinin farkında belki, ondan peşini bırakmıyo, oralı olmasan, görmesen, duymasan onu vazgeçer mi?:sm_confused:

valla bu tarz insanlara yapılabilicek bir şey yok yada ben bilmiyorum canım..
ama şunu öğrendimki asla bu tip kişilklerle birlikte olmamaya çalışıyorum ,şayet mecburiyet varsada yok sayıyorum..
hiç kimse benim sağlığımdan önemli değil çünkii..
sende kıskanıldığını düşünüp mutlu ol hatta eğlen :)))
bırak onlar lüzumsuz hırslarıyla başbaşa kalsın...

kıskanclık fesatlık, asla senın gıbı olamayacak olması
özendıgı bır kaç seyın sende olması vs

bugun tv de görduk kadının cocugu yokmus bırısı de özurluymus
komsunun cocugunu kıskanıyor cougu alıp elıyle boğup evdekı sobasında üzerıne de kolonya döküp yakıyor,
fesatlıga bak kıskanclıgın bu kadarı olmaz ya böcek bıle yakılmaz kolonya dökülüp canilik resmen..

bu en cahil hali işte, laf sokmak bıdı bıdı etmek de paçozca bir olay ama yapıyorlar
öyle hırs alıyorlar ve cok alısmıslar uzak durmak lazım bıldıgin uzak tutucan baglantıları kontrol edıceksın yaklastırmıycan
bu iş böyle, zor ama öyle..

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında bu tarz insanlara üzülüyorum ben...
tedaviye gerek var aslında ama nedense kendileri bir türlü inanmazlar..
aslında şu kısacık ömrümüzde değermi bu kadar hırsa..
kimse kimseye benzemez,herkesin yaşam tarzı farklıdır..
en ufacık bir huzur bulunmuşsa ohh ne ala:)))
ama yazık asıl yaşanıcak güzelliklerden mahrum yaşıyorlar ne fena

seni rahatsız ettiğinin farkında belki, ondan peşini bırakmıyo, oralı olmasan, görmesen, duymasan onu vazgeçer mi?:sm_confused:

bilhassa yapıyor zaten. amacı o.
zaten ben tepki vermiyorum. çünkü benim tepkim biraz sert olur.
sakin görünsem de..yapımı biliyorum.
işte o yüzden tutuyorum kendimi.

ben normalde böyle insanları dikkate almam
ama o zaman da seni sindirdiklerini sanarlar ki insan buna katlanamıyor işte
mecburen dikkate alıp karşılık veriyorsun
çözümü olan varsa beri gelsin

ben normalde böyle insanları dikkate almam
ama o zaman da seni sindirdiklerini sanarlar ki insan buna katlanamıyor işte
mecburen dikkate alıp karşılık veriyorsun
çözümü olan varsa beri gelsin

evet ya
cevap vermesen bak nasıl veremiyor ,sindirdim işte diye düşünecek, versen onunla aynı seviyede olacaksın.
o kadar köt.ü bir ikilem ki.

It urur kervan yurur diyeceksin bebetom tIn tIn da tIn tIn tIn tIn da tInnnn yanekaydirigubbakcemile2
Neden yapar kismina gelince zayif kisiligini bu sekilde tatmin ediyordur
ve ozguven eksikliginden yapiliyordur kanimca ha bide ruhun hasta olmasi yine kanimca sebeptirkaydirigubbakcemile3

valla bu tarz insanların ne düşündükleri benim için hiç önemli değildir,zaten kişilkleriyle kendilerini herkese tanıtmışlardır.sengözlerimebaksanab
o yüzden bencede tın tın tın yanii....:jeyyar:
sindirdiğini düşünmesi onun seviyesine inmekten daha iyidir benim için..:nazar:

vallahi varsa kişinin komplexleri , varsa bir karın ağrısı uğraşır durur. çünkü şeffaf değildir, mutlu değildir,doğal değildir. hastalıklı bi durum yani..
kişi fesatsa mutsuz olacaktır mutsuz oldukçada saçma sapan şeylerle uğraşacaktır. bazen bizlerde o saçma sapan uğraşlara hedef oluruz..:nazar:
ne diyim ben gülüyorum artık sadece.. hayat çok dolu çok güzel çok renkli ...:1closedeyes:

şimdi şöyle oluyor;
nus ile uslanmayanı etmeli tekdir,
tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
sen güzel ellerini pisliğe bulama bana göster
ben kafa göz girerim:)

X