Ne zamandan beri KK'dasiniz?

yaklasik 15 aylik güzel giden bir birlikteligimiz var;:lepi:
ondan önce de 2-3 haftalik bir flört dönemimiz oldu kk yla.:smiley-cool:

10 Nısan 2007 den bu yana buralardayım...
ne kadar anlamlı bır gunde uye olmusum be :icecream:

ocak başı yani ne oluyor 10 ay bir de yarımlık var vay be vakit ne çabuk geçiyor o vakitler başka bir siteye daha üye olmuştum ama o değil bu bağımlılık yaptı:)

27-06-2007 Tarih itibari ile KK'dayım..:lepi:
Kovsalar gitmiyorum,elimde olsa 7/24 burada online kalacağım ama??:roflol:
Eşim azıcıkta reel hayatta ol diyor,sanal alemde gezinip normal hayatını ess geçiyorsun diyor.Garibim:jeyyar:

tam ne zaman üye oldugumu hatirlamiyorum, sanirim bir yil falan oldu, ama son 3-4 aydir aktifim yogun sekilde

bende 6 aydır burdayım.iyiki bulmuşum bu siteyi burada çok mutluyum.a.s.

Haziran 2007den beri burayı hergün takip ediyorum müptelası oldum desem yeridirkaydirigubbakcemile5 ama üyelik tarihim 13/11/2008 daha önce neden üye olup kadınlar kulubü kervanına katılmadım diye pişmanım açıkçası

anammmmmmmmmm rekor bende mı yaaa.......

ben 2005de uyeydım... uzun bı sure gırmedım.. bı bakım dıye geri geldım...format degısmıs ve benım uyelık yok olmus...

2006 kasımda yenıden uye oldum.. yanı ıkı yıldan fazla olmus.. ama sadece gezıyordum.. 2007 kasımdan ıtıbarende muptelası oldum..1 yıldır faalim yani.

en yenilerden biriyim herhalde 31/08/2008 de üye oldum...gayette faydalı bir site olduğunu düşünyorum ..emeği geçen herkesin emeğine sağlık:...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…