Ne zaman test yaptınız? 🤰🏼

Bende adetten 1 gün önce en belirgin olan şey baş ağrısı basım çok siddetli ağrıyorsa biliyorum ki sabahına adet olacagim onda bi korktum açıkçası
gebelikte de bas ağrısı olur. bilemezsiiinnnn 😂 çok umutlanma ama ümidini de yitirme. inan istediğin şeye 🧡

valla ya psikologa mı gitsek biz bebekten önce? 😂
Kız ben zaten antidepresanı 6 ay önce bıraktım anksiyeteden dolayı sence ne kadar normal olabilirim ki 😂 kafamda ne senaryolar dönüyor anlatamam daha bugün elektrikli süpürgeyi açarsam evi supururken bebek ya düşerse diyorum sen düşün ne kadar vahim 😂😂

Kız ben zaten antidepresanı 6 ay önce bıraktım anksiyeteden dolayı sence ne kadar normal olabilirim ki 😂 kafamda ne senaryolar dönüyor anlatamam daha bugün elektrikli süpürgeyi açarsam evi supururken bebek ya düşerse diyorum sen düşün ne kadar vahim 😂😂
hahaha çok hassas bir annesin maşallah 😂😂 benim de olsa da hiç evi süpürmem 😂

Anne karnında bebeğin uyku saati aslında düzenlenebiliyormuş eğer anne erken yatıp erken kalkarsa bebekte buna yatkın oluyormuş çocuğuma ben eğitim vericem hiç merak etmesin 😂😂
ben veremem anası da gündüz uyuyor gece ayakta 😂😂 yapacak bir sey yok 😂😂

ben veremem anası da gündüz uyuyor gece ayakta 😂😂 yapacak bir sey yok 😂😂
Bende öyleydim, ramazandan önce 1 ay kadar erken yatıp erken kalkmaya alışmıştım vücudun daha dinç olduğunu fark ettim geç uyanınca sanki dayak yemiş gibi oluyorum tabi ramazanda tekrar alt üst oldu 🙄

Bende öyleydim, ramazandan önce 1 ay kadar erken yatıp erken kalkmaya alışmıştım vücudun daha dinç olduğunu fark ettim geç uyanınca sanki dayak yemiş gibi oluyorum tabi ramazanda tekrar alt üst oldu 🙄
benim eşiö gece çalışıyor ya. ben gece uyusam eşimle hiç görüşemicez 😂

X