ne zaman bizde hamile kalacazzz

gxuxlsu

sifaa nın yazdığından :)
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
3.119
4
arkadaşlarrr biz ne zaman anne olacaz vallahi bazen canım çok sıkılıyorrrr:1no2:

Bende anne olmayı çok istiyorum.Herkes çocukları ile gezerken o kadar hoşuma gidiyorki bir gün bende onlar gibi olabilecekmiyim acaba diyorum.Allahım hayırlısı ile versin hepimiz de sonunda mutlu oluruz inşallah.hem bence biz anneliğin kıymetini daha iyi anlarız.bi bebeğe hasret kalmak çok zor.allah ım inşallah herkese anneliği yaşatır.

arkadaşlar selam ben daha önce çalışıyordum bu tür sitelerle işim olmazdı daha doğrusu fırsat olmazdı.şuan bol bol dertleşecek biri daha var aranızda.
benim sorunum erken yumurta yetmezliği.

Allahım inşaalllah bize de nasip edecek.Ben de ilk aşılama yaptırdım şimdi sonucunu bekliyorum inşaallah hayırlı haber alırım.Bizimde kucağımız boş kalmıycak gülsu inşaallah sen hiç sıkma canını

allah en kısa zamanda sizlerede nasip eder inşallah arkadaşlar..

Arkadaşlar Birbirimize çok Dua Edelim Veeeeee Sabir Sabredelim Vardir Bi Vakti Saati

daisy inş. aşılaman tutar .benimde malesef sorunum aynı.6 yıl oldu evleneli.27 yaşındayım ama bebeğimiz yok.sıkıntıdan saçlarım beyazlıyor.ilk aşılamam negatif sonuçlandı

selam arkadaşlar ben de 1 yıllık evliyim malesef erken menepoz dedi dr çocuk olmaz dedi fsh hormonu 133 tavana vurmuş. ne yapcam kızlar ayrıca adet hapla oluyorum

arkadaşlar ben bi kaç güne hasta olurum yine bekliyorum bakalımmmmm alıştımm

selam arkadaşlar ben de 1 yıllık evliyim malesef erken menepoz dedi dr çocuk olmaz dedi fsh hormonu 133 tavana vurmuş. ne yapcam kızlar ayrıca adet hapla oluyorum

ya bu gülsu o gülsu değil sanırım sultan ama nikler aynı yaa benimde kafam karıştı gülsu sen bu erken hamilelik belirtilerine takılan gülsu değilsin sanırım haksızmıyım çünkü o hamişti en son:)))))

canim hepimiz birbirimizin duacisi olalim rabbim er ya da gec verecektir kucaklarimiza bebislerimizi.

arkadaşlarrrrrrrr ne yapıyosunuz buraya yazıp da hamile olan var mıı merak ettimmmm

sen neler yapıyorsun gülsucum fsh kaç test yaptınmı.adet oluyormusun.neler yapıyorsun tedavin için merak ettim canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…