ne ye aş eriyor neden tiksiniyorsunuz...

slm arkadaşlar,ben başından beri hiçbirşeye aşermedim sadece hayatımda yemediğim kadar beyaz peynir yedim,süt içtim şimdi sütü sevmiyorum.23+5 haftalık hamileyim.tatlıyı çok sevmeme rağmen ilk başlarda hiç cazip gelmemişti bol bol turşu yedim ve suyunu içtim tüm belirtiler kızı gösteriyordu aslında ama bebişim erkekmiş.onun için herkesin metobolizması farklıymış tatlıysa erkek,ekşiyse kız boş anlayacağınız:)kendinize dikkat edin allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin herkese.

kizz gozun aydin canimm
bak gor senin oglun olacakkkk dediydi dersin
tatosummm
cnm biliyom kiz istedigini ama acii oglan derler yaaşutarafagitti

:1shok::1shok::1shok:
ciddimisin yaawww
neyse rabbimin verdiği benim başımın tacıdır..yeterki eli kolu sağlıklı bir bebek olsun..
en çok bu işe oğlum sevinecek ozaman..bakalım doğru çıkacakmı...:uhm:
hayırlısı canım:nazar::nazar:
seninde kız olursa ozaman dünür gelirim haberin olsun :1hug::1hug::1hug:

slm arkadaşlar,ben başından beri hiçbirşeye aşermedim sadece hayatımda yemediğim kadar beyaz peynir yedim,süt içtim şimdi sütü sevmiyorum.23+5 haftalık hamileyim.tatlıyı çok sevmeme rağmen ilk başlarda hiç cazip gelmemişti bol bol turşu yedim ve suyunu içtim tüm belirtiler kızı gösteriyordu aslında ama bebişim erkekmiş.onun için herkesin metobolizması farklıymış tatlıysa erkek,ekşiyse kız boş anlayacağınız:)kendinize dikkat edin allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin herkese.

ne şanslısınız yaa ne güzel bir hamişlik geçiriyorsun..:nazar::nazar:
bende aceyip ilk günlerde süt kutusuyla geziyordum..şimdi iğreniyorum..kafamçokkarıştı
anlıyorum canım kişisine göre değişiyor..
ben ilk bebeğimde pasta yedim kızım olmuştu..
ikincisinde ekşi erik yedim oğlum olmuştu...
üçüncüde şeftali yedim oğlum oldu...
buda dördüncü bunda acı türü şeyler yiyorum bakalım bunun cinsiyeti ne:uhm:
rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim..yeterki hayırlı evlatlar olsun cinsiyetin çok bir önemi yok ..:1hug:

orkidem bu günden sonra acıyı kesiyorum...
belki bir bakarsın benim minik kız oluvermiş :roflol:

nefsinin körelmesine ve afiyetle balık yemene inanki çok sevindim..yeğenime iyi bak ona göreeeee ne istiyorsa canı ye iç okey:))

tmm canim ben de öyle yapiyorum zaten merak etme...
zaten hersey bebeklerimiz icin degilmi?a.s

ama asermek bile guzel ya,her ne kadar olmayan seyleri istesem de:roflol:

:1shok::1shok:
ciddimisin yaawww
neyse rabbimin verdiği benim başımın tacıdır..yeterki eli kolu sağlıklı bir bebek olsun..
en çok bu işe oğlum sevinecek ozaman..bakalım doğru çıkacakmı...:uhm:
hayırlısı canım:nazar::nazar:
seninde kız olursa ozaman dünür gelirim haberin olsun :1hug:

sırnaşık şeysırnaşık şey
kiz gel vallla ama ben kizimi eltili eve vermemm ona goree biricikk gelin olsunnn
kizin olursa veririm kizimi
ama oglun olursa biraz zorrrrnaniknanik:roflol:

oooo bakiyorum da burda besik kertmesi yapiliyor kizlarjeyyar
hadi bakalim allah tamamina erdirsin insallah:nazar: benim de cocugum olacak o zaman ben de bakayim bi kismetşakkıdı zamana birakmamak gerek dimi:roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şey
kiz gel vallla ama ben kizimi eltili eve vermemm ona goree biricikk gelin olsunnn
kizin olursa veririm kizimi
ama oglun olursa biraz zorrrrnaniknanik:roflol:

hadi hayırlısı diyelim..zamanı gelince konuşuruz oldum öğrenelim kimin kızı kimin oğlu olacak ona göre davranırız....a.s
yaaa senin oğlan olursa benimde kız olursaaaa..yerimseniben
yerim ben o miniklerii...kurban olurum onları yaradana...
bir alsak kucağımıza hayırlısıylaaaaa...:nazar::nazar:

oooo bakiyorum da burda besik kertmesi yapiliyor kizlarjeyyar
hadi bakalim allah tamamina erdirsin insallah:nazar: benim de cocugum olacak o zaman ben de bakayim bi kismetşakkıdı zamana birakmamak gerek dimi:roflol:

kesinlikle canım..:1hug::1hug:
bizler şimdiden bebeklerin başını bağlayalım..a.s
istediğin kadar dünür adayı var burada...şeç beğen al...:teytey::teytey::teytey:

kesinlikle canım..:1hug::1hug:
bizler şimdiden bebeklerin başını bağlayalım..a.s
istediğin kadar dünür adayı var burada...şeç beğen al...:teytey::teytey::teytey:

ayyy sasirdim ya kimle dünür olsam ki ama once cinsiyeti belli olsun bari nasilsa dünür adayi cok dimi kizlar:teytey:

Valla şu ana kadar sadece sucuklu kuru fasulye ye aş erdim. yerimseniben Bide çay kokusundan tikısindim. Tamam çok sevmezdim çayı ama hiç böyle kötü gelmemişti kokusu bana.:1no2: Olsun bebeişim için çaysız kalmaya da razıyım ben. :emir_bebek:

canim ben de caykolik olmama ragmen cayi icemiyorum....icerken midem bulaniyorr hormonlarim alt üst oldu...ama olsun bebegim saglikli olsun da gerisi bos.

Valla şu ana kadar sadece sucuklu kuru fasulye ye aş erdim. yerimseniben Bide çay kokusundan tikısindim. Tamam çok sevmezdim çayı ama hiç böyle kötü gelmemişti kokusu bana.:1no2: Olsun bebeişim için çaysız kalmaya da razıyım ben. :emir_bebek:

ben hamile olduğumu anladım ilk gün allahım hiç böyle canım sucuk çekmemişti..akşam 23:30 sularında eşimi markete gönderip aldırmış bir güzelde yemiştim ama şimdi ayyyyyy kafamçokkarıştı
ayrıca günde çok açık olmak şartıyla en fazla 4 bardak çay içebilirsiniz ama kansızlara önerilmiyor çay...
herşey yavrularımız için değilmi zaten..
rabbime hergün dualar ediyorum..hepimiz inşallah sağsağlim bebeklerimizi kollarımıza alalım diye..
rabbim açılan ellerimizi ,edilen dualarımızı, kılınan namazlarımızı inşallah boş çevirmez...:nazar::nazar:

canim ben de caykolik olmama ragmen cayi icemiyorum....icerken midem bulaniyorr hormonlarim alt üst oldu...ama olsun bebegim saglikli olsun da gerisi bos.

aynen canımm....
çay içtikten sonrada midemde ekşime oluyor...
ama okadar özledimki böyle balkonda çay keyfini ne yapıyım bende yavrum doğduktan sonra yaparım keyfimi:))

ay kızlar sucuktan çok tiksindim.pizza da bile vejeteryan..eşim yediği vakit boıl bol diş fırçalıyo:)

kızlar benim de canım hiç ekşi şeyler istemedi ne biliyim ne turşu ne de limon..bi ara koyun yogurdu istedi canım hatta burnuma resmen kokusu geliyordu koyunsu koyunsu:)şu anda da genelde acı şeyleri canım isteyerek yiyorum ve kuru soğandan tiksiniyorum hamiş kalmadan önce çok severdim..bu arada bi kızım olacak inşallah..

kızlar benim de canım hiç ekşi şeyler istemedi ne biliyim ne turşu ne de limon..bi ara koyun yogurdu istedi canım hatta burnuma resmen kokusu geliyordu koyunsu koyunsu:)şu anda da genelde acı şeyleri canım isteyerek yiyorum ve kuru soğandan tiksiniyorum hamiş kalmadan önce çok severdim..bu arada bi kızım olacak inşallah..

ayyy maşallah canım hayırlısını nasip etsin rabbim...bende kuru soğan dan aceyip etkilendim..özelliklede doğrarken fenalık geçiriyorum...
ayyy bebişlerimiz doğsa bir an önce...:nazar::nazar:

:teytey::teytey::teytey::teytey:

X