ne ye aş eriyor neden tiksiniyorsunuz...

evet allah bağışlasın oğlunuzu ve beklediğiniz yavrunuz için ağbilik yapmasını nasip etsin inşallah sevgiler :)

Allah baislasin oglunuzu ve beklediiniz yavrunuz icin abilik yapmasini nasip etsin insallah :)

AY BEN 2 KIZIMDADA TATLI YEDİM VE TAVUKTAN DİKSİNDİM O LAFFFFFFFFFFFFFFFFF:1hug:

canım bende kızımda aşırı tatlı tükettim..resmen sabah akşam pasta yiyordum..
neyse şimdi yediğim o pastaların ceremesini çekiyorum şeker hastası oldum yaaasenağlama

allahım herşeyden tiksiniyorum artıkkkk
ne yapacağımı şaşırdım..elimden gelse nefes almıyacağım...
ne zaman geçecek bu mide bulantısı yaaaaaa....
rabbim yardım et neolursunnn....

tatosumm canimm bunun caresi yok
ben dort ay cektimm yani suanda cekiyorum allah yardimcin olsun cnm benimm yemegi bile yeni yeni yapiyorumm
ve su siralar tatliya dustumù hayirdir inss
bide sucuk sosiss ayy sabahh bi tabak sosisi indirdim mideyee

tatosumm canimm bunun caresi yok
ben dort ay cektimm yani suanda cekiyorum allah yardimcin olsun cnm benimm yemegi bile yeni yeni yapiyorumm
ve su siralar tatliya dustumù hayirdir inss
bide sucuk sosiss ayy sabahh bi tabak sosisi indirdim mideyee

canım benimm bünyeye göre değişiyor inşallah kolay ca atlatırız bu dönemi..
bana bak bu tür sucuk sosis di sakın çiğ tüketmeee:mymeka:
allah korusun bakteri var unutma oldumu canım...:teselli:
pişirerek tüket..
allaha emanet ol canım..:nazar::nazar:.

Şarküteri ürünleri
Jambon, sosis, salam, sucuk vb. şarküteri ürünleri ve iyi pişmemiş kırmızı et, kümes hayvanı, deniz ürünleri bazen besin zehirlenmelerine neden olabiliyor. Bu nedenle gebelerin bu ürünlerden kaçınmaları ya da iyice pişirdikten (bakteriler pişirme yöntemiyle yok edilebiliyor) sonra yemeleri öneriliyor. Çiğ etlerden bebeklerde sakatlıklara neden olabilen toxoplasma mikrobu bulunabiliyor. Çiğ balık, özellikle istridye gibi kabuklu deniz ürünleri ve pastorize edilmemiş meyve suları da kaçınılması gereken besinler arasında yer alıyor.

canım benimmmmmm
ne yapacaksın yiyemiyorsan avucunu yalayacaksın..bana böyle demişlerdi büyüklerimde..doğruluk payı ne kadar doğru bilemem...

kabak, patlıcan, taze fasülye,pilav,et ürünleri görmeye dayanamıyorum tek yiyebildiğim şey domatesli makarna ve yoğurt

tatosun canim benim ya eksik olma...

kiz gecen carisiyi alt ust ettim yok,buzluktakiler de bayattir diye almak istemiyorum ya .....

sana mi gelsem ne yapsam ki,

tatosun canim benim ya eksik olma...

kiz gecen carisiyi alt ust ettim yok,buzluktakiler de bayattir diye almak istemiyorum ya .....

sana mi gelsem ne yapsam ki,

:1hug::1hug:
aaa evet ama canım hiç olmazsa iki üç tane yede nefsin körelsin canım..yerimseniben
burdada taze zor şu durumda genelde hep buzlukdan...:bbo:
çık gel vallaaa ne güzel olur yer içer bebişlerden bahsederiz...:1hug:

kabak, patlıcan, taze fasülye,pilav,et ürünleri görmeye dayanamıyorum tek yiyebildiğim şey domatesli makarna ve yoğurt

aynen güzelim yaaa
gece okadar acıkmışımki evde çok şükür herşey olmasına karşın ben yoğurt ekmek yedim gecenin 3.dee
bende kolay kolay yiyemiyorum...
benim kanka arada yemek yapıp getiriyorda ne biliyim başkasını yaptığımı tatlı geliyor ne aceyip yiyorum..
kendi pişirdiğimi yiyemiyorum:çok üzgünüm:

şu bir haftadır süt dahi içemiyorum..tiksindim yaaa
şimdi bile aklıma geldi ööööööööööööööööööööööö
allahtan hiç olmazsa yoğurt tüketiyorum...

tatosumm sagol hayatim guzel bilgilerin icin yokk valla
hemdee bol yagda kizarrtimm icinde yuzduuu iyice pissin diyee
ama hani su somon cig baliklar oluyo yaa ayy öldüm onun icin ama yiyemedimm

X