Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum

yani şu sorunları yaşayan herkese aynı yorumu yapıyorum ama safra kesenize bakıldı mı?
sistematik olarak pankrearif yaşıyormuşsunuz gibi geldi bana.
çikolata 2 dilim yesem bile demişsiniz çikolata yasak zaten safra sorunlarında.

Ultrasonla bakıldı temiz çıktı başka tahlili var mı acaba onun anlaşılması için

Merhabalar. Bir sürü doktora gittim acildeyim zaten sık sık. Ama nasibim midir kısmetim midir nedir hep bir geri püskürtüyorlar beni. o ona atıyor o buna atıyor tabiri caizse. profesöre de gittim özeline de gittim devletine de gittim. fakülte hastanesine gittim 33 kilo olunca yatırıyoruz dediler üniversite hastanesi sınır koymuş. Mama verdiler dokundu.
Özel Hastaneye gidince Yatırırlar Ama ona da bir en az herhalde 150 milyar gerekir ki yeniden bütün tahliller şunlar bunlar yapılması için ona da bütçem yok.
Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım şu an

Çok geçmiş olsun. Sıklıkla kist rüptürü oluyorum zaten. Bu arada litd dediginiz ne oluyor acaba

Hep doktordayım kismetime tutup Kolumdan bu kızın derdine uğraşalım ilgilenelim diye sonuna kadar uğraşacak doktor mu var Ancak çok belirgin hastalıkları tedavi ediyorlar böyle benimki gibi gizemli hastalıkları tedavi edecek Nerede doktor mu var Ancak özellerde var Ona da herhalde bir ev parası gerekir

Solda da var Sıkıntılarım her sabah zaten yaşatıyor o sıkıntıyı bana sağda devamlı var Apandisit Çok kere bakıldı yok dendi bilmiyorum zaten çok zor teşhis ediliyormuş apandis
Bağırsağa iyi gelen gıdalar tüketiyor musunuz? Mesela ilik suyu, sebze, baklagil, et çok iyi geliyor. Market süt, yoğutlarından uzak durmaya bakın bizim gibi hassas mideleri bozuyor. Bir de abur cuburu kesmek lazım ben haftada 1 gün yiyorum diğer günler dikkat ediyorum. Akşamları sadece meyve yiyorum mesela. Bol su bol yeşil çay. Bağırsaklarım biraz rahat ediyor bu şekilde.

Zaten çok sınırlı şeyler yiyebiliyorum dediğiniz gibi et haşlama Hani hastanelerde verilir ya et haşlamanın içinde işte patates havuç patateslerini yemiyorum havuçlarını eti ve suyunu içebiliyorum tavuk suyuna çorba pilav en az dokunan bunlar

Süt, süt ürünlerinin tamamen kesmeyi denediniz mi hiç? Bir yerde okumuştum. Normal yaşam sürenler bile bırakınca çok rahatladiklarini yazmışlardi.
Bir şey medical park hamit Taşdemir i tavsiye edicem

İnş çözüm bulursunuz ,çok geçmiş olsun

Bir de iyi bir diyetisyenler görüşün lutfen

Solda da var Sıkıntılarım her sabah zaten yaşatıyor o sıkıntıyı bana sağda devamlı var Apandisit Çok kere bakıldı yok dendi bilmiyorum zaten çok zor teşhis ediliyormuş apandis
Çok geçmiş olsun, sorununuz nedir bilemeyiz ama çölyak olup olmadığınıza bakıldı mı? Anlattıklarınız çölyak’ a da benziyor, geçirgen bağırsak sendromuna da benziyor.

Bu hastalıklardan bağımsız göbek fıtığınız var mı?

Annem sizin gibi, onun kilo sorunu yok aksine maalesef obez ama yılda birkaç kere şiddetli mide bağırsak ağrıları çekiyor, ne yemek ne su hiçbir şey tüketemediği gibi günlerce süren öyle şiddetli ağrılar çekiyor ki nefesi kesiliyor, göbek fıtığınız var ondan denilmiş, göbek fıtığı bağırsaklarda soruna yol açıyor.

Başka bir devlet Hastanesi'nin doktoruna tekrar gidin. Bu hâlde yaşanmaz biliyorsunuz yardım isteyin iyi bir doktor denk gelir inşallah

Annenize çok geçmiş olsun.
Hiç bir dr bahsetmedi göbek fıtığı diye.
Nasıl bir tetkik oluyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…