Ne yaşıyorum ben?

Balkanlara gideceğim.
harika, sevecegine eminim, cok guzeldir balkanlar
iyi eglenceler simdiden.
ama bugünlerde asiri sicakktir.
hatta dun sağlık bakanligi uyari vermiş diye duydum mecbur kalmadikca cikmayin diye.
bol gol gunes kremi sür, varsa semsiye goturebilirsin, gunesten korunmak icin (hele uv filtreliyse tadindan yenmez)

Kesinlikle seveceğim,

yüreğime su serpildi. bi an sandım ki psikologla görüşüyorsunuz sadece ve size ilaç kullanmamak konusunda telkinlerde bulundu. ama hem bir psikiyatr hem de bir psikolog ile süreci yürütüyorsunuz. bence süreci dört koldan kontrol eden uzmanlarla çalıştığınız için sürece güvenebilirsiniz.
ayrıca tatilden söz ederken de hayatı kims eiçin ertelemeyeceğinizi söylemeniz çok çok hoşuma gitti. tatilin keyfini çıkarın. oluşan olumsuzlukların bile tadını çıkarın çünkü size öğreteceği çok şey var

Çok teşekkür ederim,evet öyle yapacağım.Her şeyin tadını çıkaracağım…

Anksiyetem ve ben bavulumuzu hazırladık,sizlerle konuştuktan sonra biraz saldı beni,sağolsun..

Her yerde indirim var kız , Zaraya Mangoya baktın mı?? Boşver şimdi anksiyeteyi manksiyeteyi ne giyeceksin önce ona karar ver asıl çöküşü tatilden sonra gör sen , bir keresinde tatilden sonra ağladım evet basbayağı arabada ağlamıştım

On kilo verince baya bir masrafa girdim..Çok güzel şeyler aldım valla.Kredi kartı borcu maaşımı geçti,ve şu an en son düşündüğüöm şey…
Valla çocukken ben de ağlardım eve giderkenVarsın ondan ağlayalım…

Bende boyleyim boşluktayım sanki.. ne olucak blmıyorum

Merhaba ben de öğretmenim ve ilk kez yalnız başıma yurtdışına çıkacağım,yarın akşam italyaya uçuyorum ve sizinle aynı anksiyeteyi yaşıyorum şuan.Arkadaşlarım gelmek istiyordu en baştan fakat sonra çeşitli bahanelerle vazgectiler.Umarım turda birlikte yemek yeyip vakit geçireceğimiz tatlı kız grupları buluruz.Sağlıcakla gidip gelelim inşallah

Otel,sabah akşam yemeği,tekne turları,müze girşleri.
yani tum ekstralar icinde...yemek yol otel cikinca 150 yetebilir aslinda. ogle yemegi icin , limonata icin, market icin zaten karttan harcarsin. bu para da hediyelik, sokak lezzetine falan harcanir
bu arada 10 10 10 20 20 50 gibi bolerek gotur paranı. çünkü euro kullanan sadece karadag. diğer her yerde cevirmen gerekecek
50 euro verip '10 euro dinar yapın, üstünü euro verin' deyince reddeden yerler oluyor.
ben sey yapıyorum. az az az çeviriyorum. zaten her yer doviz burosu. lazim olursa yine ceviriyorum. o ulkeden ayrilinca da bir markete girip tum parami harciyorum. ama sen öyle yapma:) ülkeler arasi gdierken uğradığın tuvaletlerde bozuk para lazim oluyor. sonra isicem diye adama dilencilik yapmak zorunda kalıyorsun

Bunu öğrendişim iyi oldu,ç…şl paralarımı ayırayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…