Ne yapsam olmuyor yardım edin lütfen

paradise0

((:
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2010
227
34
Merhaba arkadaşlar hemen giriyorum konuya
boyum 160 kilom 72
20 gündür k hidrat diyeti yapıyorum + jillian michaels 30 days shred yapıyorum
incelme belden 1 cm inceldim diğer yerler aynı bu şekilde olmaması gerekiyordu
kilom da 72.5 oldu .. kas kütlesi arttı ondan diyeceğim ama o zaman incelme olması gerek
ayran aşına başladım dün ramazan ramazan hergün ağlıyorum resmen sinirden
emek veriyorum olmuyor
10 gün sonra bir görüşmem var (iş)
kendimi hiç iyi hissetmiyorum görünüş açısından bu kiloyla oraya bile gitmek çok zor geliyor :KK43:

bana bir yardım edin..

Karbonhidrati ve sekeri tamamen kesince aniden kilo veriyor insan, bir de benim yaptigim sey asansoru hayatimdan cikartmak oldu merdiven cikiyorum hep spora useniyorsan hayatindaki kucuk seyleri degistir mesela asansor kullanmamak, bir yerlere yuruyerek gitmek gibi. Ben unu ve sekeri kestim tuzu da azalttim cok kisa surede guzel sonuc gordum tavsiye ederim

Canım öncelikle mucize beklemen hata 10 günde en fazla 2 kilo verirsin oda yağdan olmaz zaten anca ödem atarsin. Kilo işi sabır işi. Yeme tarzını degistirceksin. Belki tiroid yada insülin durencin vardır tedavi gerekir . Psikolojini düzeltmeden kararlı olmadan zor. Ben sana bir takıma girip motive olmanı tavsiye ediyorum.
Kesinlikle paketli gida yeme ekmek yeme akşam 7 den sonra yeme . Bir sağlık sıkıntın yoksa 2 öğün ye ara öğün yapma. Yani vücut ne istiyor bilemiyorum herkes farklı belki ara öğün gerekiyordur sana. Bunlar 10 günde olcak iş değil. 10 kilo fazlan varsa en az 3 ay gerekir. Umarım görüşme olumlu sonuçlanir. Bence dış görünüşe çokta takilmazlar yani pozisyon ne bilmiyorum ama güzel kıyafetlerle kamufle edip kendin olursan olumlu netice olur. Başarılar hem iş için hem kilo verme süreci için

X